BANy (zablokování) uživatelů

Problémy s forem, návrhy na vylepšení
Odpovědět
Zpráva
Autor
Jura 197

#91 Příspěvek od Jura 197 »

V prodeji se dál tlachá, já v tom nejsem a nikde postih BANEM. Já jsem za to dostal BAN, pár členů si na mě vybudovalo pozici chytrolínků a dál nic.
Tak za co jsem ho tedy dostal já?

Děkuji

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#92 Příspěvek od Dresik 28 »

Nevim o nikom, kdo by si vybudoval pozici chytrolinu.
Prosim o konkretni oznaceni clena, ktery jde ostre proti pravidlum. Po zasluze bude potrestan.
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Jura 197

#93 Příspěvek od Jura 197 »

Stále jsem nedostal odpověď na otázku s BANy.
Dresiku, zbytečně si to bereš osobně...A neděláš mi to lehčí, protože teď kdybych cokoliv napsal, okamžitě to daná osoba bude brát jako urážku, co nechci, to sem nepatří... Nikdy by mě nenapadlo, jít proti členovi...
Nehledě na to Dresiku, že asi trvá hodně dlouho, než vychladneš.

Uživatelský avatar
Alena 133
Příspěvky: 2472
Registrován: stř říj 15, 2008 16:00
Bydliště: Návsí
Kontaktovat uživatele:

#94 Příspěvek od Alena 133 »

Jura má pravdu. Možná už to tam není tak ostré ale kecá se furt. Já jsem furt ta co pravidla nečetla, ale není to tak, že kdo nemá zájem nekomentuje? A z některých příspěvků jasně vyplývá že zájem někteří nemají. Píšu to všeobecně jelikož jsem to tam četla jen zběžně.
Lancia Phedra 2.2 JTD
Jeep Commander 4.7 V8
Lancia Lybra 1.9 JTD - Zápůjční vozidlo
Jeep Commander 5.7 V8 Hemi
Alfa Romeo 164 2.0 TS
http://www.carsch-auto.cz/

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#95 Příspěvek od Dresik 28 »

Mily Jiriko, ja vychladnul uz davno. Uz davno to neresim a uz davno jsem si to urovnal v hlave. K tomu co si psal, tak jsem prodej a to je i pro Alenu prolezl co posledni temata jsou a nikde jsem zasadni problem nespatril. Odpoved na otazku druhou, ban byl udelen za komentovani prodeje dane veci, takovym zpusobem, ze to s prodejem nemelo nic spolecneho.
Znova pro Alenu - to ze se podobne veci dejou i v jinem tematu..co ja zmuzu. Co by jsi udelala ty? Ja to muzu akorat promaznout, ale uvedomit si, ze kazdymu se libi neco jineho a ze kazdy mame svuj mozek a mysleni je vec druha a tohle ja nikoho ucit nebudu.
Juro, tenhle prispevek pisu s naprostym klidem, v zadnem afektu, citim se fajn a co bylo? Neresim..ja se snazim hledat ty hezke stranky veci a verim a to me dela klidnym.
S pranim hezkeho vecera a noci uplne klidny Dresik (kez by takhle v klidu a s rozmyslem psali i jini - to si budu prat). :wink:

EDIT: tim, ze je zakaz komentovani je samo mysleno komentovani z cesty, urazejici komentare o stavu a cene a podobne. Vecne komentare mezi prodavajicim a kupujicim zakazany pochopitelne nejsou..
Naposledy upravil(a) Dresik 28 dne stř zář 02, 2009 20:33, celkem upraveno 1 x.
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Jura 197

#96 Příspěvek od Jura 197 »

Jde mi jen o princip, hájím svou čest !
Na všechny stejný metr....

Jura 197

#97 Příspěvek od Jura 197 »

Dresiku, jsem kamoši ? O:) :heart: :porc: :yawinkle:

Uživatelský avatar
Alena 133
Příspěvky: 2472
Registrován: stř říj 15, 2008 16:00
Bydliště: Návsí
Kontaktovat uživatele:

#98 Příspěvek od Alena 133 »

