pomoooooooooooooooc

Vše o motoru, převodovce, spojce...
Zpráva
Autor
Vojta 8

#16 Příspěvek od Vojta 8 »

U svý delty to mám jak popsal Honza. Jen by mě zajímalo, Richarde, jestli rodiče měli s autem taky takový problémy.

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Richie 10 »

NEMELI...ANI NAHODOU :( ...TY JENOM JEZDILI.....JA DO TOHO KOUPIM NOVY FILTR A SVICKY....LEJU TAM LEPSI BENZIN A TAKLE SE MI LANCIE OPLACI....

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Richie 10 »

JO A JINAK DLE PROFESIONALU..... PALIVOVEJ FILTR SE MA MENIT KAZDYCH 20-50 TISIC....TAKZE MEJCH 150 TISIC NA JEDEN FILTR JE DOST...JINAK STOJI 200-400 ...JSOU PREJ DVA DRUHY...JEDEN SE SPONKAMA A DRUHEJ NA SAZOVACI NEBO CO...

Honza 2.0 16v
Příspěvky: 470
Registrován: pon čer 13, 2005 21:17
Bydliště: lomnice nad popelkou

#19 Příspěvek od Honza 2.0 16v »

no a jsme mozna u problemu filtr....ta pumpa ma davat 5 (namereno na nove pumpe v servisu..), aleregulator tlaku paliva to omezuje na tech 2.5 az 3.2 podle r.v tusim
coupe 2.0 16v NA (>200PS/8000rpm)
tipo 2.0 8v -> 16v
Giulietta 125kW
156 SW 2.5 V6
feličita kit car
VW GII 2.0 16v
ex: stilo 2.0 16v, bravo HGT

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Richie 10 »

Tak novej palivovej filtr je uz na svem miste......ale pri pohledu zespodu na auto jsem se osypal....tam je to ale rezaty....hlavne brzdove trubicky..... :( jinak ten vejfuk co tam mam......z polska!!! se tvari jako novej.....neni vubec shnilej....zvenku....ale kdyz jsem s nim zaklepal,tak to bylo jako kdybych do nej nasypal kybl pisku!!! no krasa.....ten je zevnitr uplne shnilej na kasi...ty prepazky jsou asi uplne KO :( ty brzdove trubicky se kupuji uz naohybane primo na urcity typ auta nebo si je clovek musi naohybat sam??

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od Richie 10 »

jo jeste neco...muze mit ten shnilej vyfuk vliv na divne kolisajici dusici otacky motoru?.....ja myslim ze jo....kdyz to odvadi spaliny na "pytel" tak se to asi musi trochu dusit ne?.....tak co myslite?

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

muze uz sem ti to rikal nekolikrat ze to ma na to vliv ,asi ho mas zevnitr ucpanej kdyz se rosypal a pak se divis ze ti to zere a nejede jak by melo :lol:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#23 Příspěvek od Dresik 28 »

No já když rozřezal výfuk, tak sem tam našel něco jako skelnou vatu, to tam dal asi předchozí majitel, aby mu to tolik nekouřilo :lol: no jo diesel...co se týče těch trubiček-já když kupoval jednu na Prismu, tak jí vubec neměli,dali mi trubku na Fiata Uno, že je stejná a tu sem si pak musel naohýbat sám :!:
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Uživatelský avatar
Velys 44
Příspěvky: 325
Registrován: ned čer 19, 2005 21:40
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od Velys 44 »

U těch trubek jde hlavně o tu délku a šroubení na konci.Jinak to ohneš celkem v pohodě v rukách. Nesmíš ji ale moc zlomit. Radši dělej větší obloučky.

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

to co se podoba skelne vate tak to je v tom vyfuku origos,akorat kdyz se ti rozpada tak to pak leze ven a tahas to za autem.uz sem se s tim taky setkal,kamosovy lezli nite a divil se kdo mu to tam cpe a az to rozrizl tak videl
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od Richie 10 »

me bylo receno ze polaci do tech replik cpou nejakej nasakavej matros a proto to tak rychle hnije...protoze se tam drzi voda..... zvrchu huj...zevnitr fuj....neco jak mam ja... :)

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od Pavel 3 »

v Polsku bych asi do auta nekupoval nic je to všechno stejnej šmejd kdysi jsem koupil polský destičky do fiata kterej měl 50 koní a vážil 800 kilo a ty destičky vydržely snad měsíc zmizely úplně před očima podobně si kolega nechal v Polsku vyměnit tlumiče a pomalu nevydržely ani cestu domů horší díly mají snad jenom Rumuni na těhle věcech se určitě nevyplatí šetřit to je lepší koupit ten vejfuk třeba na vrakovišti ale originál nebo aspoň nějakou slušnou druhovýrobu ale to taky nebejvá nic moc

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od Pavel 3 »

ještě k těm trubičkám do brzd. Mně se vždycky vyplatilo koupit deset metrů měděný trubky a vyrobit si je sám není to tak pracný líp se ohybaj a je to na věky ale chce to nezničit to šroubení na konci aby se dalo znovu použít pozor nevím jak je to u dedry ale já mám na deltě to šroubení na každým konci jiný

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od Pavel 3 »

http://cortinamk2.webzdarma.cz/Jak/Brzdy/trub.html tady je návod jak se ty trubičky dají snadno vyrobit je to levnější než kupovat originál a budeš mít od nich pokoj

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od Richie 10 »

kurvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....tak jsem chtel jet do mesta ...nastartuju....chcip....znova...chcip.....znova....bla blaf blaf....a nic....plnej plyn....pch pch pch .....nic.....nemenne..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x :x :x

Odpovědět