Ritmo 4x4 TCT - Jitrnice od Abartha

Sekce, kde můžete všem ukázat, na čem děláte. Co opravujete a co máte v garáži.
Pravidla fóra
Cílem této sekce je, aby měl každý možnost představit své auta ve fotografiích. Je důležité, že podporujeme každého člena i nečlena, který se chce pochlubit tím co na autě dělá a nemusí to být nutně generálka motoru. Těšíme se na každou vaší fotografii a představení "obsahu" vaší garáže! :)
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Karel 6
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 4574
Registrován: pát lis 25, 2005 11:15
Bydliště: Soběslav tel:608853577

Re: Ritmo 4x4 TCT - Jitrnice od Abartha

#541 Příspěvek od Karel 6 »

pak dej vědět.
Lancia Delta HPE 1.9 JTD 6q
Lancia Delta 1.6 HF 16v
Lancia Delta HF Integrale 16V v přípravě
Lancia Stratos replika v přípravě

Abarth
Příspěvky: 399
Registrován: úte dub 29, 2008 22:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ritmo 4x4 TCT - Jitrnice od Abartha

#542 Příspěvek od Abarth »

neboj Karle..ať tak nebo tak...s pravdou půjdu ven .-) :-)
vše co "smrdí" Fiatem...aktuálně 2018 - Fiat Ritmo Abarth, Fiat 131 Supermirafiori, lancia Beta Montecarlo
a kousek Stratosu :-)

Jarda_V 519

Re: Ritmo 4x4 TCT - Jitrnice od Abartha

#543 Příspěvek od Jarda_V 519 »

Ahoj, kde a jaké jsi kupoval ty 750cm vstřikovače? Jak s tím funguje volnoběh?
To je zase otázek.... :-)
Díky Jarda

Abarth
Příspěvky: 399
Registrován: úte dub 29, 2008 22:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ritmo 4x4 TCT - Jitrnice od Abartha

#544 Příspěvek od Abarth »

Tak Karle, jsem to nejdříve musel vše rozdejchat...no jak jsem dopadl v sobotu....no pánové..já vám ani nevím...moje bujaré představy o tom, jak budu mít naprosto úžasný čas....no v noci jsem se z toho odkopával..ale přišlo ráno a já jsem s tlukoucím srdcem nastoupil do odtahovky a s Lubošem jsme vyjeli...směr Hoškovice...vím beru to nějak zeširoka..ale to jen proto aby jsem nemusel s pravdou ven, Bylo krásné sluníčko, prostě super akce...tábor italofilů čítal větší množství auťáků jak závodicíh tak prostě jen na čumendu...hlavně že bylo veselo...
No první jízdu jsem jedinou zvládl a to asi jen tím, že jsem se na jedníičku rozjel jako by jsem jel z Lídlu a nechtěl by jsem rozházet nákup po kufru...dvojka už plná kládat až do omezovače a to samé tři a čtyři...byl jsem v cíli a bylo mi jasné, že to nebude ta vysněmá slava, ale bude to snad maličko lepší než na Mimoňských válkch, kdy jsem měl 13,456 s. Ano, dočkal jsem se informace o mém čásku a ten byl 12,89 s...no řekl jsem si, že to napoprve není sice nic moc, ale bude to tím rozjezdem...dostal jsem se pod hranici 13s..ale sen byl mnohem níže :-).
další jízdy jsem to už pos...neb jsem na jedničku dal kládu..Bělouš vyletěl a už ani jednou jsem nedal napoprve dvojku...prostě napodruhé někdy i napotřetí a čas byl naprostej propadák...jsem sí říkal, že jsem jantar..ale to mi stejně nepomohlo....závěrem jsem se utěšoval tím, že mi začal protékat hlavní spojkovej válec a tedy už šlo velmi špatně řadit rychlosti a tak na startu se zařazenou jedničkou protekl a dvojka prostě ne a ne...ale to je třeba jen výmluva...
No mám ještě co dohánět, tak tedy spojku předělat, dále jak jsem psal první jízda i dobré co se týká tlaku turba...opd druhé už na trojku lítal po vytočení z 1,75 na 2 bary....když jsem snížil tlak na 1,5 baru tak klítal do 1,75..prostě už to nebylo ono...ale zase je co dělat.. :-) bělopušovi a sobě jsem slíbil, že se na něj dva týdny nejméně ani nepodívám..a dáme si od sebe klídek...
Jinak jsem tedy v kat. AWD odsadil 5. místo. v kat FWD vyhrál Phob s Puntem 2,0 16VT myslím s časem 12,3 a v kat RWD Iceman s Fiatem X1/9 1,4T vyhrál na plné čáře s časem 11,7 s a tedy i absolutně mezi "běžnejma" italama v CZ vede..a je pod 12 s...!!!!!!!!!!
vše co "smrdí" Fiatem...aktuálně 2018 - Fiat Ritmo Abarth, Fiat 131 Supermirafiori, lancia Beta Montecarlo
a kousek Stratosu :-)