Dresiku já jsem se na to ptala zda to tak je nebo ne. Osobně si myslím, že jsi tady až moc hodný. Třeba jenom já jsem už párkrát měla dostat ban a teda právem, to se přiznám. Nezávidím ti to, protože takhle budeš u některých ten nejhorší co jim "křivdí" a hlavně se musíš nestranně rozhodovat koho nakopnout, to bych asi nezvládla. A jelikož můžu mluvit pouze za sebe tak až někde něco "chytrého" vybliju tak se s tím nepárej. Já si skusím dát pozor.
Lancia Phedra 2.2 JTD
Jeep Commander 4.7 V8
Lancia Lybra 1.9 JTD - Zápůjční vozidlo
Jeep Commander 5.7 V8 Hemi
Alfa Romeo 164 2.0 TS
http://www.carsch-auto.cz/

Miky 201
Příspěvky: 4430
Registrován: pát led 12, 2007 11:08

#99 Příspěvek od Miky 201 »

Dresiku :) jen pratelsky placam po zadech ;)
Ale chce se mi rict, ze mam pocit, ze od tveho prispevku poslaneho út září 08, 2009 09:00 dale v tematu prodeje Radkovi delty, jsou tve prispevky a jeste jedne osoby, kterou nechci jmenovat, jelikoz se obavam jeji reakce na urovni deti materske skolky, (samo, mozna i jinych) zbytecne a IMHO porusuji pravidla :)

Ikdyz se Radek zeptal na doporuceni ceny, tak mela prijit prvni rada a dal uz nekomentovat IMHO :)

Ja jen aby to bylo fer :lol:
Lancia Kappa 20V Turbo - (Stařenka Hedvika - borok, má majitele na zastřelení, ale drží)

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#100 Příspěvek od Richie 10 »

jooo Dresiku..to je udela nas adminu :)

vzdycky se najde nekdo, kdo si mysli ze demokracie znamena, ze muze delat co chce...u nas na webu mazu jen vyjimecne a velmi malo a stejne jsem mezi alfisty ze zbytku republiky "suchar" a !diktator" kterej si sam urcuje co se na "mem" foru muze psat a co ne...jsme oznacovani za suche zkumavky apod :)

ono je strasne snadne neco kritizovat,ale nikdo nevidi ty 100ky hodin stravenych nad forem a halvne webem...
Mazda 6 GH 2.5i Dynamic (Sport)
EX - Lancia Dedra SW 1.6 16v, EX - Lancia Dedra 1.6 ie
EX - Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v, Alfa Romeo 156 2.4 JTD, Alfa Romeo 33 1.5 4x4, Alfa Romeo Alfetta GTV 2.0

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#101 Příspěvek od Dresik 28 »

dekuji za poplacani.
Samozrejme sem toto cekal, ale jak si sam rekl. Ptal se na cenu, jakozto znaly pomeru HPE jsem odpovedel a nyni popral i stastny prodej a pro me to skoncilo.
Pokud mu to bude stacit, tak na jeho prani inzerat zredukuji.V prodeji je sef vzdy ten co prodava.
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

3000GT

#102 Příspěvek od 3000GT »

Ten inzerát na Radkovu Deltu je krásná ukázka toho, že se tady najdou lidi, co dokážou rejpat úplně do všeho ať to stojí cokoliv.

Vysoká cena = To ses posral, za tohle to nikdy neprodáš / Dám ti 30 max.

Nízká cena = Co tomu autu je, že je tak levný ?

Rozdělávám auto na díly = Proč to rozděláváš ? Nemáš prachy na opravu ?

Tohle je tady prostě klasika, neříkám, že si nerejpnu, ale myslím si že nepřekračuju určitý meze, který by tady v těchto věcech měly bejt.

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#103 Příspěvek od Richie 10 »

a mimochodem jedine rypave prispevky jsou od "mistra" z Nedachlebic...

nic ve zlem Kvitku :)
Mazda 6 GH 2.5i Dynamic (Sport)
EX - Lancia Dedra SW 1.6 16v, EX - Lancia Dedra 1.6 ie
EX - Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v, Alfa Romeo 156 2.4 JTD, Alfa Romeo 33 1.5 4x4, Alfa Romeo Alfetta GTV 2.0

Jura 197

#104 Příspěvek od Jura 197 »

Kdo chce psa bít, hůl si najde...
Naposledy upravil(a) Jura 197 dne pát zář 11, 2009 21:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#105 Příspěvek od Dresik 28 »

Radku, to bylo na me? No ja myslel, ze ses ptal na cenu, bylo jasne, ze ti k tomu nekteri napisou..
Nicmene, aby ste treba ty Juro a Radku nerekli, tak Vam davam sbohem a davam si ban, papa :)
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Odpovědět