Thesis - parkovačky

Vše, co se týká čidel, kabelů, baterky a veškeré elektroinstalace...
Odpovědět
Zpráva
Autor
jardafox
Příspěvky: 309
Registrován: stř říj 09, 2013 18:52

Thesis - parkovačky

#1 Příspěvek od jardafox »

Pls uz se to tu urcite resilo ale nemuzu najit. Jak se dostat ke svetlum, sundat kolo a podbehem? Diky
Lancia Thesis 2.4 JTD Executive
Lancia Lybra SW 2.4 JTD Executive - ex

Jakub D.
Příspěvky: 100
Registrován: stř úno 29, 2012 23:21
Bydliště: Olomouc

Re: Thesis - parkovačky

#2 Příspěvek od Jakub D. »

Přes kapotu, u světla z boku, dost špatně přísupné, ale vykoukáš to, pootočíš tam myslím pětihran nebo už si nepamatuju, o asi 270 stupňů a světlo se vysune dopředu, pak ho vytáhneš celé...Nedávno mě v servisu špatně zacvakly světlo zpět a jezdil sem jak z vydloublím okem...Furt sem si říkal na co lidi tak koukaj, až když sem zastavil tak sem na to přišel :D
Ex - Fiat Marea 1.6 -makrela
Ex - Lybra SW 2,4 jtd - modrá raketa
Ypsilon 1,4 - Platino - mestska kabelka
Thesis 2,4 jtd - Emblema

Miki
Příspěvky: 292
Registrován: sob kvě 10, 2008 10:22
Bydliště: Ostrava

Re: Thesis - parkovačky

#3 Příspěvek od Miki »

ahoj- je tu někdo prosím z okolí Ostravska kdo už vyndával světlo na Thesisu a měnil xenon výbojku ? konkrétně levé světlo
potřebuji najít někoho kdo ví ,,kam šáhnout,, a jak to přesně udělat. dejte mi prosím nabídky do soukromé zprávy i s cenou za tuto operaci :) popřípadě kam dojet . do konce týdne můžu kdykoliv....výbojku koupenou mám
Nechci to dát do servisu kde se na tom budou učit a naůčtujou mi 3 hodiny bo neví jak to vyndat a ještě něco zkazí.
Sám si to vyndat nevyndám protože nemám kde (a před panelákem tady šaškovat nechci... :) )
děkuji
Lancia Thesis 2,4 benzin, 6M, 170k
Ex:Lancia Kappa 2.0, 155k (nechť je jí vrakoviště lehké)

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Thesis - parkovačky

#4 Příspěvek od Richie 10 »

zkusil bych hír :
https://www.carsch-auto.cz/
Mazda 6 GH 2.5i Dynamic (Sport)
EX - Lancia Dedra SW 1.6 16v, EX - Lancia Dedra 1.6 ie
EX - Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v, Alfa Romeo 156 2.4 JTD, Alfa Romeo 33 1.5 4x4, Alfa Romeo Alfetta GTV 2.0

jardafox
Příspěvky: 309
Registrován: stř říj 09, 2013 18:52

Re: Thesis - parkovačky

#5 Příspěvek od jardafox »

Jakub d: Diky. Docela easy na to ze te v navodu odkazuji at jedes do servisu :)
Lancia Thesis 2.4 JTD Executive
Lancia Lybra SW 2.4 JTD Executive - ex

Uživatelský avatar
Jiří 588
Příspěvky: 746
Registrován: stř říj 27, 2010 12:00
Bydliště: Rožnov p.R

Re: Thesis - parkovačky

#6 Příspěvek od Jiří 588 »

Miki píše: úte črc 11, 2017 13:27 ahoj- je tu někdo prosím z okolí Ostravska kdo už vyndával světlo na Thesisu a měnil xenon výbojku ? konkrétně levé světlo
potřebuji najít někoho kdo ví ,,kam šáhnout,, a jak to přesně udělat. dejte mi prosím nabídky do soukromé zprávy i s cenou za tuto operaci :) popřípadě kam dojet . do konce týdne můžu kdykoliv....výbojku koupenou mám
Nechci to dát do servisu kde se na tom budou učit a naůčtujou mi 3 hodiny bo neví jak to vyndat a ještě něco zkazí.
Sám si to vyndat nevyndám protože nemám kde (a před panelákem tady šaškovat nechci... :) )
děkuji
Můžeme to zkusit před "mojím" Ostravským panelákem jestli chceš.
Kdybychom si zavolali s JardouFoxem jak to udělal tak na to třeba přijdeme.

