Lybra 1.9Jtd

Sekce, kde můžete všem ukázat, na čem děláte. Co opravujete a co máte v garáži.
Pravidla fóra
Cílem této sekce je, aby měl každý možnost představit své auta ve fotografiích. Je důležité, že podporujeme každého člena i nečlena, který se chce pochlubit tím co na autě dělá a nemusí to být nutně generálka motoru. Těšíme se na každou vaší fotografii a představení "obsahu" vaší garáže! :)
Odpovědět
Zpráva
Autor
XSeth
Příspěvky: 37
Registrován: úte říj 15, 2013 07:48

Lybra 1.9Jtd

#1 Příspěvek od XSeth »

Co sem delal:
Novej setrvak a spojka,
podvozek komplet novej vcetne tlumicu a pruzin
Uprava svetlometu
uprava pristrojovky a pridano druhe radio
potazeni kuzi lepivejch plastu
tady je jeste po bouracce bez chromovaneho ramecku (jeste mne nedosel novej)
Přílohy
lybra svetlo.JPG
lybra svetlo 2.JPG
detail svetlo.JPG
Lybra SW1,9 85KW 2004

Uživatelský avatar
Bonanza 270
Příspěvky: 4403
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:59
Bydliště: u Kyjova

Re: Lybra 1.9Jtd

#2 Příspěvek od Bonanza 270 »

sakra tos nasypal hodne penez do toho auta
Lybra SW 2.4JTD 140hp

Obrázek

Uživatelský avatar
Pepazdepa 408
Příspěvky: 3795
Registrován: úte zář 16, 2008 17:36
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

Re: Lybra 1.9Jtd

#3 Příspěvek od Pepazdepa 408 »

Tak na to druhý rádio jsem hodně zvědavej. Důvod? Hoď sem foto.
Lancia Lybra SW 1,9JTD

XSeth
Příspěvky: 37
Registrován: úte říj 15, 2013 07:48

Re: Lybra 1.9Jtd

#4 Příspěvek od XSeth »

Jj foto hodím duvod byl protože to rádio na kazety co tam je nemá zrovna buhvi jakej výstup ani ten linkovej vstup za moc nestál v kombinaci se z toho linul pro mne otresnej zvuk navíc to bylo nepohodlné na ovládání a lokální české rádia které hrajou sice každej den písničku tu samou pouze jednou ale druhej den ji slyšíte v podobnou dobu zas mne taky neuspokojují tak sem si tam dal jedno které má BT tak se dá pripojit i s telefon což má víhodu i při spuštěné navigaci povely se daj pustit do repra a ještě to má kvalitnější výstup a dá se tam dát i flashka s MP3.Navíc se mne líp ovládá protože sem ho dal místo popelníku který nepoužívám a z fofr klacku na to dosahnu uplne v poho i za jízdy.

No tak hodně peněz jak se to vezme každý auto pokud ho chceš mít v pořádku dost stojí sou to kasičky jedno jak druhé nepočítal sem to ale odhadem 30-40to bejt za ty tři roky mohlo všecko sem nedělal naráz a spojka setrvak staly asi 15 i s prací podvozek taky tak nějak ten sem si dělal sám a pak ještě nějaké drobnosti ale mám rád když vše funguje jak má a mám to auto docela rád a líbí se mně.
Jinak na fotce to je s cervenou pristrojovkou stribrna mne nudila tak sem sehnal druhou za par korun.
A s tema penezma daleko vic mne stalo udržovat ve stejnem stavu sveho času BMW E36 to mne stalo daleko vic usili a penez
Lybra SW1,9 85KW 2004

Odpovědět