Vysoké otáčky volnobeh -vyřešeno

Vše o motoru, převodovce, spojce...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Loudacek

Vysoké otáčky volnobeh -vyřešeno

#1 Příspěvek od Loudacek »

Mam jeden dotaz...v zime kdyz byly vetsi mrazy,tak se mi drzely otacky stabilne na 3000 za min....zacalo to tak kolem poloviny lenda a ted kdyz je tepleji,tak se mi drzi porad kolem 2000 za min,nekdo mi uz rikal ze to je pry syticem...pokud nekdo neco vite..poradte diky...icq-264093610 nebo na meil Loudacek@seznam.cz

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#2 Příspěvek od Honza 2 »

Ahoj. Ne že bych věděl čím to je, ale asi by bylo dobrý uvést co máš za auto...

Vojta 8

otáčky

#3 Příspěvek od Vojta 8 »

No já mám Deltu 1,6GTie z 92. S těma otáčkama: n orámlně se mi drží tak mezi 800 až 1000 za minutu na volnoběh. V zimě když bylo sakro chladno tak se mi občas(ale fakt jen občas) vyhouply na 2000/min a jednou dokonce i na 3000/min. Ale asi tak po 3 minutách když se to už jakš takš zahřálo tak spali dolů.

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#4 Příspěvek od Honza 2 »

To nevim, spíš poradí kluci co mají to samý auto. Já na Dedře mám za chladna taky tak 15-1600 otáček. Pak to klesne na běžných 800-900, dle ohřátí motoru. 3000 už je hodně, ale těch 18-2000 si myslím že asi ještě jde..

Jirka

#5 Příspěvek od Jirka »

Loudáčkovi: ty vysoký otáčky -jestli to auto je jednobod s katem - tak nejspíš odešlo teplotní čidlo, protože tyto motory po nastartování(když je zima)maj něco jako automatický sytič(jednotka obohatí směs a přidá na otáčkách).takže po startu až 3000ot.a pak to postupně klesá až do volnoběhu.

Vojta 8

#6 Příspěvek od Vojta 8 »

JJ, jirka má pravdu. Vím to z vlastní zkušenosti.

Loudacek

Diky

#7 Příspěvek od Loudacek »

Jeste jednou vam moc dekuju....je moc dobre ze vznikl tenhle klub.Fakt diky!!!

Odpovědět