riadiaca centralu lybry

Vše, co se týká čidel, kabelů, baterky a veškeré elektroinstalace...
Odpovědět
Zpráva
Autor
hankovan
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 16, 2010 00:19

riadiaca centralu lybry

#1 Příspěvek od hankovan »

cavte, chcem sa opytat, stratil som cip skluca od lybry, nefunguje mi dialkove, chcem sa opytat, ci by mi fungovalo, keby som kupil z rozbitej lancii lybry riadiacu centralu a kluce k tomu, a ci by mi to po vymene otvaralo , samozrejme, kluc co mam teraz by som pouzival na startovanie auta, a ten druhy len na otvaranie dveri a kufru , dakujem vam za odpovede

hankovan
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 16, 2010 00:19

Re: riadiaca centralu lybry

#2 Příspěvek od hankovan »

fakt nikto nevie? lebo mam moznost si to zohnat tu riadiacu a kluce

Uživatelský avatar
Jiří 588
Příspěvky: 746
Registrován: stř říj 27, 2010 12:00
Bydliště: Rožnov p.R

Re: riadiaca centralu lybry

#3 Příspěvek od Jiří 588 »

*** Ber mě s rezervou - v Lybře jsem se už dlouho nevrtal a má ji brácha, na takové zábavy mám teď jiné auta ***

a) někde pod volantem je malá krabička - to je jednotka imobilizéru
- nevím ale jestli je kód klíče uložen v jednotce imobilizéru nebo v jednotce motoru
- tohle by se Tě ale nemělo týkat pokud dokážeš nastartovat a odjet

b) pak je tam ještě komfortní jednotka a myslím si že ta řídí dálkové odemykání (+ je tam ale ještě nějaká zelená jednotka)
- tuším že to šlo spárovat nějakým úkonem typu držím klíč v zámku, kroutím a zároveň mačkám tlačítko na klíči
- někde ve vyšších FiatEcuScan nebo MultiEcuScan jsem viděl i možnost kódování klíče

Pokud jsi ztratil nějaký čip a auto dál startuje, tak to nejspíš bude něco co bylo "jenom" k centrálu.
Možná by Ti mohlo stačit koupit klíč s funkční dálkou a naučit ho otvírat Tvoje auto... a ani k tomu nepotřebuješ druhou jednotku.

Snad to někdo upřesní :-) Já si to fakt už nepamatuju přesně. Fotky jednotek mohu poskytnout.
WV Golf 7 2.0 TDI Blue Motion
Škoda Octavia 1.9 TDI 66kW
Ex: Opel Meriva 1.6 16V GPL - "eggy" , Lancia Thesis 3.2 V6 LPG , Lancia Lybra SW 1.9 JTD

Odpovědět