thema

Vše o motoru, převodovce, spojce...
Zpráva
Autor
standas

#31 Příspěvek od standas »

Tak jsem trochu tu rozpoutal debatu,ale mezitím se uzavřel pro mne přístup
na stránku techniky.Thema pro mne nevyšla.Byla ve velmi dobrém stavu rok 94,měněné čerpadlo za ovládané lankem.Cena velmi,ale opravdu velmi dobrá/30000Kč/.Bohužel bez závěsu,V papírech jen 1300kg a auto nemělo štítek,abych se měl o co při přihlašování opřít. Podle diskuze na internetu je
zastoupení Fiatu jedno z nejméně ochotných a tak jsem to vzdal. Tak jsme to
s prodávajícím týden řešili než jsem to vzdal.Budu hledat dál.

dj Levi

#32 Příspěvek od dj Levi »

Tak za tuhle cenu bud rad ze jsi ji nekoupil.Za tuhle cenu nemuzes koupit Themu v dobrem stavu.Videl jsi ji ze spodu?Hodne tam trpi nosniky zadni napravy,a v jakem stavu byl komplet cely podvozek...ramena,silentbloky,axialni tahla,cepy,servo.Bud opravdu rad ze jsi ji nekoupil,ten co ji ma je ted urcite prekvapenej co na ni je vse spatne.Neverim tomu,ze nekdo kdo to auto ma rad a stara se o nej,ho necha za tokovou cenu.Neves hlavu,techto aut je hodne a urcite nejake dobre najdes,vzdyt tech internetovych portalu na auta je spousta :)

anonym

30 000kč

#33 Příspěvek od anonym »

takové kecy mně fakt berou!!!!posuzovat stav auta podle ceny!!!tak trošku na paličku,né???to kdyby stála 50000kč.tak by byla určitě dobrá,že?
bývalý člen klubu.

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#34 Příspěvek od Honza 2 »

Bývalý člen klubu - a proč se nepodepíšeš?

anonymní

#35 Příspěvek od anonymní »

sorry,to mě nenapadlo.Lumír

standas

#36 Příspěvek od standas »

Původní cena byla 50000 kč.Majitel hodně spěchal na prodej a tak to šlo až na 30000.To auto bylo opravdu v solidním stavu.Mně se to tady nechtělo rozebírat když jsem ho nekoupil.Tak jsem na to nereagoval.

Lasota Petr

Kontakt

#37 Příspěvek od Lasota Petr »

Standasi,muzezzverejnit kontakt na to auto?Mam Themu co ma uz dost odslouzeno a mozna bych ji vymenil za novejsi. Giorgio 65 pise,ze ma bohate zkusenosti s motorem 2.5TD.Co obnasi pretesneni motoru,co vsechno se musi vymontovat,jak se rozebira ten deleny blok motoru atd. Pela

standas

#38 Příspěvek od standas »

Myslím si,že auto je prodáno ale..... t.č.720407679,721164244,raději volat na druhé číslo.

Giorgio 65
Příspěvky: 117
Registrován: pon zář 26, 2005 22:21
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

#39 Příspěvek od Giorgio 65 »

Pokud se má kompletní přetěsnění motoru udělat poctivě, musí motor ven a komplet rozdělat a rozpůlit blok. Není to hned a něco to stojí, ale jestli to chceš udělat dobře a poctivě, obrať se s důvěrou na Michala 67, je to skutečný machr a všichni z mého okolí kdo to chtěli dělat to nechali dělat u něj. Ale zase na druhou stranu na poslední cromě a themě jsem to nedělal, sice tam lehounká netěsnost byla, nicméně byla poměrně v normálu tak jsem to neřešil a vzhledem k mému vysokému kilometrovému proběhu se to ani nestačilo projevit na spotřebě oleje.
A jak zlí jazykové říkají: "Když z italského auta neteče olej, znamená to jen jedno - že už tam žádný není...." :D :D :D
LANCIA LYBRA 1,9 JTD
AUDI Q7 3,0 TDI
VOLKSWAGEN TOUAREG TDI
LANCIA THESIS 2,4 JTD
ALFA ROMEO 159 1,9 JTD SW Q-TRONIC

