Lancia Delta II 1.6 8V

Sekce, kde můžete všem ukázat, na čem děláte. Co opravujete a co máte v garáži.
Pravidla fóra
Cílem této sekce je, aby měl každý možnost představit své auta ve fotografiích. Je důležité, že podporujeme každého člena i nečlena, který se chce pochlubit tím co na autě dělá a nemusí to být nutně generálka motoru. Těšíme se na každou vaší fotografii a představení "obsahu" vaší garáže! :)
Odpovědět
Zpráva
Autor
Tom_Delta

Lancia Delta II 1.6 8V

#1 Příspěvek od Tom_Delta »

Tak jsem se do toho konečně pustil. Čerstvě udělaný papíry a felcku sem nechtěl, tak padla volba na tuhle Italku :)). Jde o Deltu II, 1.6 55 kW ještě s SPI vstřikem. Po předchozím majiteli doslova zoufale volá po novým laku ale zase je totálně bez rzi a v technicky dobrým stavu. Mám jí od února a už si pár zásahů zasloužila: vpředu totál nový brzdy + nějáký ty komponenty přední nápravy, novej střední díl vejfuku, těsnění pod víkem ventilů, trochu předělaný sání :) a ještě nový filtry. Ale i tak to furt není ono. Časem mám v plánu že půjde do takovýho lehkýho cult stylu - celý originál, akorát vpředu lízátko, sportovní podvozek, vejfuk a trochu poladit motor, možná sportovní sedačky a polorám, ale jinak orignál :)) Postupně sem nahážu nějáký ty fotky, podle toho jak to půjde ;)

MARTINI
Příspěvky: 187
Registrován: ned led 20, 2008 17:25
Bydliště: Pieštany

Re: Lancia Delta II 1.6 8V

#2 Příspěvek od MARTINI »

som zvedavy ako sa ti bude darit , tiez som sa pustil do niecoho podobneho na tento styl som zacal prerabat moje HPEcko taktiez decentne upryva znizena nejak ekolesa decentne nalepky proste detaily a auto vyzera celkom k svetu
Lancia Delta 2.0T 16v HPE
Lancia Delta 1.9 tds

Tom_Delta

Re: Lancia Delta II 1.6 8V

#3 Příspěvek od Tom_Delta »

Taky sem zvědavej...tak to má bejt, jenom decentně, žádná tuna laminátu :)) Rád bych se vrhnul na kola, nějáký nízkoprofilový 13tky nebo 14tky kola, inu uvidíme a začínám už řešit lak, rád bych to něják tak pokud možno levně, jenom obyč barvu, bílou matovku + asi černá lesklá střecha, uvidíme ještě. ;)

MARTINI
Příspěvky: 187
Registrován: ned led 20, 2008 17:25
Bydliště: Pieštany

Re: Lancia Delta II 1.6 8V

#4 Příspěvek od MARTINI »

skus a uvidis , kedtak ti mozem ukazat moj vytvor co nato povies
Lancia Delta 2.0T 16v HPE
Lancia Delta 1.9 tds

Tom_Delta

Re: Lancia Delta II 1.6 8V

#5 Příspěvek od Tom_Delta »

Tak ukaž ten tvůj výtvor, jsem zvědavej, protože Delta HPE je krásný auto :cool: Třeba pochytím i drobet inspirace :)

MARTINI
Příspěvky: 187
Registrován: ned led 20, 2008 17:25
Bydliště: Pieštany

Re: Lancia Delta II 1.6 8V

#6 Příspěvek od MARTINI »

NO kvalita foto neni nic moc ale ked je pekne pocasie a uto j enalesten etak je to velmi pekne, zatial len tak decent upravy znizena+decntne samolepky+cervena linka v maske +cire smerovky+folie a trocha som sa pohral s kolesami samozrejme casom pribudnu dalsie veci
Lancia Delta 2.0T 16v HPE
Lancia Delta 1.9 tds

MARTINI
Příspěvky: 187
Registrován: ned led 20, 2008 17:25
Bydliště: Pieštany

Re: Lancia Delta II 1.6 8V

#7 Příspěvek od MARTINI »

aktualne
Lancia Delta 2.0T 16v HPE
Lancia Delta 1.9 tds

Tom_Delta

Re: Lancia Delta II 1.6 8V

#8 Příspěvek od Tom_Delta »

Tak dneska dostala Delta starý nový kola :)) OZ 14". Jsou teda zralý na renovaci, tak se uvidí. Zatím to vypadá na černý matný střed a leštěnej límec :))

Foto je spíš ilustračni :)

:lancia2:

Uživatelský avatar
Simmy
Příspěvky: 1368
Registrován: ned kvě 04, 2008 15:24
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Lancia Delta II 1.6 8V

#9 Příspěvek od Simmy »

leštěný límec jo, ale černým středem ty kola zabiješ
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo
http://www.fiatcromaklub.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; - diskusní fórum o FIAT Croma (LANCIA Thema)

Tom_Delta

Re: Lancia Delta II 1.6 8V

#10 Příspěvek od Tom_Delta »

Myslíš? Rád bych je celý leštěný, ale jeden je poničenej od soli a nevím jak by to sneslo leštění ;) V leštění mám přeci jenom ještě mezery. Rád si nechám poradit :).

Uživatelský avatar
Simmy
Příspěvky: 1368
Registrován: ned kvě 04, 2008 15:24
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Lancia Delta II 1.6 8V

#11 Příspěvek od Simmy »

je to teda jen můj názor, ale celé leštěné by podle mě taky nevypadaly nejlíp :) středy bych nechal normálně stříbrné a límce bych vyleštil do zrcadla :) budeš mít dost práce i s udržbou lesklých limců :D
FIAT Croma 2.5 TD [85kW][r.v. 1996] ... Bastimento in argento
FIAT Croma 2.5 V6 [117kW][r.v. 1993] ... FIAT con Cuore Sportivo
http://www.fiatcromaklub.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; - diskusní fórum o FIAT Croma (LANCIA Thema)

Tom_Delta

Re: Lancia Delta II 1.6 8V

#12 Příspěvek od Tom_Delta »

S údržbou se počítá :) inu zkusím vyleštit a uvidí se, stříknout barvou se to dá vždycky... :)

Tom_Delta

Re: Lancia Delta II 1.6 8V

#13 Příspěvek od Tom_Delta »

Tak konečně sem pokročil s kolama... Nakonec dostaly černej matnej střed a límce musím pořádně vyleštit. Kola byly teda dost zdevastovaný bordelem z brzd a nešlo to skoro vůbec dolů. Výsledek je celkem slušnej ;)

Nalevo je stav před, napravo stav po :))

:lancia2:

Odpovědět