Prosííím o pomoc Y-ka 1,4 i.e.

Vše o motoru, převodovce, spojce...
Zpráva
Autor
Oldboy 135

#16 Příspěvek od Oldboy 135 »

Naprosto souhlasím.Píčovina otočí zeměkouli opačným směrem! :lol: :lol: :lol:

Láďa 109

#17 Příspěvek od Láďa 109 »

Oldboy 135 píše:Naprosto souhlasím.Píčovina otočí zeměkouli opačným směrem! :lol: :lol: :lol:
A co z toho taky vyplývá ? Nevěřte diagnostikám. Mám osobní zkušenost. Buďto se spojí s počítačem a nic nenajdou nebo to stejně není ono (to v lepším případě), v horším případě se nespojí vůbec. Nejlepší je nastudovat toho co nejvíc sám :P a co jde si proměřit a sám taky udělat. Nebudu vám vyprávět, jak vypadaly obličeje techniků ve značkovém servisu, když jsem jim začal popisovat vztah potenciometru škrtící klapky a čidla podtlaku v sání. Mě se zdá, že dneska už umí všechni jen zastrčit zástrčku do zásuvky, zapnout počítač a čekat jestli z něj něco vyleze nebo ne. Bez výpisu chyb mi oznámili, že počítač hlásí chybu potenciometru škrtící klapky - ale jestli chybu vymazali, nebo mám vyměnit součástku atd. jsem se stejně nedozvěděl.... ale jestli prý to jezdí, tak ať s tím raději nic nedělám ... Ještě že jim to ukázalo alespoň něco ...:cry: A o lambda sondě jsem se dozvěděl takové věci, že jsem nevěřil vlastním uším : " ... no jo, pán tam má univerzální labda sondu ... to ať se potom nediví" atp. A když jsem chtěl lambdu proměřit osciloskopem, tak nejdřív nechápavě kroutili hlavou na co mi to bude a pak mi řekli, že už na to nemají čas. To je pak k :lol: nebo :x a tak jsem jel raději domů.

Odpovědět