Uživatelský avatar
Marek 43
Příspěvky: 1592
Registrován: pát črc 15, 2005 21:41
Bydliště: Havířov

#40 Příspěvek od Marek 43 »

:D :D :D :D :D :D
Tak to je na tom teda moje JTD dobře. Trochu oleje bylo zamazáno kolem hadice od turba, což spravilo dotaže pásky. Jinak se mi olej nikde netratí. Taky doufám, že to není přechodný stav :D
Subaru Legacy Outback, 2,5i
Kappa 2,4i na díly
Yamaha TDM 850

Giorgio 65
Příspěvky: 117
Registrován: pon zář 26, 2005 22:21
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

#41 Příspěvek od Giorgio 65 »

Pokud máš najeto okolo 200000 km, tak máš ještě čas... Netěsnosti se v hojnější míře projevují později... Je rozdíl když máš najeto 200000 km nebo 500000 km...
LANCIA LYBRA 1,9 JTD
AUDI Q7 3,0 TDI
VOLKSWAGEN TOUAREG TDI
LANCIA THESIS 2,4 JTD
ALFA ROMEO 159 1,9 JTD SW Q-TRONIC

Uživatelský avatar
Marek 43
Příspěvky: 1592
Registrován: pát črc 15, 2005 21:41
Bydliště: Havířov

#42 Příspěvek od Marek 43 »

Na tachometru mám 148.000km ( sám jsem s tím najel 20.000km). No a zatím kromě toho potenciometru ( ale o té vadě jsem věděl při koupi) mi praskly 3 žárovky , jinak je to OK. Pokud to tak bude do těch 200.000km tak budu šťastný. :D :D :D :D
Subaru Legacy Outback, 2,5i
Kappa 2,4i na díly
Yamaha TDM 850

Giorgio 65
Příspěvky: 117
Registrován: pon zář 26, 2005 22:21
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

#43 Příspěvek od Giorgio 65 »

Pokud Tvůj tachometr "nelže", tak máš auto po záběhu... Máš před sebou dalších MINIMÁLNĚ 200000 km, pokud se ovšem k motoru budeš chovat rozumně a dostane to, co má...
LANCIA LYBRA 1,9 JTD
AUDI Q7 3,0 TDI
VOLKSWAGEN TOUAREG TDI
LANCIA THESIS 2,4 JTD
ALFA ROMEO 159 1,9 JTD SW Q-TRONIC

Návštěvník

#44 Příspěvek od Návštěvník »

dj Levi píše:Themu uz si dnes neber,je to uz na dnesek stare auto,radsi si prisetri a kup si uz Kappu 2.4 tds.Themu jsem mel taky,nedal jsem na ni dopustit,nikdy mne nenechala jak se rika "ve stychu",vzdy mne dovezla vsude v poradku.Themy jsem mel do hromady 3,ale proste uz se mi nechtelo do ni vrazet.Mel jsem rok 1992 v top stavu a plne vybave v cetne el.sedacek s vyhrivanim,a mel jsem problem ji prodat za 45 tisic.Nakonec jsem ji prodal za 40,sice mi srdce krvacelo,kdyz si vemu kolik jsem do ni narval,a to jsem vzdy kupoval vse nove,ale rekl jsem si:at uz se o mojeho milacka stara nekdo jinej.Koupil jsem si Kappu a mam klid....teda zatim :) Ale kdybys ji koupil,tak se mi ve sklepe povaluje hromada dilu na ni:napravy,4x dvere kompletni,nejaky ty poloosy.Nechal bych to za par svestek.
LANCIA forever :lol:
COŽE TO MAŠ ZA DILY NAPIŠ PROSIM SEZNAM

Odpovědět