Lybra - elektrika, divne chovani pristrojovky + vybijeni bat

Vše, co se týká čidel, kabelů, baterky a veškeré elektroinstalace...
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jarda 591
Příspěvky: 836
Registrován: úte zář 27, 2011 18:15
Bydliště: Praha

Re: Lybra - elektrika, divne chovani pristrojovky + vybijeni

#16 Příspěvek od Jarda 591 »

Revanix píše:Jak jenom jedna? To tam jako ta další žárovka je jen na okrasu? Mám v každém světle čtyři žárovky (blinkr, světlo, couvací, mlhové). Blinkr a světlo funguje. Couvací svítí jen jedna(pravá), přitom žárovky jsou obě ok, a mlhovka nesvítí ani jedna. Nebo jsou jakože mlhovky úplně nekde jinde a já píšu hlouposti?

Obrázek

Jinak DPS sem poopravoval a problém se nevyřešil. Ono to asi opravdu bude někde něco uvolněného, protože dneska sem vyjel a kromě kontrolky airbagu a zapnutí pásu vše ostatní zhaslo a fungoval tachometr, zhruba po jednom km se vše zase rozsvítilo a ručička tachometru padla. Vím, že v motorovém prostoru kde sem viděl a dosáhnul sem vše jakž takž prokontroloval(opticky, neměřil jsem), to samé v pojistkové skříni a na přístrojovce. No až si najdu čas tak to asi celé zkusím proměřit multimetrem. Ještě že tu novou přístrojovku na vrakáči při demontáži experti zničili, ušetřil jsem tisícovku, protože by to zřejmě problém pravděpodobně stejně nevyřešilo.
Pravé světlo - COUVAČKA, levé světlo - MLHOVKA. Vyměň bílou žárovku za červenou a nic na okrasu nemáš.
Lancia Lybra 1.9jtd SW
Fiat Croma 1.9 Mjet
ex. Fiat Marea 2.4 td
ex. Lancia Thema 2.0i - ukradena
ex. Fiat Regata 75 ie 3x
ex. Š 105 L

Uživatelský avatar
Pepazdepa 408
Příspěvky: 3795
Registrován: úte zář 16, 2008 17:36
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

Re: Lybra - elektrika, divne chovani pristrojovky + vybijeni

#17 Příspěvek od Pepazdepa 408 »

Revanix píše:...Mám v každém světle čtyři žárovky (blinkr, světlo, couvací, mlhové)...
Já teda nevim jak ty, ale já tam mám ještě brzdu :lol:
Lancia Lybra SW 1,9JTD

Odpovědět