Palubní počítač a rádio Phedra

Vše, co se týká čidel, kabelů, baterky a veškeré elektroinstalace...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Michal PotáÄ

Palubní počítač a rádio Phedra

#1 Příspěvek od Michal PotÃ¡Ä »

Dobrý den,
dokáže mi někdo poradit? Mám Lancii Phedru, r.v. 2002 a nefunguje mi palubní počítač, rádio a navigace. Po zapnutí mi začne hrát rádio, vydrží to asi tak 3 minuty a "restartuje se" a opět hraje asi tak tři minuty. Takto to dělá pořád. Na displeji palubního počítače mám zobrazené pouze logo Magneti Mareli a nic víc plus nějaké info o sw verzi. Nereaguje mi to ani na přepínání telefon, rádio, navigace, atd. Po vložení cd toto hraje taktéž jen chvíli a opět se restartuje. Diagnostika mi nehlásí žádnou chybu v komunikaci s palubním počítačem a všechny drátky vedoucí do rádia jsou funkční (bylo proměřeno elektromechanikem). Jsem v koncích....Neví někdo co s tím?
Děkuji za radu a všem mnoho šťastných kilometrů.

Uživatelský avatar
E-čertík 92
Příspěvky: 1786
Registrován: úte pro 13, 2005 10:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač a rádio Phedra

#2 Příspěvek od E-čertík 92 »

No tak to mas asi polamany :-)
To jsi to tak koupil, nebo ti to zacalo delat samo? a Kdyz samo, tak jak to zacalo? Co nejpresneji popsat prosim.
Jaky je to rok vyroby? Displej klimatizace mas zelenej, nebo oranzovej? Mas uprostred radia nad sachtou na CDcka napis MP3 nebo ne?
Osobne bych si tipl, ze jsi updatoval pocitac spatnou verzi FW.
Ex: Fiat Croma 2.0I-E Turbo
Ex: Lancia Thema 2.0I-E 16V
Ex. Lancia Lybra 2,4 JTD
Ex. Lancia THESIS Emblema 2,4 JTD-M

Michal PotáÄ

Re: Palubní počítač a rádio Phedra

#3 Příspěvek od Michal PotÃ¡Ä »

Zdravím a moc děkuji za zájem. Takhle rozbité jsem to už koupil, jenom tam naskočí logo a číslo FW jinak nic. Diagnostika s tím vůbec nekomunikuje. Teď jste mne dovedl na myšlenku, že mi to připadá jako když se restartuje stolní počítač a nemůže najít sw.....Jinak se jedná o rok výroby 2002.
Díky.

Uživatelský avatar
E-čertík 92
Příspěvky: 1786
Registrován: úte pro 13, 2005 10:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač a rádio Phedra

#4 Příspěvek od E-čertík 92 »

tak takhle mrtvy jsem to uz dlouho nevidel. tam nejede fw ani v tom displeji, jinak bys tam mel logo Lancie...
Jinak jsem z Brna, tak pokud to nemas daleko, tak to muzeme zkusit rozchodit.
Ex: Fiat Croma 2.0I-E Turbo
Ex: Lancia Thema 2.0I-E 16V
Ex. Lancia Lybra 2,4 JTD
Ex. Lancia THESIS Emblema 2,4 JTD-M

Michal PotáÄ

Re: Palubní počítač a rádio Phedra

#5 Příspěvek od Michal PotÃ¡Ä »

Ahoj, no tak to by bylo super!!!!! =D> Do Brna jezdím, protože su původem taky z Brna, ale musel jsem se odstěhovat za prací do Hradce Králové. Ještě zkouším někoho v místě, ale zatím si s tím nikdo nevěděl rady. Bylo by super, kdybys to rozchodil. Předpokládám tedy, že máš asi potřebný fw....? Je to auto bez toho jako bez srdce. Otázkou zůstává, kolik za to, nejsem boháč a mám rodinu. Nejbližší cestu do Brna mám 3.6. (pátek), tak pokud budeš mít čas, mohli bysme se domluvit. Nebo třeba na sobotu 4.6. Záleží jak by ti to vyhovovalo.

