Dálkový centrál Lybra

Vše, co se týká čidel, kabelů, baterky a veškeré elektroinstalace...
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jiří 588
Příspěvky: 746
Registrován: stř říj 27, 2010 12:00
Bydliště: Rožnov p.R

Re: Dálkový centrál Lybra

#16 Příspěvek od Jiří 588 »

Zkoušel jsem oba klíče, bezvýsledně.... takže na to musím jít jinak....

Klíče jsou tedy nakódované v té oranžové jednotce? Není tam ještě nějaká další jednotka v tom stropním světle?
Kdybych chtěl zjistit jestli to vysílá... mám nějakou možnost? Na jaké to běží frekvenci?
WV Golf 7 2.0 TDI Blue Motion
Škoda Octavia 1.9 TDI 66kW
Ex: Opel Meriva 1.6 16V GPL - "eggy" , Lancia Thesis 3.2 V6 LPG , Lancia Lybra SW 1.9 JTD

Uživatelský avatar
UnnamedCZE
Příspěvky: 200
Registrován: sob led 07, 2012 12:30
Bydliště: Ostrava

Re: Dálkový centrál Lybra

#17 Příspěvek od UnnamedCZE »

Můžu se jenom zeptat, jak se dá rozdělat ten nevystřelovací klíč? Jeden, co jsem měl šel normálně rozcvaknout, druhý jsem musel rozřezat a teď potřebuju z třetího vytáhnout ten plošný spoj a už ho nechci zničit...tak jak to děláte? :D
Lancia Lybra 1.6 LX SW - stříbrná
Obrázek

Uživatelský avatar
Vejvy.f 232
Příspěvky: 695
Registrován: pát pro 08, 2006 11:06
Bydliště: Nymburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálkový centrál Lybra

#18 Příspěvek od Vejvy.f 232 »

Jiří588: Jelikož je celý přijímač DO ve stropním světle, tak buď vyměníš i ten přijímač, nebo ty klíče budeš muset nechat spárovat se starým přijímačem DO.
Lancia Thesis 3.0 V6 24V
Alfa Romeo 75 3.0 V6 12V
Paštika CC 3.6 VR6

smoger
Příspěvky: 477
Registrován: pát pro 28, 2012 21:13
Bydliště: Brno

Re: Dálkový centrál Lybra

#19 Příspěvek od smoger »

Takže nemůžu to nikde najít tak budu otravovat. Už mě s...e ten blbej klíč co je originál k lybře tak jsem si koupil neorigo centrál(protože skákat kolem toho jak chuj furt s klíčem mě nebaví) jen bych potřeboval jestli někdo nemá schéma té komfortní jednotky(předpokládám to pod sedadlem spolujezdce) ať se s tím nějak dlouho nebabřu :) nemáte někdo? popřípadě kdyby to někdo už dělal a vyfotil bych mu ten tišťák aby mi řek kam to přidělat? Dík moc
Lybra 2,4jtd 99kw 99'
Fiat Uno 1,7D "hrkač" 83'
Ex: Lybra 2,4jtd 99kw 2000
Ex: Fiat Tipo 1,9td 66kw
Ex: Fiat Uno 0,9

Almanil
Příspěvky: 58
Registrován: čtv lis 14, 2013 20:18
Bydliště: Hranice

Re: Dálkový centrál Lybra

#20 Příspěvek od Almanil »

Nenašel jsem lepší téma, ať neotvírám nové, zeptám se zde.
Je možné si nechat udělat klíče na Lybru, když mám originální klíč, ale nic víc. Chápu to zatím tak, že ve Fiatu mi klíč udělají, ale za dost vysokou cenu. Je možné klíče k Lybře udělat i někde jinde?
Děkuji za rady.
Lancia Lybra SW 2.4 JTD 2000 99kW

tompago
Příspěvky: 38
Registrován: stř lis 20, 2013 17:52
Bydliště: Brno

Re: Dálkový centrál Lybra

#21 Příspěvek od tompago »

No shodou okolnosti jsem se ptal předevčírem v zámečnictví, tak prej za 2500,- Kč by to udělali, ale bez dálkového ovládání. Na odemykání, startování, ale bez tlačítka dálkového ovládání. V Brně Olympii...má někdo lepší tip? Taky by mě to zajímalo...ideálně i s dálkou...
Nebo nevíte, kolik to stojí ve FIATU?
Lancia Lybra 1,6 SW (Aprilia Leonardo, Fiat Brava, Fiat Uno)

tompago@seznam.cz

Almanil
Příspěvky: 58
Registrován: čtv lis 14, 2013 20:18
Bydliště: Hranice

Re: Dálkový centrál Lybra

#22 Příspěvek od Almanil »

Ve Fiatu v Olomouci, pokud si dobře pamatuji, tak chtějí 7000, ale to je klíč i s DO a bez kartičky.
Lancia Lybra SW 2.4 JTD 2000 99kW

Uživatelský avatar
Luko 428
Příspěvky: 503
Registrován: pát srp 22, 2008 09:44
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálkový centrál Lybra

#23 Příspěvek od Luko 428 »

Na klíčích od fiatu není problém planžeta nebo dálka.Jde o dvojcestný imobilizér který zatim nikde levně neudělaj.
Příklad-U nás ve velkém klíčnictví ti na počkání udělaj nový klíč s krypto imobilizérem do nové audiny,ale do 13let staré lančky ne. :wink:
Lancia Lybra 1,9jtd SW rv 2000 chip 85KW
Ex :Delta 1,6hf / 1,6gtie
Ex:Uno 1,3D / 1,7D / 1000fire
Ex:Alfa Romeo 33 1,8td

