Lybra 2.4JTD motor + turbo OFF??

Vše o motoru, převodovce, spojce...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
NickSaxo
Příspěvky: 4
Registrován: pát říj 04, 2019 17:30
Bydliště: Troppau

Lybra 2.4JTD motor + turbo OFF??

#1 Příspěvek od NickSaxo »

Bry vecer ve spolek vsem...v zivote jsem nemel defekt ani nehodu (krome srny) dneska jsem, ale pospichal do prace, projizdel jsem stavbou kde mam povoleny vjezd "budouci dalnice" slunko mi svitilo proti a ja si nevsiml asi 40 cm hluboke vyspravky kanalizace a jeste k tomu neoznacene....no byl to skok jak v Rychle a zbesile... nicmene po 100m se mi rozla aladinova lampa a ja musel dojet asi 2km bylo mi jasne ze jsem tam nechal vanu kopl disk jebl gumu pomalicku jsem jel do cile po ceste mi prohvizdlo turbo asi 5x takze pocitam, ze je po nem protoze auto netahlo....mam tam hybrid a chystal jsem se na repas, takze jsem s tim tak nejak pocital, ale nepocital jsem s motorem....moje otazka zni jestli myslite ze se mohlo neco stat motoru...vacka, salky celou dobu melo auto normalni zvuk az poslednich 200m jsem slysel ventily....jak jsem zastavil vytekl jeste litr oleje..desim se toho ze budu delat spodek motoru...a ted me muzete kamenovat ze jsem s tim nemel jet a mel zavolat odtah atd atd :D :D nechci Lybru davat pryc :cry:
Lancia Lybra SW 2.4JTD 110kW 03', výbava LV6 - Executive

Uživatelský avatar
Jirka 85
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 1011
Registrován: pon led 16, 2006 23:50
Bydliště: Louňovice 739404942

Re: Lybra 2.4JTD motor + turbo OFF??

#2 Příspěvek od Jirka 85 »

To že se nejezdí s rozžhnutou aladinovou lampou na to sis už odpověděl sám, ale když už bude vana dole tak se podívej jak dopadly ojniční ložiska ty to odnesou většinou jako 1. rovnou zkoukni i uložení klikovky, když budeš mít štěstí a klikovka to přežila, všechny lágry bych dal tak jako tak nové a nandání vany, nalití oleje a natartování uvidíš co se bude dít dál, vršek toho většinou snese víc, jestli turbo ječelo bolestí asi to taky odneslo nebo ještě chviličku poslouží ale zázraky od něj nečekej, hodně štěstí :wink:
DELTA III T-Jet 110KW r.09
DEDRA 1.75 VVT 96KW r.98
Y 16v elefantino rosso 63KW r.99
Yamaha XJR 1300 78KW r.03
AUTOSERVIS Říčany 739404942

Odpovědět