vnitrni ventilator Lybra

Vše, co se týká čidel, kabelů, baterky a veškeré elektroinstalace...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Čert 410
Příspěvky: 23
Registrován: stř zář 24, 2008 12:28
Bydliště: Brno Brníčko

vnitrni ventilator Lybra

#1 Příspěvek od Čert 410 »

Ahojte,mam malej velkej problem :roll: Davam si pomalu do kupy svou nedavno koupenou Lybrusu (pac moje thema uz pomalu ale jiste dosluhuje) a potreboval bych poradit. Po koupi ji dal k panu doktorovi Sedlakovi,vse uplne napohodu,spokojenost! Ted mi zacal blbnout ventilator,jednou jede jednou ne,proste podle nalady. Pojistka praskla ( manual str. 199,obr 56,cislo 7 ) dala se nova a dela to porad. Docetl jsem se ze by mohl byt uz spinavej,nebo uhliky v haji,proste unava,ale nevim jak ho vyndat nebo jestli to je nekde v elektrice. Prosim o jakoukoliv radu. Dikec vsem...

Uživatelský avatar
Peter 409
Příspěvky: 32
Registrován: úte črc 22, 2008 09:05
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Peter 409 »

Skusil si pozriet relatko? Je nad motorcekom ventilatora. Ked ho odmontujes da sa k nemu dostat. Ako som na neho pozeral, dost subtilne kontakty ma. mozno bude problem v nejakej necistote. Inak nove stoji u nas okolo 500,-

Tak som ho vymenil za rele vyhrievania sedaciek. Sice si neohrievam zadok, ale hrejem ruky.
Lancia Lybra SW Intensa 2.4 JTD
Lancia Lybra SW 1.8 VVT - odpocivajuca v pokoji

Uživatelský avatar
Michal 336
Příspěvky: 21
Registrován: čtv bře 20, 2008 04:34
Bydliště: Třinec

#3 Příspěvek od Michal 336 »

Je to určitě relátko, stalo se mi to loni na cestách, naštěstí nepršelo ani nebyly tropy! Relátko se jeví jakoby OK ale někde v lisovaném spoji je studeňák a chvíli to jde chvíli ne. Koupil jsem nové, ne podle kodu, myslím že to bylo na Punto ale bylo stejné. Stálo asi 370 Kč. Do "udělej si sám" dám fotky.
Lancia Lybra 2,4JTD SW
Subaru Legacy 2.0GL kombi 4WD
Subaru Leone 1,8GL kombi 4WD
Na Subaru nikdy nezapomenu, asi se k němu i vrátím, ale Lybra je skvělá!

Čert 410
Příspěvky: 23
Registrován: stř zář 24, 2008 12:28
Bydliště: Brno Brníčko

#4 Příspěvek od Čert 410 »

Ahojte borci. Prvne se omlouvam ze pisu tak pozde,ale neni vubec nejak cas :) Je to presne jak oba dva pisete tim relatkem,takze oboum dvoum moc diky!!! Mejte se fajn a jeste jednou dikec za rady. Zdravi Vas Čert

Odpovědět