z GT.i.e. EVO 4x4 (pokračování)

Sekce, kde můžete všem ukázat, na čem děláte. Co opravujete a co máte v garáži.
Pravidla fóra
Cílem této sekce je, aby měl každý možnost představit své auta ve fotografiích. Je důležité, že podporujeme každého člena i nečlena, který se chce pochlubit tím co na autě dělá a nemusí to být nutně generálka motoru. Těšíme se na každou vaší fotografii a představení "obsahu" vaší garáže! :)
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pavel 37
Příspěvky: 455
Registrován: čtv čer 16, 2005 22:23
Bydliště: Nové Hrady

Re: z GT.i.e. EVO 4x4 (pokračování)

#31 Příspěvek od Pavel 37 »

Jaroslav 11 píše:vypadá to skvěle =D> ,ale tuhle kapotu mám taky a měl jsem u ní jeden problém.Ty mřížky jsou z lamina a tím pádem reagují na teplo a po čase se začaly propadat.Chci tě na to jen upozornit abys je nějak vystužil než to začneš stříkat. [-o< Je to moje zkušenost,jinak ta kapota je fakt skvělá.
To už mě také napadlo. Možná tedy dám do přičnejch lišt drát aby se to neohlo. To by snad mohlo stačit. Přeci jenom ta mřížka nemá až takovou váhu. Nebo za 10 000kc koupím origo litěné =)

Jaroslave jinak ty máš na autě ty reklamy od martini lakované nebo jsou to samolepky? Jestli jsou to jsou samolepky jak drží a vůbec vše kolem toho a hlavně cena?Moc děkuji. Já budu dělat repsola
http://farm4.static.flickr.com/3075/231 ... 06bc0a.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
Jaroslav 11
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 132
Registrován: stř dub 20, 2005 19:43
Bydliště: Most

Re: z GT.i.e. EVO 4x4 (pokračování)

#32 Příspěvek od Jaroslav 11 »

Vypadá to že jsi taky takovej pacient jako já :lol: .To co mám na autě jsou polepy,už je mám 4 roky a zatím drží.Ale přeci,ve vnitřních ohybech se odlepují,ikdyž je nahřeji a přilepím tak se po čase zase odlepí.Mě polep celého auta i s prací vyšel na 10000kč, a dělali to ve dvou, dva dny.Ale dnes už je zase jiná technologie,mě lepili proužky na sebe.Dnes už to vytisknou v celku takže to vypadá jako stříkané a nejsou žádné přechody.Lakování je určitě lepší a hezčí,ale nevím kolik to může stát.Když si to budeš stříkat sám tak to nemusí být tak drahé,ale co mi vypravoval Jirka 18 když střikal toho svého zavodáka že to byla docela makačka.Je fakt že martini je dost barevné,ale ty budeš dělat REPSOL tak to by nemuselo být tak náročný.Výhody polepů proti stříkaní....lépe se to opravuje.A stejně nápisy budeš dělat z polepů.Držím ti palce at vydržíš když už jsi tak daleko [-o<

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4639
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

Re: z GT.i.e. EVO 4x4 (pokračování)

#33 Příspěvek od Jirka 18 »

Ten repsol bych vklidu stříkal-je to jednoduchý a když to pak celý stříkneš bezbarvym,je to dokonalý--já jsem stříkal ty ouzký proužky a nic jednoduchýho.Nápisy a spol samo polepama,to by ses zbláznil stříkat ty písmena #-o

Ty samolepky mi dělali v Holešově ale bylo to zadara,takže cenu nevím,Jitka by možná pohledala i kontakt na pani co byla tak skvělá že spoustu log si i sama našla na netu když podklad ode mne byl naprd 8-)
Naposledy upravil(a) Jirka 18 dne úte led 26, 2010 22:47, celkem upraveno 1 x.
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Jura 197

Re: z GT.i.e. EVO 4x4 (pokračování)

#34 Příspěvek od Jura 197 »

Jen opatrně, ať na srazech není za chvíli 50 delt martini #-o
Repsol se mi líbí :wink:

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4639
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

Re: z GT.i.e. EVO 4x4 (pokračování)

#35 Příspěvek od Jirka 18 »

Juro,nepřeháněj,o kolika víš ? :lol: :lol: :lol:
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Jura 197

Re: z GT.i.e. EVO 4x4 (pokračování)

#36 Příspěvek od Jura 197 »

4 :lol: ale repsol jsem neviděl [-(

Uživatelský avatar
Radek 188
Příspěvky: 804
Registrován: stř led 24, 2007 20:16
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

Re: z GT.i.e. EVO 4x4 (pokračování)

#37 Příspěvek od Radek 188 »

a Grifone taky ne co? :D
Renault Clio Sport ph.2
Škoda Favorit 136 L/A
Fiat Ducato 2.0JTD


Něco s o nás: http://www.johnhistoricrallyteam.estranky.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Pavel 37
Příspěvky: 455
Registrován: čtv čer 16, 2005 22:23
Bydliště: Nové Hrady

Re: z GT.i.e. EVO 4x4 (pokračování)

#38 Příspěvek od Pavel 37 »

Jura 197 píše:Jen opatrně, ať na srazech není za chvíli 50 delt martini #-o
Repsol se mi líbí :wink:
Vitku teď jsi uhodil hřebíček na hlavičku. Všichni dělají lancie do MARTINI já když jsem to začal dělat tak jsem chtěl taky martini, ale když to pak hledáš. Koukáš po netu a po srazech tak jich je už moc =). Nic proti tomu nemám ale je toho prostě moc a já se musím vždy lišit =)

