varovné kontrolky lybra

Vše, co se týká čidel, kabelů, baterky a veškeré elektroinstalace...
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Karel 6
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 4574
Registrován: pát lis 25, 2005 11:15
Bydliště: Soběslav tel:608853577

Re: varovné kontrolky lybra

#31 Příspěvek od Karel 6 »

Kdyžtak tu jednu mechaniku i s cd zásobníkem mám.
Lancia Delta HPE 1.9 JTD 6q
Lancia Delta 1.6 HF 16v
Lancia Delta HF Integrale 16V v přípravě
Lancia Stratos replika v přípravě

smoger
Příspěvky: 477
Registrován: pát pro 28, 2012 21:13
Bydliště: Brno

Re: varovné kontrolky lybra

#32 Příspěvek od smoger »

Když máš funkční navi tak si to ten datum a čas nastaví podle navigace...jinak jde nastavit jen čas
Lybra 2,4jtd 99kw 99'
Fiat Uno 1,7D "hrkač" 83'
Ex: Lybra 2,4jtd 99kw 2000
Ex: Fiat Tipo 1,9td 66kw
Ex: Fiat Uno 0,9

Uživatelský avatar
David-SK
Příspěvky: 448
Registrován: úte lis 22, 2011 17:01

Re: varovné kontrolky lybra

#33 Příspěvek od David-SK »

Hoši ako sa vklada cd do NAVI mechaniky? Klasika smerom dole je ta cast kde su data a hore je ta fixou popisovatelna cast cd kde si pisem nazov?
Lebo tie stetinky na mechanike su take huste, ze neviem pozret, kde je cocka. A este mapy ma niekto funkcne? :lol:
Ja mam NCDR_ALPEN_2010-2011 niekde som čítal, že tam by malo byť Sk aj CZ čiastočne aspoň.
Len ako to treba napáliť na 700MB CD keď súbor má vyše 700MB? Cez čo to napáliť?
Vďaka za pomoc.

Obrázek
Lancia Lybra SW Executive 2.4JTD, 110kW, r.v. 2002

ex. Lancia Lybra wagon 1,9JTD 77kW, r.v. 2000

Uživatelský avatar
David-SK
Příspěvky: 448
Registrován: úte lis 22, 2011 17:01

Re: varovné kontrolky lybra

#34 Příspěvek od David-SK »

Vážne nevie nikto poradit ako na tie mapy? Stale mi pise error pri citatani disku. Asi je to zle napalene.
Poradte mi niekto kto uz napaloval Navid CD na Lybru akym programom a ktory subor mam dat napalit nech mi to už funguje konecne.
Lancia Lybra SW Executive 2.4JTD, 110kW, r.v. 2002

ex. Lancia Lybra wagon 1,9JTD 77kW, r.v. 2000

jardafox
Příspěvky: 309
Registrován: stř říj 09, 2013 18:52

Re: varovné kontrolky lybra

#35 Příspěvek od jardafox »

včera mi dvakrát během jízdy na chvilku blikla oranžová kontrolka, která je pod kontrolkou žhavení...obrázek se mi nedaří najít a v práci si 200+MB manuál nestáhnu, netušíte někdo z hlavy, co je to zač?
viděl jsem ji jen chvíli ale přišlo mi to jako kontrola hladiny něčeho, ostřikovače to asi nebyly
Lancia Thesis 2.4 JTD Executive
Lancia Lybra SW 2.4 JTD Executive - ex

Fiskus
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 13, 2012 11:48

Re: varovné kontrolky lybra

#36 Příspěvek od Fiskus »

jardafox píše:včera mi dvakrát během jízdy na chvilku blikla oranžová kontrolka, která je pod kontrolkou žhavení...obrázek se mi nedaří najít a v práci si 200+MB manuál nestáhnu, netušíte někdo z hlavy, co je to zač?
viděl jsem ji jen chvíli ale přišlo mi to jako kontrola hladiny něčeho, ostřikovače to asi nebyly
To je čidlo v palivovém filtru, má detekovat vodu v naftě, občas problikává skoro každému, včetně mně. Na nic to nemá vliv, a já osobně až budu měnit filtr tak to už ani nezapojím.

