LANCIA LYBRA 1,9JTD

Sekce, kde můžete všem ukázat, na čem děláte. Co opravujete a co máte v garáži.
Pravidla fóra
Cílem této sekce je, aby měl každý možnost představit své auta ve fotografiích. Je důležité, že podporujeme každého člena i nečlena, který se chce pochlubit tím co na autě dělá a nemusí to být nutně generálka motoru. Těšíme se na každou vaší fotografii a představení "obsahu" vaší garáže! :)
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Mejra90
Příspěvky: 25
Registrován: čtv lis 21, 2013 11:01
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

LANCIA LYBRA 1,9JTD

#1 Příspěvek od Mejra90 »

Zdravím,sice už mám lybru nějakou tu dobu, ale rozhodl jsem se, že se také podělím o to co mi vlastně stojí v garáži.
Koupil jsem ji před 4 lety za 35 tis. Jako ekvivalent k vw, kde bylo jasnou volbou Lybra "za málo peněz hodně muziky".
Obrázek
Poté jsem však propadl autům a zamiloval si italská auta.Tak začala má touha po dokonalosti a kráse auta a začal jsem si jej plnit na Lybře což spousta lidí kolem mne nedokáže do teď pochopit :D
Začátek byl jednoduchý dostat tam kola R17 a zapsat je vše se podařilo s přítelkyní jsme je daly do laku a pak už to šlo ráz na ráz.A jako majitel italského auta jsem měl jsem spousta záhadných závad v elektrice a i jiných :D Vypíšu jen seznam některých úkonů.

Obrázek
kola Borbet R17
-přední náprava komplet uložení, stabilizátor, ramena
-vrtané kotouče
-vytlumení dveří a kufru
-motor uložení
-všechny kladky řemeny
-vstřiky
-turbo
-motorák do černé
-sání
-celolak auta
Obrázek
Obrázek

-vyvoskování dutin včetně vytrhání interiéru a zbavení veškerých rezáků pod koberci
-komlet antikorozka podvozku
-tonování skel
-interíer přelakování
a mnoho dalších x desítek úkonů a drobností už si to sám nepamatuji :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Raději jsem nikdy nepočítal kolik jsem do toho dal, ale vím, že kdybych si to vše ušetřil dala se za to před pár lety koupit delta v dobrém stavu. #-o ....Ale už chybí jen pár detailů a má představa bude hotová.
Velké dík patří také Karlovi, který mi teď pomohl vyřešit ztrátu výkonu.

Děkuji

Jediné s čím teď bojuji jsou přední světla totálně mi přes zimu v garáži rozpraskaly skla.Viděl jsem zde i někoho, kdo si nechal nebo si sám udělal čirá nová a předělal na xenony.Nevíte někdo kde ty skla?
Lancia Lybra 1,9 JTD 77kW r.2000

Really good thing, what you can say. "I have a Lancia"
James May

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

Re: LANCIA LYBRA 1,9JTD

#2 Příspěvek od Richie 10 »

Tak to klobouk dolu :) Barevne kombinace, pro me jako konzervativce, trosku ostrejsi, ale to je podle gusta kazdeho soudruha :)
mam otazecku k tomu vytlumeni dveri. To jsi delal kvuli hluku a nebo kvuli lepsimu zvuku audiosestavy ? Muzu se zeptat co to bylo za material ?
Mazda 6 GH 2.5i Dynamic (Sport)
EX - Lancia Dedra SW 1.6 16v, EX - Lancia Dedra 1.6 ie
EX - Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v, Alfa Romeo 156 2.4 JTD, Alfa Romeo 33 1.5 4x4, Alfa Romeo Alfetta GTV 2.0

Uživatelský avatar
Mejra90
Příspěvky: 25
Registrován: čtv lis 21, 2013 11:01
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: LANCIA LYBRA 1,9JTD

#3 Příspěvek od Mejra90 »

Dekuji =).Delal jsem to kvuli obojimu.Mene hluku z venku vice hudby uvnitr a zadne drnceni ve dverich.Repro jsem nechal orginal jelikos po vytlumeni to hraje hezky a neslysim tolik cinkat kaminky o auto.Pouzil jsem z Ahifi.cz vytlumovaci material od Glagenu.Ale je lepsi koupit mensi desticky kvuli manipulaci.
Naposledy upravil(a) Mejra90 dne sob bře 11, 2017 00:27, celkem upraveno 1 x.
Lancia Lybra 1,9 JTD 77kW r.2000

Really good thing, what you can say. "I have a Lancia"
James May

Uživatelský avatar
Karel 6
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 4574
Registrován: pát lis 25, 2005 11:15
Bydliště: Soběslav tel:608853577

Re: LANCIA LYBRA 1,9JTD

#4 Příspěvek od Karel 6 »

:D čirá skla se opět pohybují v našem bydlišti :D
Lancia Delta HPE 1.9 JTD 6q
Lancia Delta 1.6 HF 16v
Lancia Delta HF Integrale 16V v přípravě
Lancia Stratos replika v přípravě

IkaSGC 473
Příspěvky: 293
Registrován: pát říj 03, 2008 12:39
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: LANCIA LYBRA 1,9JTD

#5 Příspěvek od IkaSGC 473 »

Vypadá brutálně.... Mít tak garáž na takové kšefty, tak to možná taky rozeberu a vytuním....

Odpovědět