Thema volnoběh

Vše o motoru, převodovce, spojce...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Romejn
Příspěvky: 7
Registrován: úte lis 18, 2014 21:12
Bydliště: Mohelnice

Thema volnoběh

#1 Příspěvek od Romejn »

Zdravím....mám motor 2.0.i.e turbo 110kw a strašně špatně se to startuje nechce hned naskočit a když to naskočí tak nedrží volnoběh a pořád chcípá a strašně to hulí a celej motor se klepe.Musím mačkat jemně na pedál plynu když tlápnu moc tak se to dusí,byla by nějaká rada jak toho docílit aby ten motor šel jak má kde se to přesně šteluje třeba bohatos směsi nebo něco takového.Kdyby byl nějakej plánek jak a kde.Děkuji za nějaké info.

Uživatelský avatar
Huty
Příspěvky: 434
Registrován: úte dub 15, 2008 10:51
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Thema volnoběh

#2 Příspěvek od Huty »

může to být spousta věcí, začal bych palivovym filtrem, umí nadělat hodně paseky, pokud je přicpanej
Lancia Lybra SW 2,4 JZD Lancia Kappa coupe 16vt uzdravujem, Alfa 145 1,7 16v boxer formulka
ex Fiat Dobló 1,2 8v,ex Delta HPE 1,8VVT; ex Delta 1,6HF; tipo 1,6 2x; uno 1,0ie; 1,4ie; 1,3D 2x

Uživatelský avatar
Romejn
Příspěvky: 7
Registrován: úte lis 18, 2014 21:12
Bydliště: Mohelnice

Re: Thema volnoběh

#3 Příspěvek od Romejn »

Ten je fungl novej to bylo první co jsem udělal.....dnes jsem to zkoušel nastartovat a povyjet z garáže a vůbec to nejelo pořád to chcípalo kouří to jako nafták,mám takovej pocit že to jede na 3 válce musím zkontrolovat vše co se týká zapalování.Chtěl jsem nacouvat na zpět do garáže a šílené problémy 4x to chcíplo vytočím to do otáček a při rozjezdu to okamžitě chcípá nemá to sílu to auto utáhnout děs toto.

Uživatelský avatar
Karel 6
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 4574
Registrován: pát lis 25, 2005 11:15
Bydliště: Soběslav tel:608853577

Re: Thema volnoběh

#4 Příspěvek od Karel 6 »

toto dost často dělá vadný snímač teploty. Na diagostice zjistit v live datech hodnotu. A bohatost se nechá nastavit na váze, ale bez analyzátoru to je jen kroucení šroubkem.
Lancia Delta HPE 1.9 JTD 6q
Lancia Delta 1.6 HF 16v
Lancia Delta HF Integrale 16V v přípravě
Lancia Stratos replika v přípravě

Odpovědět