Abarth
Příspěvky: 399
Registrován: úte dub 29, 2008 22:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ritmo 4x4 TCT - Jitrnice od Abartha

#545 Příspěvek od Abarth »

Jo Jardo, vstřiky jsou 850 a sehnal mi je PhoB. Nejde o to jak s nima drží volnoběh...mě drží dobře, do nového sání jsem opět osadil volnoběžnej ventil a funguje vše suprově..na natural..na E85 to bylo horší ale hlavně ten průtok nebyl dostatečný při plném výkonu..proto jezdím na natural...
vše co "smrdí" Fiatem...aktuálně 2018 - Fiat Ritmo Abarth, Fiat 131 Supermirafiori, lancia Beta Montecarlo
a kousek Stratosu :-)

Abarth
Příspěvky: 399
Registrován: úte dub 29, 2008 22:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ritmo 4x4 TCT - Jitrnice od Abartha

#546 Příspěvek od Abarth »

Výsledky všech účasníků:
http://www.t-base.cz/vysledky/drag10af.pdf
vše co "smrdí" Fiatem...aktuálně 2018 - Fiat Ritmo Abarth, Fiat 131 Supermirafiori, lancia Beta Montecarlo
a kousek Stratosu :-)

Abarth
Příspěvky: 399
Registrován: úte dub 29, 2008 22:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ritmo 4x4 TCT - Jitrnice od Abartha

#547 Příspěvek od Abarth »

vše co "smrdí" Fiatem...aktuálně 2018 - Fiat Ritmo Abarth, Fiat 131 Supermirafiori, lancia Beta Montecarlo
a kousek Stratosu :-)

Abarth
Příspěvky: 399
Registrován: úte dub 29, 2008 22:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ritmo 4x4 TCT - Jitrnice od Abartha

#548 Příspěvek od Abarth »

no a jedna závěrem, náš společný stánek
Přílohy
bez komentáře
bez komentáře
vše co "smrdí" Fiatem...aktuálně 2018 - Fiat Ritmo Abarth, Fiat 131 Supermirafiori, lancia Beta Montecarlo
a kousek Stratosu :-)

Miky 201
Příspěvky: 4430
Registrován: pát led 12, 2007 11:08

Re: Ritmo 4x4 TCT - Jitrnice od Abartha

#549 Příspěvek od Miky 201 »

=D> mazec kazdopadne.. :)
Lancia Kappa 20V Turbo - (Stařenka Hedvika - borok, má majitele na zastřelení, ale drží)

Abarth
Příspěvky: 399
Registrován: úte dub 29, 2008 22:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ritmo 4x4 TCT - Jitrnice od Abartha

#550 Příspěvek od Abarth »

