vstrikovani dusiku

Vše o motoru, převodovce, spojce...
Zpráva
Autor
karel 99

vstrikovani dusiku

#1 Příspěvek od karel 99 »

co na to rikate?ja mam o to zajem

Jindra 49

#2 Příspěvek od Jindra 49 »

Vo co GO ?

karel 99

#3 Příspěvek od karel 99 »

co tim myslis?

Jindra 49

#4 Příspěvek od Jindra 49 »

Asi jsem 100 let za opicema a UB, tak se ptám vo co jde. když to chceš

karel 99

#5 Příspěvek od karel 99 »

je to dobra vec.navisi ti to vykon od 50-200 koni,podle zvoleni typu soustavy.ty si namontujes lahev s oxidem dusnym a jeste od strikovani se privede privod benzinu do trysky spolu s tim dusikem.ta tryska se namontuje nekam pred skrtici klapku.todle je vhodne na sprinty pouziva se to jenom na nejakych 10 vterin. do 50 koni se nemusi upravovat motor kovana klika jine pisty atd.zajdi na stranku www.lexani.cz tam se o tom dozvis vsechno.

Jindra 49

#6 Příspěvek od Jindra 49 »

Dík za info, půjdu se vzdělávat, co mě na tom nejvíc zajímá je to jak vlastně probíhá ta chemická reakce, která způsobí takové enormní zvýšení výkonu motoru

Milan 41

#7 Příspěvek od Milan 41 »

Jinými slovy - prostě chceš NITRO?

K deltě by to nemuselo bejt špatný, ale v jiný Lancii si to nedokážu představit... Navíc je to spíš na rovinky a sprinty a Deltu bych raději proháněl jinde :twisted:

Návštěvník

#8 Příspěvek od Návštěvník »

presne tak s timhle bych udelal bmw m3! na sprintech my ujel o auto

Uživatelský avatar
Standa mladší 5
Příspěvky: 1855
Registrován: pát bře 25, 2005 21:44
Bydliště: Praha 9

#9 Příspěvek od Standa mladší 5 »

zrovna dneska sem si ztahoval různý videa a bylo tam Punto s nitrem zaplim na rozjezdu a hrabalo i na trojku a při čtyřce to ještě krátce hvízdlo

Jindra 49

#10 Příspěvek od Jindra 49 »

Chlapi, chlapi, na jedné straně se tady bavíme o technických finesách a na druhé straně náš mateřský jazyk, čeština, dostává doslova zaprdět!

Patří správně :
...navysi ti ....
.. mi ujel ...
..si stahoval ..
.. s nitrem zaplym ...
To nejsou překlepy, to jsou doslova hrubky :cry:

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#11 Příspěvek od Honza 2 »

No mě tohle přijde jako z růžovýho světa... Na co potřebuješ strkat další desetitisíce do auta.. Jen proto, abys někde na nějakým Tuningovým srazu byl za machra? Navic už takhle má ten přední náhon celkem problémy přenášet ten výkon, na tohle by byla vhodnější čtyřkolka, už takhle je to palička pneumatik. Nemám v úmyslu se do nikoho navážet. Pokud Ti dobrej pocit z toho, že si s Nitrem porazil někoho bez nitra a bez turba, stojí za tu investici... Navíc jak je to s životností celýho hnacího ústrojí?? No ale proč ne, asi na to máš a stojí Ti to za to. Každopádně až to bude v autě, tak chceme svézt :D

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#12 Příspěvek od Dan 1 »

Pokud už bych se rozhodl, že si chci ničit motor za takovou vysokou cenu, radši bych šel do čipu, tohle navýšení výkonu aspoň využiješ i na běžné silnici a ne jen na letišti. Na letiště se člověk dostane párkrát, zatímco na semaforech je každou chvíli :wink:
Jestli chceš vyšší výkon, tak prodej auto, přihoď k tomu ty peníze rezervované na nitro, kup si novější Deltu se silnějším motorem, udělej pár menších úprav a dostaneš se na 200 koní (např. jako Tomáš).

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#13 Příspěvek od Honza 2 »

No Dane nevím :oops: . Karel přeci má to samý jako ty, jen navíc v pětidvéři a o maličko starší. Na autě už spoustu věcí udělal, stálo ho to asi i dost snahy a peněz a myslím že nehledě na to, že by o tohle všechno přišel, tak by si koupí nějaký 98/99 tolik nepolepšil.. Takovej rozdíl na dynamice to asi nebude, jen v RV, ve výbavě.. O to asi Karlovi tolik nejde. Navíc novější 5dv. neseženeš.. Tomáš nemá žádný úpravy, je to čistá série. Ale máš pravdu že čip by byl použitelnej i při běžným ježdění. Na druhou stranu čipem nezískáš to, co nitrem a o to Karlovi asi jde...

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#14 Příspěvek od Dan 1 »

Mám pocit, že Tomáš tam nějakou menší úpravu má, jinak by neměl 200 koní. Novější motory měly výkon přes 190 koní. A to je znát. Ale je pravda, že na sprintech s tím moc nevynikne.

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#15 Příspěvek od Honza 2 »

Tomáš tam žádnou úpravu nemá. Myslíš že bude rozdíl mezi 185 a 190 PS? Já nevím.

Odpovědět