Uživatelský avatar
Pepazdepa 408
Příspěvky: 3795
Registrován: úte zář 16, 2008 17:36
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

Re: varovné kontrolky lybra

#37 Příspěvek od Pepazdepa 408 »

forum/viewtopic.php?f=5&t=240753" onclick="window.open(this.href);return false;
Lancia Lybra SW 1,9JTD

jardafox
Příspěvky: 309
Registrován: stř říj 09, 2013 18:52

Re: varovné kontrolky lybra

#38 Příspěvek od jardafox »

tak zas ta elektronika co si fakt žije svým životem
už se mi dvakrát na středovým displayi rozsvítilo oil level low, jednou tam byla jedna čárka - to sem stál na rovnice, včera když jsem stál bokem ve svahu tak dokonce nula a celou dobu mi tam svítila kontrolka...až druhej den to bylo v pořádku... co je zač tohle čidlo, resp. na co je napojený a je nějak propojený s tím u budíků, který jsem dosud považoval za stěžejní?
doufám teda, že se můžu spolehnout aspoň na tu kontrolku mezi budíkama....jinak hladinu sem samozřejmě kontroloval a v obou
případech byla tak, jak má bejt
Lancia Thesis 2.4 JTD Executive
Lancia Lybra SW 2.4 JTD Executive - ex

Uživatelský avatar
David-SK
Příspěvky: 448
Registrován: úte lis 22, 2011 17:01

Re: varovné kontrolky lybra

#39 Příspěvek od David-SK »

Ta kontrolka u budikov je tusim na tlak oleja. A ta zhasina po startovani, ak je tlak oleja v poriadku. A ta kontrolka kde ulazuje tie palicky je hladina oleja. Tie palicky znazornuju hladinu oleja. Mozno blbne len cidlo. Ja mam povedzme cidlo uplne nefunkcne uz. Od predosleho majitela. Hladinu si kontrolujem castejsie pre istotu. U teba mozno blbne len kontakt. Snimac hladiny oleja mas na olejovej vani zo strany kde sa vypusta olej. Len je to vyssie niekde v priestore napravnice.
Lancia Lybra SW Executive 2.4JTD, 110kW, r.v. 2002

ex. Lancia Lybra wagon 1,9JTD 77kW, r.v. 2000

Uživatelský avatar
David-SK
Příspěvky: 448
Registrován: úte lis 22, 2011 17:01

Re: varovné kontrolky lybra

#40 Příspěvek od David-SK »

Ludkovia rozsvietila na mi na display zlta ziarovecka. Prezrel som vsetky svetla od parkovaciek, cez stretavacie, zadne, brzdove, spz (mam ledky s odporom) vsetko svieti. Ale ta hnusna zlta kontrolka a chceck stale svieti. Co je na tu kontrolku este nieco ine napojene? Co mam este pozriet? Nechapem to uz. Vdaka za pomoc.
Lancia Lybra SW Executive 2.4JTD, 110kW, r.v. 2002

ex. Lancia Lybra wagon 1,9JTD 77kW, r.v. 2000

Fiskus
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 13, 2012 11:48

Re: varovné kontrolky lybra

#41 Příspěvek od Fiskus »

David-SK píše:Ludkovia rozsvietila na mi na display zlta ziarovecka. Prezrel som vsetky svetla od parkovaciek, cez stretavacie, zadne, brzdove, spz (mam ledky s odporom) vsetko svieti. Ale ta hnusna zlta kontrolka a chceck stale svieti. Co je na tu kontrolku este nieco ine napojene? Co mam este pozriet? Nechapem to uz. Vdaka za pomoc.
Tak to nevím, může být někde špatný kontakt, možná časem zhasne sama. Občas se mi to stávalo taky, po výměně žárovky zůstala ikonka ještě třeba i pár dní svítit než to vzdala :) Lybra je typický ital, na všechno má dost času .)