Samotného by mě to taky zajímalo. Nerad bych to trénoval někde v noci na krajnici :-D (o víkendu mi během 2 dnů odešly obě H7 na jiném autě - nedělat to před tím tak se z toho pos...)
WV Golf 7 2.0 TDI Blue Motion
Škoda Octavia 1.9 TDI 66kW
Ex: Opel Meriva 1.6 16V GPL - "eggy" , Lancia Thesis 3.2 V6 LPG , Lancia Lybra SW 1.9 JTD

Jakub D.
Příspěvky: 100
Registrován: stř úno 29, 2012 23:21
Bydliště: Olomouc

Re: Thesis - parkovačky

#7 Příspěvek od Jakub D. »

Dneska sem si opet menil zarovku. Podrobne: staci racna velikost 7, dobre je prodlouzeni aby to dosahlo az na sroub, magnet na teleskopu ci tak neco na pridrzeni plisku. tot vse.
Nejdriv oddelat ten pojistnej plisek co je nasazenej na "sroubu" , opatrne at nezahuci dolu, na to je ten magnet [plisek drzi "sroub" v mezich aby zapadka co drzi svetlo se za jizdy nepovolila a svetlo nevyjelo dopredu] pak pomalu pootocit racnou asi 180-270 stupnu a svetlo povyjede, tot vse. Pri nasazovani zpet pohlidat aby mechanismus dobre zapadl kam ma.
Ex - Fiat Marea 1.6 -makrela
Ex - Lybra SW 2,4 jtd - modrá raketa
Ypsilon 1,4 - Platino - mestska kabelka
Thesis 2,4 jtd - Emblema

Petr 99
Příspěvky: 254
Registrován: pon led 23, 2006 10:42
Bydliště: Ostrava

Re: Thesis - parkovačky

#8 Příspěvek od Petr 99 »

:D
Lancia Thesis 2,4 JTD 110KW - ex
Alfa romeo 156SW 1,9 JTDm,132KW
- ex
Lancia Kappa 2,0i,107kw

jardafox
Příspěvky: 309
Registrován: stř říj 09, 2013 18:52

Re: Thesis - parkovačky

#9 Příspěvek od jardafox »

Jiří 588 píše: stř črc 12, 2017 13:33
Miki píše: úte črc 11, 2017 13:27 ahoj- je tu někdo prosím z okolí Ostravska kdo už vyndával světlo na Thesisu a měnil xenon výbojku ? konkrétně levé světlo
potřebuji najít někoho kdo ví ,,kam šáhnout,, a jak to přesně udělat. dejte mi prosím nabídky do soukromé zprávy i s cenou za tuto operaci :) popřípadě kam dojet . do konce týdne můžu kdykoliv....výbojku koupenou mám
Nechci to dát do servisu kde se na tom budou učit a naůčtujou mi 3 hodiny bo neví jak to vyndat a ještě něco zkazí.
Sám si to vyndat nevyndám protože nemám kde (a před panelákem tady šaškovat nechci... :) )
děkuji
Můžeme to zkusit před "mojím" Ostravským panelákem jestli chceš.
Kdybychom si zavolali s JardouFoxem jak to udělal tak na to třeba přijdeme.

Samotného by mě to taky zajímalo. Nerad bych to trénoval někde v noci na krajnici :-D (o víkendu mi během 2 dnů odešly obě H7 na jiném autě - nedělat to před tím tak se z toho pos...)
Ja ale menil jen parkovacku tak nevim jak moc bych pomohl. Jakub to popsal dobre. Kdyz vytahnes svetlo tak "trafo" xenonu je dobre pristupny takze by nemel byt problem...
Lancia Thesis 2.4 JTD Executive
Lancia Lybra SW 2.4 JTD Executive - ex

Miki
Příspěvky: 292
Registrován: sob kvě 10, 2008 10:22
Bydliště: Ostrava

Re: Thesis - parkovačky

#10 Příspěvek od Miki »

Děkuji Jirkovi 588 za pomoc a trpělivost při výměně před ,,jeho ,, panelákem :) už zase můžu jezdit v noci :)
Lancia Thesis 2,4 benzin, 6M, 170k
Ex:Lancia Kappa 2.0, 155k (nechť je jí vrakoviště lehké)

Mirka
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 15, 2017 21:38

Re: Thesis - parkovačky

#11 Příspěvek od Mirka »

Ahoj, při výměně žárovky mi vypadl ze světla plíšek cca 12 cm ve tvaru hokejky. Byl pod světlem, když vyjelo, tak nemám představu kam patří. Díky za info, popř. pište na email: luxikova@quick.cz

Uživatelský avatar
vlad47
Příspěvky: 674
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:57
Bydliště: BA/RS
Kontaktovat uživatele:

Re: Thesis - parkovačky

#12 Příspěvek od vlad47 »

Uz som ti odpisal na fb :)
Lancia Thesis Emblema
- 3,2 07
- 3,0 04
- 2,0tb 02
- 2,4jtd 03
Lancia K coupe 20VT 99
Lancia Beta coupe 2,0ie 84
Alfa Spider 3.0 12V 00
Lancia Delta T-jet 110kw Platino
http://www.lanciathesis.eu

Odpovědět