Zvýšení výkonu?

Vše o motoru, převodovce, spojce...
Zpráva
Autor
krosmen
Příspěvky: 116
Registrován: pon kvě 23, 2005 19:02
Kontaktovat uživatele:

#61 Příspěvek od krosmen »

Váha vzduchu se s tim popere do cca 1.4 bar,pak fuel defender zavře kvůli přetlakování motoru přívod paliva....Já mám zvedlej tlak turba na 1.4 víc ani T3 neumí.....Občas se mi stane ale pouze když je vlhčí vzduch,že se mi přeruší přívod paliva....
Hoerman na ty sem před nedávnem narazil a maj celkem zajímavý produkty a za celkem zajímavý ceny!!!!!Hlavně se specializujou na italy a takovejch firem je málo.....Už mám seznam věcí který si objednám.....
Jinak co se týče motoru 2.0 Turbo jeho limity sou při použití většího turba někde okolo 400 koní potom už nastává výmněny vnitřních částí motoru za speciální.....Já se chystám jít s výkonem na 300 víc se mi zdá s předním náhonem nereálnejch k jiždění....Ale pokud bych sehnal integrale tak bych do ní dal tenhle motor as s výkonem bych šel vejš,nebo koupim alfu 155Q4 to je převlečená delta......ale za jinou cenu.....

Martin 4

#62 Příspěvek od Martin 4 »

krosmen píše:Váha vzduchu se s tim popere do cca 1.4 bar,pak fuel defender zavře kvůli přetlakování motoru přívod paliva....Já mám zvedlej tlak turba na 1.4 víc ani T3 neumí.....Občas se mi stane ale pouze když je vlhčí vzduch,že se mi přeruší přívod paliva....
Hoerman na ty sem před nedávnem narazil a maj celkem zajímavý produkty a za celkem zajímavý ceny!!!!!Hlavně se specializujou na italy a takovejch firem je málo.....Už mám seznam věcí který si objednám.....
Jinak co se týče motoru 2.0 Turbo jeho limity sou při použití většího turba někde okolo 400 koní potom už nastává výmněny vnitřních částí motoru za speciální.....Já se chystám jít s výkonem na 300 víc se mi zdá s předním náhonem nereálnejch k jiždění....Ale pokud bych sehnal integrale tak bych do ní dal tenhle motor as s výkonem bych šel vejš,nebo koupim alfu 155Q4 to je převlečená delta......ale za jinou cenu.....
Krosmene, kam ty chodis na takove prispevky opravdu nepochopim...

krosmen
Příspěvky: 116
Registrován: pon kvě 23, 2005 19:02
Kontaktovat uživatele:

#63 Příspěvek od krosmen »

proč něco se nelíbí????? 8)

Odpovědět