Beta Coupé

Vše o motoru, převodovce, spojce...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Franke

Beta Coupé

#1 Příspěvek od Franke »

čau chlapi, nevíte, kde sehnat servisní manuál k tomuto autu?

Jindra 49

#2 Příspěvek od Jindra 49 »

Mám kontakt na prodejce servisních manuálů, ale už víc jak měsíc mám objednaný manuál na Dedru a zatím je v nedohlednu, na Betu nabízí 3 různé manuály v cenách 35 až 65 liber.Takže vydrž jak dopadnu, ale pokud se prezentuješ jako anonym tak nevím jak ti dát vědět.

Franke
Příspěvky: 55
Registrován: pát srp 05, 2005 15:52

#3 Příspěvek od Franke »

tak už sem se zaregistroval, mejl je k dispozici (ludespeed@post.cz). Btw. nemáte někdo zkušenosti, jak je na tom tohle auto s dostupností ND?

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Pavel 3 »

zkušenosti s tímhle autem bude mít jedině Roman protože ho má ale ten je asi někde na cestách protože se nějak neozývá ale dílů tam půjde spousta z fiatů

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#5 Příspěvek od Dan 1 »

Roman mi říkal o krytu světla. Má ho prasklý a policajti ho na to upozorňovali, aby to vyměnil. Roman jim prý řekl, že když mu řeknou, kde se to dá koupit, hned si pro to pojede, že on už to shání hodně dlouho... Pokud potřebuješ něco na kastli, tak to bude asi zážitek...

Franke
Příspěvky: 55
Registrován: pát srp 05, 2005 15:52

#6 Příspěvek od Franke »

no na kastli snad zatím nepotřebuji nic, spíš věci z interiáru, teď momentálně nový koberec , sadu gumových těsnění (okna, šíbr, dveře, kufr), a hlavně ten manuál :?

Pawka 79

#7 Příspěvek od Pawka 79 »

Franke píše:no na kastli snad zatím nepotřebuji nic, spíš věci z interiáru, teď momentálně nový koberec , sadu gumových těsnění (okna, šíbr, dveře, kufr), a hlavně ten manuál :?
Rád se kdyžtak podělim o náklady a pořídim si kopii :wink:

Uživatelský avatar
Jan 69
Příspěvky: 2331
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:53
Bydliště: Praha 6

#8 Příspěvek od Jan 69 »

Tak to bych se asi taky přidal, ale mrkni na stránku Lancia Beta v odkazech, tam myslim něco je
Lancia Beta Coupe 1300,2000,VX
Alfa Romeo 75, Sprint, 159 SW
Fiat 127, Uno, 600D, 131

Uživatelský avatar
Jirka 15
Příspěvky: 905
Registrován: úte dub 26, 2005 19:30

#9 Příspěvek od Jirka 15 »

Někde jsem na netu viděl ty manualy na Bety ke stažení,ale už si nepamatuju, kde. Došel jsem na to přes lanciabeta.de.

Odpovědět