Jaroslava já dělám ve škodovce mechanika a hned za zdí mám lakovnu. Vždy pro mě připravenou jenom dát lakýrníkovi na pivo. Dneska jsem se s ním bavil a pry by na repsolu nemělo byt problém nalakovat ten zadní (červeno/oranžovej) kruh a modrý pruh kolem auta. Zbytek by se dala samolepka (reklama a loga) a to vše by se dalo pod několik vrstev laku. Rozbrousit a rozleštit a nebudou znát přechody. Už aby to bylo v dílně v laku =)
Obrázek

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4639
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

Re: z GT.i.e. EVO 4x4 (pokračování)

#39 Příspěvek od Jirka 18 »

=D> je jedno kolik čeho je,hlavní jsou naše splněné představy :wink: A pak-to ostatní jsou integraly a já mám maskování starý 4WD :lol: :lol:

Myslíš zastříkat i ty samolepky? :-k Já to zkoušel na kusu plechu a samolepka se krabatila ...
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Uživatelský avatar
Pavel 37
Příspěvky: 455
Registrován: čtv čer 16, 2005 22:23
Bydliště: Nové Hrady

Re: z GT.i.e. EVO 4x4 (pokračování)

#40 Příspěvek od Pavel 37 »

Já to ale budu stříkat bází. Ta samolepku nesežere, ale nevím co to bude dělat v peci. Když tak bych tu vodní barvu musel nechat uschnout bez ohřevu. Tohle vše ještě bude alchymie =)
Obrázek

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

Re: z GT.i.e. EVO 4x4 (pokračování)

#41 Příspěvek od Dresik 28 »

tesim se na vysledek!!

Taky budu muset udelat polepy na deltu 2 ve stylu integraly..jen skoda, ze zluty nejezdily v polepech rally :D
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Uživatelský avatar
Oskar 58
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 1493
Registrován: úte srp 22, 2006 12:34
Bydliště: Děčín

Re: z GT.i.e. EVO 4x4 (pokračování)

#42 Příspěvek od Oskar 58 »

Martini Racing je Martini Racing, at jich jezdi treba 100, bude se mi vzdy libit nejvic. :D
ex Lancia Lybra SW 1.8 VVT
ex Lancia Lybra SW 2,4 JTD Intensa
ex Lancia Delta 1.6 HF
ex Lancia Lybra SW 2,4 JTD Elegance
Lancia Delta 2,0 HF Integrale 16V
Lancia Thesis 2,0T

Míra 36
Příspěvky: 912
Registrován: čtv čer 09, 2005 20:40

Re: z GT.i.e. EVO 4x4 (pokračování)

#43 Příspěvek od Míra 36 »

Martini je Martini, o tom není sporu, Deltě sluší všechny válečné barvy co znám, mám na mysli ty co jezdili MS i v soukromých teamech, snad jen totip je takový... Martini delt je u nás poměrně dost, ale málokdo ctí ty barvy co by měl mít každý model, to znamená, že je třeba spousta 8V delt, co mají barvy z EVA, já třeba neznám žádnou červenou deltu co by měla origo barvy martini z premiéry v MS, nebo ani jednu martini kombinaci 16V, Jirka udělal dobře že dal barvy 4WD, tahle kombinace byla už na deltě S4
a tady jedna Repsolka :-)
Přílohy
8135_1178564037558_1631861049_454080_553840_n.jpg

Uživatelský avatar
Pavel 37
Příspěvky: 455
Registrován: čtv čer 16, 2005 22:23
Bydliště: Nové Hrady

Re: z GT.i.e. EVO 4x4 (pokračování)

#44 Příspěvek od Pavel 37 »

Míra 36 píše:Martini je Martini, o tom není sporu, Deltě sluší všechny válečné barvy co znám, mám na mysli ty co jezdili MS i v soukromých teamech, snad jen totip je takový... Martini delt je u nás poměrně dost, ale málokdo ctí ty barvy co by měl mít každý model, to znamená, že je třeba spousta 8V delt, co mají barvy z EVA, já třeba neznám žádnou červenou deltu co by měla origo barvy martini z premiéry v MS, nebo ani jednu martini kombinaci 16V, Jirka udělal dobře že dal barvy 4WD, tahle kombinace byla už na deltě S4
a tady jedna Repsolka :-)

Míro přesně moje řeč. Já mít třeba klasiku integralu tak jí dám to té červené martini co byla http://www.lawrencecliftphotography.co. ... _31085.jpg to se mi také moc líbí. Mě prostě teď do oka padla repsolka ale kdo ví ják to bude až dojde na věc a bude to stát v boxe =) Teď brousím kytuju jako blázen. Nejhorší je slícovat ty lamino díly určené především na rally atd.. tam se spáry mezi díly neřeší. Já když to chci mít jako víkendovku to řešit musím =)
Obrázek

Uživatelský avatar
Jaroslav 11
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 132
Registrován: stř dub 20, 2005 19:43
Bydliště: Most

Re: z GT.i.e. EVO 4x4 (pokračování)

#45 Příspěvek od Jaroslav 11 »

Ta červená vypadá skvěle =D> a ta rampa světel taky, tu bych chtěl [-o<

Odpovědět