LYBRA - BLINKRY ZLOBÍ

Vše, co se týká čidel, kabelů, baterky a veškeré elektroinstalace...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jelcin43
Příspěvky: 24
Registrován: pon bře 12, 2012 23:16
Bydliště: Chrudimcity
Kontaktovat uživatele:

LYBRA - BLINKRY ZLOBÍ

#1 Příspěvek od jelcin43 »

Zdravím Borci, objevil se mi závadička na Lybře a to ta že přestali blikat blinkry, pouze nepřerušovaně svítí!!
Osobně si myslím že by to mohl být přerušovač či něco takového, otázka zní jak na to, a kde to najdu? Děkuji za HELP !!!Oťas [-o<

Fiskus
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 13, 2012 11:48

Re: LYBRA - BLINKRY ZLOBÍ

#2 Příspěvek od Fiskus »

jelcin43 píše:Zdravím Borci, objevil se mi závadička na Lybře a to ta že přestali blikat blinkry, pouze nepřerušovaně svítí!!
Osobně si myslím že by to mohl být přerušovač či něco takového, otázka zní jak na to, a kde to najdu? Děkuji za HELP !!!Oťas [-o<
Sundej spodni plast pod volantem, je tam takova modra mala krabicka (u mne modrá) na tri kontakty (pojistka nebo rele, presrusovac, nevim), jde vysunout smerem k volantu .) Nekdy ji staci jen vytahnout a dat zpatky, mne se stalo to same.

Uživatelský avatar
jelcin43
Příspěvky: 24
Registrován: pon bře 12, 2012 23:16
Bydliště: Chrudimcity
Kontaktovat uživatele:

Re: LYBRA - BLINKRY ZLOBÍ

#3 Příspěvek od jelcin43 »

Dnes jsem se k tomu dostal a oprava trvala cca deset minut a to i s tím že ten plast pod volantem kladl značný odpor :)
Nicméně stačilo zakvedlat tou modrou krabičkou a vše je OK ...blinkry opět fungují na 100%. DĚKUJI MNOHO ZA RADU !!!!!! :prayer: :lancia2:

Uživatelský avatar
Pepazdepa 408
Příspěvky: 3795
Registrován: úte zář 16, 2008 17:36
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

Re: LYBRA - BLINKRY ZLOBÍ

#4 Příspěvek od Pepazdepa 408 »

Jestli jsi s tím jenom zakvedlal a nic jinýho, tak ti to na 99% za nějakej čas začne dělat zase... Ale aspoň už víš, kde je zakopanej pes :lol:
Lancia Lybra SW 1,9JTD

Vlastík
Příspěvky: 659
Registrován: čtv kvě 17, 2007 19:51
Bydliště: Havířov

Re: LYBRA - BLINKRY ZLOBÍ

#5 Příspěvek od Vlastík »

Ve většině případů bývá studený spoj na plošňáku.Pokud to začne znovu dělat,tak rozebrat a propájet.
Lancia Kappa 2.0-16V turbo

Odpovědět