Thesis- cesky mapy navigace a mp3, umi nekdo?

Vše, co se týká čidel, kabelů, baterky a veškeré elektroinstalace...
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Petr 365
Příspěvky: 617
Registrován: pát kvě 30, 2008 22:44
Bydliště: Brno

Re: Thesis- cesky mapy navigace a mp3, umi nekdo?

#16 Příspěvek od Petr 365 »

Fakt pomohlo jen poklepat? :D neuvěřitelné, asi nějaký kontakt?
Octavia 1.9 tdi 81kw
Kappa 2.4 TDS
Lybra 2.4 JTD
ex Thesis 2.4 JTD
ex Thesis 2.4 JTD
ex Thesis 2.4 JTDM

Uživatelský avatar
Bryx 123
Příspěvky: 710
Registrován: stř kvě 03, 2006 17:00
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Thesis- cesky mapy navigace a mp3, umi nekdo?

#17 Příspěvek od Bryx 123 »

Opravdu pomohlo.... Teda jestli na antenu nema vliv vymena prednich parkovacek, to byl porod :-) ale asi ne :-).... ono asi ani vic moznosti nebylo nez poklepat, nechtelo se mi ji pacit ani nevim jak tam drzi nebo jestli se da nejal rozdelat....Vlado rikal ze asi kobtakt na antene, ze mi to chyta jen jeden satelit, tak jsem poklepal, pomodlil se a ejhle, pozice presna a satelitu jsem mel vic... Hold Ital :-)
L. Thesis V6
EX - L. Lybra 2.4jtd Black
EX - 2x HPE 1.6 16V, HPE HF
EX - Fiat Bravo jtd
EX - Opel Kadett GSI 16V , Vectra 2.5 V6 CDX
EX - L. Dedra 2000 Turbo
EX - L. Dedra 1.8 VVTi
EX - L. Dedra 1.6ie

Domenico
Příspěvky: 28
Registrován: stř dub 13, 2011 21:33

Re: Thesis- cesky mapy navigace a mp3, umi nekdo?

#18 Příspěvek od Domenico »

Zdravím a přidávám svůj pokus o MP3 v Lancii Thesis.
Přes eBay jsem zakoupil AUDIO ADAPTER viz:

http://www.ebay.com/itm/Lancia-THESIS-M ... SwJcZWcUwR" onclick="window.open(this.href);return false;)

Po vymontování CONNECT panelu a modulu radia (s CD přehrávačem) jsem přidal modrý konektor adapteru jako třetí v řadě za žlutý a zelený konektor na zadní stěně modulu radia (nejhořejší konektor). Vznikl tím trojbarevný konektor. V originálu se na tuto pozici modrého konektoru patrně připojuje CD changer.A
A nyní mám dilema - co s dvěma kabílky, které vedou z modrého konektoru ??? Bohužel v dokumentaci k adaptéru ani jinde jsem zatím nenalezl, kam ony kabílky napojit. Stejně provedený konektor má i loudlink YATOUR, který je rovněž možno koupit na různých eshopech.

A když už píši o tomto, popíši ještě jinou zkušenost. Je z jiného konce, ale možná se s tím také někdo setkal. Jedná se o náhradu obalu vystřelovacího klíču s DO. Sehnal jsem stejný nový obal klíčku, jako je originál. Liší se pouze ve znaku - místo Lancia znaku byl s obalem dodán znak Fiatu. Do nového obalu jsem přendal vnitřnosti z původního klíče včetně kovové "střenky" s čipem a vyfrézovanýmy drážkami pro zámek. Po vložení klíčku do spínací skříňky kroužek antény na skříňce klíč nenačte a Thesis nelze nastartovat. Přendám-li vnitřnosti do původního obalu, vše funguje. Zkusil jsem do spínací skříňky vložit jen "střenku" (s čipem) a i tady nebyl klíč načten. Zajímá mne, co ještě kromě čipu, identifikuje konkrétní klíč k danému autu (dané řídící jednotce). Kromě plastu na obalu nic není. Snad jen kovová trojúhelníková podkladní podložka pod znakem Lancia. Má někdo zkušenost ???
aktuálně Lancia Thesis 2,4JTD
+Lancia Lybra 1,9JTD

Jakub D.
Příspěvky: 100
Registrován: stř úno 29, 2012 23:21
Bydliště: Olomouc

Re: Thesis- cesky mapy navigace a mp3, umi nekdo?

#19 Příspěvek od Jakub D. »

Mám tohle- loudlink.eu , od Arnolda z Maďarska a funguje to výborně....Hlavně ovládáš MP3 na volantu atd.
Ex - Fiat Marea 1.6 -makrela
Ex - Lybra SW 2,4 jtd - modrá raketa
Ypsilon 1,4 - Platino - mestska kabelka
Thesis 2,4 jtd - Emblema

Domenico
Příspěvky: 28
Registrován: stř dub 13, 2011 21:33

Re: Thesis- cesky mapy navigace a mp3, umi nekdo?

#20 Příspěvek od Domenico »

Podařilo se mi vypátrat k čemu patrně slouží ony dva kabílky. Pro některé verze radií FIAT nebo RENAULT se přidávají tyto 2 rozpojené černé kabely. Měly by sloužit následujícně: pokud při přehráváni je slyšet šum, pak tyto 2 kabely spojit. Mělo by to omezit šum.

Jakube,
pokud máš loudlink z "loudlink.eu", pak po výběru CD na CONNECTu dojde k připojení loudlinku ?? Jak se to chová, není-li v loudlinku flash USB nabo není-li tam SD karta ?? Objeví se to na displeji jako "prázdné" ??
aktuálně Lancia Thesis 2,4JTD
+Lancia Lybra 1,9JTD

Uživatelský avatar
vlad47
Příspěvky: 674
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:57
Bydliště: BA/RS
Kontaktovat uživatele:

Re: Thesis- cesky mapy navigace a mp3, umi nekdo?

#21 Příspěvek od vlad47 »

Musis napisat na aky loudlink sa pytas pretoze pre thesis su dve verzie, pokial mas bluetoothovu tak automaticky bez karty je po zapnuti menica spusteny vstup zvuku z bluetooth.
Lancia Thesis Emblema
- 3,2 07
- 3,0 04
- 2,0tb 02
- 2,4jtd 03
Lancia K coupe 20VT 99
Lancia Beta coupe 2,0ie 84
Alfa Spider 3.0 12V 00
Lancia Delta T-jet 110kw Platino
http://www.lanciathesis.eu

Domenico
Příspěvky: 28
Registrován: stř dub 13, 2011 21:33

Re: Thesis- cesky mapy navigace a mp3, umi nekdo?

#22 Příspěvek od Domenico »

Upřesňuji: zajímá mne loudlink bez bluetooth.................
aktuálně Lancia Thesis 2,4JTD
+Lancia Lybra 1,9JTD

Odpovědět