žhavení u lybra 2,4 JTD

Vše o motoru, převodovce, spojce...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
David-SK
Příspěvky: 448
Registrován: úte lis 22, 2011 17:01

Re: žhavení u lybra 2,4 JTD

#166 Příspěvek od David-SK »

bugi píše:Je to klasická poistka na steroidoch. :-D Je na baterke v tom čiernom plastovom púzdre. Tak ako ho odklopíš dopredu, tak ešte musíš tú zadnú časť odklopiť smerom dozadu a nájdeš tam osem týchto poistiek. K tým poistka by mal byť aj popis na čo ktorá slúži.
Na android spolu s elm327 bt som používal alfaobd a fungovalo to. Ale už dosť dlhú dobu som to neskúšal.
Och dokelu. dva tyzdne dozadu som tam na tu kritku primontoval regulator na fest. teraz ho možem dávať dole. :lol: =D> :lol:
ďakujem za odpoveď. Tú druhú časť som tusim este neotvaral nikdy. a s tým že je na steroidoch si to teda zaklincoval. :D
Lancia Lybra SW Executive 2.4JTD, 110kW, r.v. 2002

ex. Lancia Lybra wagon 1,9JTD 77kW, r.v. 2000

lybraJTD
Příspěvky: 350
Registrován: pát bře 08, 2013 21:45

Re: žhavení u lybra 2,4 JTD

#167 Příspěvek od lybraJTD »

Tak jsem zjistil,ze mi to haze stejnou chybu. Ale neverim,ze to kvuli tomu obcas nestartuje kazdopadne kdyz se auto roztlacilo zhaveni vzdy blikalo kdyz startovalo normalne tak nikdy. No tak jsme dle vasich rad sle po pojistce 70A a ta byla na konci zoxidovana a opalena nebo vytavena,ale neprerusena a v pojistkovce to same. tak jsem ji teda osmirgloval vystrikal kontaktolem a dal z5 a auto chytilo(predtim zrovna ne) no,ale zhaveni od te doby blika na trvalo i kdyz jsme pojistku vymenil aj relatko zhaveni hlasi nizky signal a kriticka cyba a aby toho nebylo malo tak nepochopitelne po teto operaci prestal fungovat dalkovy central takze odted auto nikdy nezamknu,protoze ve dverich je vlozka KO. Blizi se konec lybry
lancia lybra SW 7/2003 -2,4 JTD 110 kw(odhad reálného výkonu 125 kw)

lybraJTD
Příspěvky: 350
Registrován: pát bře 08, 2013 21:45

Re: žhavení u lybra 2,4 JTD

#168 Příspěvek od lybraJTD »

Takze vyrazilo to pojistku dalka uz jde,ale zhaveni uz blika trvale a rele ani pojistka to neni a zhavice jsme nemeril nicmene startuje stale musim pockat az zase prestane mozna,ze to vubec s tim nci nema spolecne,protoze posledni vazna chyba byla snimac otacek zadny signal, ale pouze 1x. Lkazdopadne stale plati,ze staci zduchnout a na metru hned na prvni otacku chytne vzdy aj s vybitou baterkou. a dokonce kdysi kdyz jsme tocil 2 minuty v kuse tak to naonec natocilo, proto podezrivam,ze ten snimac vacky je nejaky bolavy a obcas ,protoze bez kliky by to nikdy nechytlo
lancia lybra SW 7/2003 -2,4 JTD 110 kw(odhad reálného výkonu 125 kw)

lybraJTD
Příspěvky: 350
Registrován: pát bře 08, 2013 21:45

Re: žhavení u lybra 2,4 JTD

#169 Příspěvek od lybraJTD »

Jeste,ze mi zase nekdo poradil co?:D Takze rozhodne to neni jen v pojistce,ale v cele pojistkovce po napruzeni kontaktu a ocisteni pojistky vzdy do 3 sekund chytne.
lancia lybra SW 7/2003 -2,4 JTD 110 kw(odhad reálného výkonu 125 kw)

Odpovědět