Uživatelský avatar
E-čertík 92
Příspěvky: 1786
Registrován: úte pro 13, 2005 10:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač a rádio Phedra

#6 Příspěvek od E-čertík 92 »

klidne v ten patek, jen dej o sobe v predstihu vedet.
Neslibuju zazraky, to by to tu muselo par dni zustat, ale zkusime to premluvit :-)
A nezruinuju te, neboj :-)
Za petikilo to napichneme, a zkusime prehrat, a kdyz se zadari, tak za dalsi tisicovku to na prani naucim cesky. :-)
Ex: Fiat Croma 2.0I-E Turbo
Ex: Lancia Thema 2.0I-E 16V
Ex. Lancia Lybra 2,4 JTD
Ex. Lancia THESIS Emblema 2,4 JTD-M

Michal PotáÄ

Re: Palubní počítač a rádio Phedra

#7 Příspěvek od Michal PotÃ¡Ä »

Ahoj, to je supeeeeer, udělal si mi radost. :D/ Tak tedy platí ten pátek 3.6., hodinu si ještě domluvíme. Jen tě chci požádat o kontakt na tebe a jméno. Můj telefon je 776 69 82 72 a jmenuju se Michal Potáč. To kvůli domluvě o času a místě. Tak mám dnes hezký den díky tobě a naději, že mi bude autíčko zase fungovat jak má. Přeju ti hezký víkend a těším se na 3.6. Kdyby něco, tak kontakt na mne už máš.Ahoj.

Phedron
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 18, 2015 11:24

Re: Palubní počítač a rádio Phedra

#8 Příspěvek od Phedron »

Ahoj ,mohly by ste mi aspoň napsat jak tenhle příběh skončil? Mám ten samej problém a nevim co s ním. díky

Uživatelský avatar
E-čertík 92
Příspěvky: 1786
Registrován: úte pro 13, 2005 10:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač a rádio Phedra

#9 Příspěvek od E-čertík 92 »

A už ti to jede, nebo pořád jezdíš bez displeje?
Ex: Fiat Croma 2.0I-E Turbo
Ex: Lancia Thema 2.0I-E 16V
Ex. Lancia Lybra 2,4 JTD
Ex. Lancia THESIS Emblema 2,4 JTD-M

markacek
Příspěvky: 1
Registrován: ned srp 26, 2018 19:49

Re: Palubní počítač a rádio Phedra

#10 Příspěvek od markacek »

Ahoj,

mám Phedru ( 2003, 94 KW 2,2JTD) 6 let a teď mi začlo haprovat rádio. Po startu hraje cca 20 asekund a pak se okamžitě stiší, že jej sotva slyším. Když přepnu na CD, tak to je OK, ale radio pak už znovu nehraje.... začalo to vypadávat postupně a teď to už nehraje vůbec mam tam RT3 VAN. Ostatní funkce, navi atd jsou v pohodě

Dokázali byste mi pomoci?

Pesek
Příspěvky: 162
Registrován: sob čer 27, 2015 21:18

Re: Palubní počítač a rádio Phedra

#11 Příspěvek od Pesek »

Mě teď Lybra začala dělat psí kusy. Nastartuju a musím dát mute a znovu dát mute a až pak hraje rádio, jinak ani ťuk. #-o

Uživatelský avatar
E-čertík 92
Příspěvky: 1786
Registrován: úte pro 13, 2005 10:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač a rádio Phedra

#12 Příspěvek od E-čertík 92 »

A na kolečko hlasitosti reaguje jak?
Ex: Fiat Croma 2.0I-E Turbo
Ex: Lancia Thema 2.0I-E 16V
Ex. Lancia Lybra 2,4 JTD
Ex. Lancia THESIS Emblema 2,4 JTD-M

Odpovědět