Rozvody

Vše o motoru, převodovce, spojce...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Jindra 49

Rozvody

#1 Příspěvek od Jindra 49 »

Chci na Dedře udělat rozvody ( nechat udělat ), protože na to nemám čas a tak jsem si provedl malý průzkum.

Firma řemen vodicí kladka napínací kladka
Auto Petr Kuřim 355,- výr. ? 945,- výr. SNR 1589,- výr. SNR
1195,-výr. INA 2328,- výr. INA
ADS Lipůvka 700,- výr. ? 970,- výr. ? 1350,- výr. ?
Auto Korner 940,- výr. ? 970,- výr. ? 2680,- výr. ?
MotorTec 1500,- orig. 1200,- orig. 3200,- orig.

Protože mám Lancii necelé 2 měsíce a zorientovat se v takové džungli není jednoduché a pokud by Vás to neobtěžovalo, tak bych uvítal rady a nebo náměty k zapřemýšlení. Předem děkuji všem co mi pomohou.

Martin z Blanska 79

#2 Příspěvek od Martin z Blanska 79 »

Henry, prosim te, jakej mas vlastne motor - nikde to nemuzu zjistit :?:

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

jo henry ja ty rozvody mam taky z auto petr z kurimy ,nakupuje tam muj mechos,tak miu s dilama duveruji ,vi ze na auto kdyz nereknu nechcu smejdy. jinak mne to vyslo i s praci na 4 tis. v azzurre kdyz jsem se ptal tak by cela sada stalo 3500 a byla by zncka SKF,coz je podle me nejlepsi.ale zrovna jsem nemel dostatek financi tak jsem zvolil levnejsi variantu
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Návštěvník

#4 Příspěvek od Návštěvník »

To Martin : Mám 1.8 VVT r.v. 1998, najdeš mě pod č. 85

Jinak jsem se zhrozil jak moje snaha z těch údajů udělat pěknou tabulku dopadla, použití html tagů formátování v příspěvcích nějak nefunguje.

Jindra 49

#5 Příspěvek od Jindra 49 »

to jsem byl já, jen jsem se blbě přihlásil :oops:

Martin z Blanska 79

#6 Příspěvek od Martin z Blanska 79 »

Nejak sem si ani nevsiml, ze ses neprihlásil 8)

Dival sem se do programu, jak to vypada s tema rozvodama - spise me i zajimalo, jak je to ve srovnani s mym autem a zjistil sem, ze ten motor kompletne jinej ( ma taky jinej obsah -to me mohlo napadnout)

Ale:
Krome rozvodaku a kladek ( mimochodem rozvodak zene i vodni pumpu),

je potreba vymenit i remen, co zene vyvazovaci hridele, pripadne i napinaci kladku (- u Dedry sem menil jen lozisko v kladce).

Remen vyvazovaku stoji pres 1000 Kč, je (kratsi a zubatej z obou stran, aby se jedna kladka mohla tocit doprava a druha doleva. )

Pisu to proto, ze kamarad z VŠ mel Tipo 2.0 16V, nechal udelat jen rozvody. Praskl mu vyvazovaci remen, namotal se na kolo rozvodaku, rozvodak praskl a bylo vse v pr..li.

Odpovědět