Lybra 1.9 jtd 85kw, tmavě modrá, social výbava :)

Sekce, kde můžete všem ukázat, na čem děláte. Co opravujete a co máte v garáži.
Pravidla fóra
Cílem této sekce je, aby měl každý možnost představit své auta ve fotografiích. Je důležité, že podporujeme každého člena i nečlena, který se chce pochlubit tím co na autě dělá a nemusí to být nutně generálka motoru. Těšíme se na každou vaší fotografii a představení "obsahu" vaší garáže! :)
Odpovědět
Zpráva
Autor
Fiskus
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 13, 2012 11:48

Lybra 1.9 jtd 85kw, tmavě modrá, social výbava :)

#1 Příspěvek od Fiskus »

Jelikož zde na klubových stránkách není možnost vedení online servisky budu to dávat semhle. Po prvotním zklamání z technického stavu koupeného kusu nakonec po roce téměř nevyužití kdy najela jen 10tis km kvůli mé dlouhé nemoci jsem do ní zase malinko investoval takže prodej se asi konat nebude a dám jí ještě šanci.

Výbava asi jedna z nejnižších: látkové potahy, obyč rádio, obyč volant bez tlačítek.

Zjištěné závady: popelník, popraskané plasty kufr, podsvícení zásuvka + popelník, podsvícení regulace výdechů na stř panelu, vrzání plastů kolem rádia, nefunkční dojezd na stahovačce u řidiče, ulepené spodní plasty v interiéru, odpadávající lak, nefunkční regulace PL světla, upadla vrchní část hlavice řadičky.

2013 leden - 123 000km : 60 000,- koupě - bohužel už při odvozu auta zjištěna závada na motoru - kontrolka - zadřená regulace tlaku turba, vadný termostat
2013 leden - 123 000km : 8 000,- první oprava - rozhýbání vnt, výměna oleje + filtru, brzdovka, vzduch filtr, termostat, diagnostika od klubáka Jiřího nezjistila žádný další problém

2014 leden - 133 000km : 10 000,- olej, nafta filtr, trubka sání - náhrada za prasklou, přední ramena s čepy + navrtané mazací otvory, přední destičky brzd, vyčištění brzd

Pokud u mně zůstane přes léto plánuju opravit drobnosti v interiéru + vytlumit dveře a nainstalovat klasické rádio + možná dobastlit tempomat + na léto litá kola a nové pneu + střešní nosič.

Fiskus
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 13, 2012 11:48

Re: Lybra 1.9 jtd 85kw, tmavě modrá, social výbava :)

#2 Příspěvek od Fiskus »

Po výměně čidla tlaku v sání, nyní je po technické stránce naprosto v pořádku (až na drobnosti uvedené výše) a je na prodej. Před prodejem se ještě postarám o kompletní vyčištění ulepených plastů. Stála mně dost nervů i peněz, ale je teď v mnohem lepším stavu než jsem ji koupil, až je mi toho úsilí skoro líto :).

Odpovědět