Uživatelský avatar
David-SK
Příspěvky: 448
Registrován: úte lis 22, 2011 17:01

Re: varovné kontrolky lybra

#42 Příspěvek od David-SK »

Fiskus píše:
Tak to nevím, může být někde špatný kontakt, možná časem zhasne sama. Občas se mi to stávalo taky, po výměně žárovky zůstala ikonka ještě třeba i pár dní svítit než to vzdala :) Lybra je typický ital, na všechno má dost času .)
Teraz ako som siel domov tak to pri starte nesvietilo. Rozsvietilo sa to po asi pol minutke az minutke znovu. Neviem kde ten kontakt blbne ked vsetky ziarovky normalne svietia ako maju.

Na ktore vsetky ziarovky funguje ta zlta kontrolka? Nech viem na ktore kontakty kable a ziarovky sa mam zamerat.
Vdaka za pomoc.
Lancia Lybra SW Executive 2.4JTD, 110kW, r.v. 2002

ex. Lancia Lybra wagon 1,9JTD 77kW, r.v. 2000

hugoventill
Příspěvky: 31
Registrován: pon pro 01, 2014 14:28
Bydliště: Mladá Vožice

Re: varovné kontrolky lybra

#43 Příspěvek od hugoventill »

Na ktore vsetky ziarovky funguje ta zlta kontrolka? Nech viem na ktore kontakty kable a ziarovky sa mam zamerat.
Vdaka za pomoc.[/quote]

Ahoj, parkovačky + komplet zadní lampy + osvětlení SPZ a pozor třešnička na dortu - může to signalizovat poruchu ICS např. alarmu
Lancia Lybra Berlina 1,8 LPG
Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Uživatelský avatar
David-SK
Příspěvky: 448
Registrován: úte lis 22, 2011 17:01

Re: varovné kontrolky lybra

#44 Příspěvek od David-SK »

hugoventill píše: Ahoj, parkovačky + komplet zadní lampy + osvětlení SPZ a pozor třešnička na dortu - může to signalizovat poruchu ICS např. alarmu
Poruchu ICS? Napr alarmu? Akeho alarmu? No dobre dobre nestras ma. Vcera sa mi to rozblikalo ked som musel prudsie zabrzdit pred jednym "inteligentom" s octavkou, ktory predbiehal cez plnu ciaru a keby nezabrzdim ja tak sa celne stretneme, lebo by sa nestihol zaradit s5. Potom mi to par sekund preblikavalo a potom to ostalo svietit. A vecer ked som sem pisal tak sa to rozsvietilo po pol minute az minute zas. :-(

edit:// Vyriesene. Nastastie to bola len ledka v osvetleni spz. Svietila ale odfajcilo asi odpor a hlasilo chybu. Takze nastastie je to ok uz. :-)
Lancia Lybra SW Executive 2.4JTD, 110kW, r.v. 2002

ex. Lancia Lybra wagon 1,9JTD 77kW, r.v. 2000

Uživatelský avatar
barahyr
Příspěvky: 63
Registrován: pon pro 03, 2012 17:52
Bydliště: Nový Hrozenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: varovné kontrolky lybra

#45 Příspěvek od barahyr »

Ahoj, mám Lybru 2.0 a rozsvěcuje se mi kontrolka oleje, ale jen, když mám vyřazené na neutral a stojím třeba na semaforu, nebo jedu z kopca bez zařazené rychlosti. Jakmile zařadím tak kontrolka zhasne a je všecko ok. Nevím čím to muže být. Jestli tam mám dost oleja, ale podle měrky jsem byl až o 1cm nad. Do Lybry 1.6 stačilo 4L oleja, nevím jak je to u dvoulitru. Díky za rady.
Renault Mégane II 1.5 dCi 2006
Ex: Fiat Punto 1.2 8V 1998
Ex: Lancia Lybra 2.0 20V V.I.S. 2001
Ex: Lancia Lybra 1.6 16V SW 2000
Ex: Lancia Kappa 2.4 JTD 1997
Ex: Lancia Dedra 1.6 i.e LE KAT 1994

Odpovědět