Uživatelský avatar
aandree
Příspěvky: 30
Registrován: čtv črc 04, 2013 00:28

Re: Dálkový centrál Lybra

#24 Příspěvek od aandree »

Taky jsem se tim zabejval, jelikoz mam jenom jeden klic k autu. Nasel jsem prazskou firmu, podle teto tabulky http://www.autoklic24.cz/lancia.php a tohoto ceniku http://www.autoklic24.cz/cenik.php je cena 1300-2500,- coz bude asi stejnej pripad jako v Brne, tzn. bez dalkovyho ovladani (dokonce to tam i na tech jejich strankach nekde pisou, uz ale nevim kde presne).
Lancia Lybra SW, 1.8 16V, r.v. 2000

smoger
Příspěvky: 477
Registrován: pát pro 28, 2012 21:13
Bydliště: Brno

Re: Dálkový centrál Lybra

#25 Příspěvek od smoger »

myslím, že u lybry je stejně lepší si nechat udělat novej klíč jen s planžetou a ten chip na immo nalepit izolačkou na ten kroužek a máš pokoj :)
Lybra 2,4jtd 99kw 99'
Fiat Uno 1,7D "hrkač" 83'
Ex: Lybra 2,4jtd 99kw 2000
Ex: Fiat Tipo 1,9td 66kw
Ex: Fiat Uno 0,9

Almanil
Příspěvky: 58
Registrován: čtv lis 14, 2013 20:18
Bydliště: Hranice

Re: Dálkový centrál Lybra

#26 Příspěvek od Almanil »

Já jsem se poptával v zámečnictví v Olomouci a taky byli schopni udělat celkem cokoli, ale na Lybru jsou bohužel krátcí. Pokud by to zvládli v Brně bez DO, tak aspoň něco. Stejně si říkám, že by mohl někdo v republice umět i Lybří systém.
Lancia Lybra SW 2.4 JTD 2000 99kW

smoger
Příspěvky: 477
Registrován: pát pro 28, 2012 21:13
Bydliště: Brno

Re: Dálkový centrál Lybra

#27 Příspěvek od smoger »

No myslím, že když na netu koupíš planžetu tak sou schnopní ji vybrousit všude. Nebo tak mě to aspoň říkal tady borec co dělá škodovky
Lybra 2,4jtd 99kw 99'
Fiat Uno 1,7D "hrkač" 83'
Ex: Lybra 2,4jtd 99kw 2000
Ex: Fiat Tipo 1,9td 66kw
Ex: Fiat Uno 0,9

tompago
Příspěvky: 38
Registrován: stř lis 20, 2013 17:52
Bydliště: Brno

Re: Dálkový centrál Lybra

#28 Příspěvek od tompago »

Ahoj...tak už se mi rozsypal jedinej klíč co jsem k Lybře měl...špatně mi fungovalo dálkové ovládání a vybíjely se baterky...z ničeho nic, se klíč(ležel na stole) a rozsvítila se ta diodka...jen tak...tak sem to nějak pomačkal, než zhasla a za nějakou dobu, aniž se kdokoli klíče dotknul zas svítila...tak jsem rozdělal klíč, vysypalo se na mě jedno tlačítko, to jsem ještě složil, ale druhé jaksi odpadlo z té destičky, potřebuje připájet a asi i propájet všechny kontakty, jak tu někdo radil, když to špatně funguje...sám si na to netroufám...nenašel by se někdo v Brně, či okolí, kdo by se mi na to podíval? Případně to zkusil nějak rozběhat, protože ikdyž to ještě fungovalo, tak si to žilo vlastním životem...jednou dálka fungovala, dvakrát ne, pak zas dvakrát jo, jednou ne...
Samozřejmě nechci slevu zadarmo...:-)
Lancia Lybra 1,6 SW (Aprilia Leonardo, Fiat Brava, Fiat Uno)

tompago@seznam.cz

Uživatelský avatar
Petros 609
Příspěvky: 177
Registrován: pon dub 11, 2011 05:12
Bydliště: Hustopeče u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálkový centrál Lybra

#29 Příspěvek od Petros 609 »

Stejnou zavadu jsem mel i ja, presne jak popisujes, po vymene baterky jsem ji mel rano klidne uplne prazdnou. Az pak jsem si vsiml ze sviti porad. Nebo take jsem jednou odemkl a petkrat ne. Zavada u me byla ve spatnych kontaktech, konkretne na medene vrstve na DPS. Med byla prodrena az na kuprextit. Oba plisky jsem jednodusse pripajel k DPS, s tim ze na ten mensi jsem dal cca 1 cm dratek, abych mohl klic opet slozit. Od te doby je klid.

Jeste zalezi jak se na tebe ten mikrospinac vysypal :) Jinak ja jedu zitra rano-dopoledne na Jihlavskou do FN.
Lancia Lybra 2.4 JTD SW
ex: Fiat Bravo 1.6 16V
ex: Suzuki GSF 600N Bandit
ex: Suzuki LTZ 400

Obrázek

tompago
Příspěvky: 38
Registrován: stř lis 20, 2013 17:52
Bydliště: Brno

Re: Dálkový centrál Lybra

#30 Příspěvek od tompago »

Ahoj, dneska to nezvládnu, tak na rychlo, Nemám teď klíč u sebe, ale kdybys tam měl cestu ještě někdy a dal vědět dřív, tak bych byl rád:-)
Zkusím na to mrknout, ale nezdálo se mi, že by tam bych tam mel neco prodrene...Cos to propájel, tak odemyká a zamyká jak má?
Lancia Lybra 1,6 SW (Aprilia Leonardo, Fiat Brava, Fiat Uno)

tompago@seznam.cz

Odpovědět