No když už začal makat Karel..je jasný, že tu je zase jaro a mělo by se zveřejnit...co nás čeká a co nás nemine...jemine..
NO závazek z podzimu byl a je...jinej podvozek aby to nehoupalo jako kanoe, prodal jsem svody, turbo a dalších pár věcí. Na poslední projížďce mi fouklo těsnění pod hlavou, když jsem tlačil více jak dva bary, rozdělat motor, předělat na M12 šrouby, celokov těsnění pod hlavu, přehonovat, nové kroužky, trošku vyhlodat hlavu, zvětšit klapku, vymyslet vlsatní svody, dát trošku jiné turbo na koulích....a to by snad mohlo do konce dubna stačit.. Motor jsem dal raději předělat ke Štráchalům, mají to správné strojí vybaveni...
Přílohy
a
a
a
a
budíček
budíček
míchanice
míchanice
a
a
nové kruhy
nové kruhy
těsnění
těsnění
kedlubna
kedlubna
klapičkaa
klapičkaa
a
a
kolečko pro výfukovou vačku
kolečko pro výfukovou vačku
vše co "smrdí" Fiatem...aktuálně 2018 - Fiat Ritmo Abarth, Fiat 131 Supermirafiori, lancia Beta Montecarlo
a kousek Stratosu :-)

Abarth
Příspěvky: 399
Registrován: úte dub 29, 2008 22:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ritmo 4x4 TCT - Jitrnice od Abartha

#551 Příspěvek od Abarth »

pokračování
Přílohy
a
a
a
a
a
a
a
a
vše co "smrdí" Fiatem...aktuálně 2018 - Fiat Ritmo Abarth, Fiat 131 Supermirafiori, lancia Beta Montecarlo
a kousek Stratosu :-)

Abarth
Příspěvky: 399
Registrován: úte dub 29, 2008 22:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ritmo 4x4 TCT - Jitrnice od Abartha

#552 Příspěvek od Abarth »

Původně koupené na stavbu Stratose, zatím využiju do Bělouše.
Přílohy
a
a
vše co "smrdí" Fiatem...aktuálně 2018 - Fiat Ritmo Abarth, Fiat 131 Supermirafiori, lancia Beta Montecarlo
a kousek Stratosu :-)

Uživatelský avatar
Karel 6
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 4574
Registrován: pát lis 25, 2005 11:15
Bydliště: Soběslav tel:608853577

Re: Ritmo 4x4 TCT - Jitrnice od Abartha

#553 Příspěvek od Karel 6 »

konečně se začínají dít věci...
Zadní nápravnici by ti vzbouřenci z Libye záviděli/hned by byl minomet :D /,ale nápad skvělý.Teď už počkáme na finále jak dotlačíš 4stovku pod 10.
Lancia Delta HPE 1.9 JTD 6q
Lancia Delta 1.6 HF 16v
Lancia Delta HF Integrale 16V v přípravě
Lancia Stratos replika v přípravě

Abarth
Příspěvky: 399
Registrován: úte dub 29, 2008 22:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ritmo 4x4 TCT - Jitrnice od Abartha

#554 Příspěvek od Abarth »

Jo Karle, makat se musí..já jsem ještě v dílně a vymejšlím blbiny
Pod deset...jedině na GUMĚ
Přílohy
už aby tam byl...
už aby tam byl...
Takhle na to snad uvidím i za jízdy...vymyzlím držák a bude...jo ještě jeden budík dodám, už je doma...
Takhle na to snad uvidím i za jízdy...vymyzlím držák a bude...jo ještě jeden budík dodám, už je doma...
a
a
raketomet
raketomet
a je tam
a je tam
vše co "smrdí" Fiatem...aktuálně 2018 - Fiat Ritmo Abarth, Fiat 131 Supermirafiori, lancia Beta Montecarlo
a kousek Stratosu :-)

Abarth
Příspěvky: 399
Registrován: úte dub 29, 2008 22:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ritmo 4x4 TCT - Jitrnice od Abartha

#555 Příspěvek od Abarth »

Nápad jak udělat minomet :-)
Přílohy
a
a
vše co "smrdí" Fiatem...aktuálně 2018 - Fiat Ritmo Abarth, Fiat 131 Supermirafiori, lancia Beta Montecarlo
a kousek Stratosu :-)

Odpovědět