Delta II 1.6 16V HPE

Sekce, kde můžete všem ukázat, na čem děláte. Co opravujete a co máte v garáži.
Pravidla fóra
Cílem této sekce je, aby měl každý možnost představit své auta ve fotografiích. Je důležité, že podporujeme každého člena i nečlena, který se chce pochlubit tím co na autě dělá a nemusí to být nutně generálka motoru. Těšíme se na každou vaší fotografii a představení "obsahu" vaší garáže! :)
Odpovědět
Zpráva
Autor
IkaSGC 473
Příspěvky: 293
Registrován: pát říj 03, 2008 12:39
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Delta II 1.6 16V HPE

#1 Příspěvek od IkaSGC 473 »

Zdravíčko, tak se musím pochlubit... Kočka moja už byla zralá na Tlumačov (vrakáč), jenže to by to nesmělo být mé první autíčko. Můj miláááášek.... No tak jsem do něj pár výplat položil... Vyvařený podvozek (v rámci možností ale bohužel to není na 100%, snad to pár let vydrží), nový celolak (taky není naprosto dokonalý protože podklad stál zaprd, ale štěteček snad opraví detaily) a nové plast prahy (originál), zadní křídlo a taky sedačky... Nové kola samozřejmě taky, ty bylo nutno přestříkat... Už chybí jen nějaké detaily ale i tak podle mě orgasmus... :)
01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg

Uživatelský avatar
Baltik 615
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 2549
Registrován: stř srp 03, 2011 07:59
Bydliště: Příbor, Novojičínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta II 1.6 16V HPE

#2 Příspěvek od Baltik 615 »

Co dodat, snad jen celolak = půl zdraví :D
Dedra_1.6_66_97''
Astra_1.6_55_99''
106_1.4_55_98''

Obrázek

IkaSGC 473
Příspěvky: 293
Registrován: pát říj 03, 2008 12:39
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta II 1.6 16V HPE

#3 Příspěvek od IkaSGC 473 »

Baltik 615 píše: ned kvě 06, 2018 14:31 Co dodat, snad jen celolak = půl zdraví :D
Jop, celolak tomu dal kotel... Stálo to 25k s tím že plnič tam už byl. Bylo to stříkané bez většího rozebírání. Dolů šli jen nárazníky, zrcátka, maska, rozebraný kufr. Okna a vše zustalo jak bylo. Kvůli tomu se dá bohužel očekávat že se to sem tam časem někde v krajích odloupne ale není to asi nic co by štěteček a trocha barvy nespravila... Cílem bylo aby to vypadalo dobře z 10m. :D :D To se myslím podařilo protože to vypadá dobře idkyž vedle toho člověk stojí... Už jen asi opravím nástřik na prazícha je to komplet. Interiér nechám vyčistit, možná dám nový koberec a do kufru BOSE z lybry.... :) Jako záložní autíčko super....

Navíc se s ní dnes byla na parkoviště projet teta (sotva víkendový řidič) a velmi se divila že se to řídí lépe jak Renault Clio. Tam než se naučila rozjíždět aby jí to nezdechalo, to dalo práce... S deltou se rozjela napoprvé a to ještě zapoměla přidat plyn... :D Prostě boží stroj...

Uživatelský avatar
Vladimír 82
Příspěvky: 2861
Registrován: úte lis 22, 2005 17:18
Bydliště: Brněnsko, telefon 603 834 810
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta II 1.6 16V HPE

#4 Příspěvek od Vladimír 82 »

25t jen za ten lak, nebo za celou go?
Lancia Y10

IkaSGC 473
Příspěvky: 293
Registrován: pát říj 03, 2008 12:39
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta II 1.6 16V HPE

#5 Příspěvek od IkaSGC 473 »

Vladimír 82 píše: stř kvě 09, 2018 15:19 25t jen za ten lak, nebo za celou go?
25k stál jen lak. Tolik to stálo ale kvůli tomu, že karoserie byla již vyrovnána (víc jak 300 ďolíků) a nastříkaná plničem. Pokud by to měli kytovat tak by to bylo daleko dražší... Pak ještě vyvaření podvozku (kámoš) a nastříkání podvozku samo domo... Jako poslední jsem právě namontoval BOSE z Lybry (zesilovač a woofer). Kabel jsem si vyrobil sám, hraje to luxusně....

Jo, a taky jsem vyrobil nové ramínka stěračů. Ruku na srdce, ty původní plastové stoji za ho**o. Plasty se ulámou a poškodí to okno... Dát tam ramínka třeba z Brava nejde, jelikož jsou moc vysoké a naráží do kapoty. Použil jsem tedy staré Delťácké ramínka, uřezal konce a navařil "háčky" z jiných. Ve finále to vypadá moooc pěkně. Navíc vypadají z dálky skoro jako originály (tedy široký U profil ramínka a né jen tenká tyčka).

Bohužel jako packal jsem si při montáži poškodil lak na prazích takže mě čeká ještě jedna návštěva lakovny. Snad se smíchy nezadusí a nesedřou mě z kůže. Každopádně, cílem bylo aby vypadala sexy z 10m což se víc než podařilo... :)

Odpovědět