Kappa 2.0L 16VT

Sekce, kde můžete všem ukázat, na čem děláte. Co opravujete a co máte v garáži.
Pravidla fóra
Cílem této sekce je, aby měl každý možnost představit své auta ve fotografiích. Je důležité, že podporujeme každého člena i nečlena, který se chce pochlubit tím co na autě dělá a nemusí to být nutně generálka motoru. Těšíme se na každou vaší fotografii a představení "obsahu" vaší garáže! :)
Odpovědět
Zpráva
Autor
kakamil
Příspěvky: 169
Registrován: úte úno 26, 2008 21:40

Kappa 2.0L 16VT

#1 Příspěvek od kakamil »

Ahoj,
mam rozebrany motor a chystam se na generalku a trochu naladit vykon tak jsem vas chtel poprosit o nejake tipy a rady :-)).

-zatim jsem si nechal odlehcit ojnice,kliku,setrvak
-vyvazovaky pujdou pryc
-hlava se necha taky trochu poupravit

kdyz zaslepujete vyvazovaky davate neco i do tech kanalku nebo tak nalisujete jen zaslepky?
kolik ten motor snese plnici tlak a jak oblbnout ridici jednotku?nebo kdo je schopny mi ji upravit?

Dekuji za vsechny rady :-)

Uživatelský avatar
2016VT
Příspěvky: 153
Registrován: ned pro 09, 2012 19:44
Bydliště: Tajanov u Klatov

Re: Kappa 2.0L 16VT

#2 Příspěvek od 2016VT »

čau Kappu 2.0 16VT mam kupoval jsem již upravené a sestavené od kámoše a jelikož jsem truhlář tak za jeho asistence a rad si udělám třičtvrtě vecí ale na 100% tomu nerozumim :)
čip mam bitpower u kterého udávají hodnoty na 265ps a 395Nm,výfuková vačka z 2.0 16v,jiné větší turbo na mou kappu tehdy zbylo z volva 2.5td myslim ale jaký typ přesně nevim,celohliníkový velký ic myslím z renault master který na kappě sedí pěkně pod nárazník jak kdyby tam patřil,výfuk s jednim tlumičem z 60ky nerezu,přefuk přebytečných spalin mimo turbo i výfuk,jinou převodovku ale jakou to bych kecal a samozřejmě taky bez vyvažovací hřídele:)
a co se tlaku týče tak s mou kappou jezdíme dost nafoukaně :D
mam 1.6bar a jede to neskutečně s tim všim co jsem výše popsal,max rychlost sice tak 200km/h při 6000rpm víc netočim(kvuli té přeskládané převodovce) ale tich 200 je tam během chviličky a na letních 19kách si hvízdala na suchém asfaltu i za tři při došlápnutí plynu a na 15kách origo které mam ted 1,2,3, se na suchým asfaltu neudrží když chci a když jsem prase... :twisted:
ovšem vybírá si to svou daň,už jsem kvuli tomu tlaku dělal 2krát těsnění pod hlavou,když je teplo je vše ok ale jak je zima tak se musim držet protože se vejde víc vzduchu a není tam tich 1.6 které ukazuje budík ale logicky víc...
Naposledy upravil(a) 2016VT dne ned led 13, 2013 01:51, celkem upraveno 1 x.

termit
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 28, 2011 13:43
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kappa 2.0L 16VT

#3 Příspěvek od termit »

2016VT, to by si zasloužilo nějaký fotky a hlavně video. :)
k 2,0T 16V
Obrázek

Odpovědět