BANy (zablokování) uživatelů

Problémy s forem, návrhy na vylepšení
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Alena 133
Příspěvky: 2472
Registrován: stř říj 15, 2008 16:00
Bydliště: Návsí
Kontaktovat uživatele:

#61 Příspěvek od Alena 133 »

Všichni by si měli uvědomit, že klub netvoří jen Dresik a Dan nebo naše auta, ale my všichni. To co my zde napíšeme je naše prezentace, dle které nás lidé vnímají. I já se přiznám, že jsem nečetla pravidla, teda jen zběžně (asi málo), ale nevšimla jsem si, že by tam bylo napsáno že zde nesmí být auta jakkoli upravována. Často tady čtu kritiku na lidi co mají na autě nějaké úpravy, ryje se do nich často až hnusně. Kolikrát někdo něco neví a někdo ho urazí že je hloupý a je tady toho mnoho. Já už dávno vystřízlivěla. Taky jsem zde kdysi psala, že mám ráda i jinou značku a dostala jsem za to málem šutrem a přitom já vždy píšu jen za sebe, jak co vidím atd. Taky jsem často OT a několikrát jsem dostala zprda, což beru, moje chyba. Není to lehká práce co ti dva mají a jak je zde vidno tak za to sklízí plesnivé ovoce. Svou aktivitu na fóru v poslední době omezuji, většinou si tady jdu jen číst a z k tomu mám své důvody, které nebudu vypisovat. V tom souhlasím s Jurou, spousta lidí má výtky ale nenapíše je sem, protože by jej někteří ostatní snad ubili. Nemyslím výtky ke klubu či fóru ale k lidem co zde jsou. Myslím, že všichni tady máme své práva, ale někteří mají větší (opět nemyslím adminy). To jak fórum vypadá si děláme sami my co zde přispíváme.

S pár lidma z klubu jsem se setkala jedno či víckrát osobně nebo komunikujeme jinde než na fóru a musím říct, že jsou jiní než kolikrát se zde projeví. Nevím proč ale je to zajímavé zjištění a tím si na ně i měním názor. Ukázali se jako fajn lidé, kteří když vědí poradí a jsou schopni se bavit normálně v klidu. Možná se budete někteří divit ale mezi nimi je i Vítek. Čímž mu děkuji za všechny rady, díly a vyřešení v poklidu pro mě nepříjemné situace. A ač mě zas beztak bude někdo terorizovat že rychle měním názory, tak chci říct, že měnit názor je lidské. Sám Michal byl překvapený, že Vítek vůbec není takový jak se tu o něm píše.
Hlavně než kdokoliv začnete napadat druhé..začněte u sebe a nenadávejte adminům, oni by se na to taky mohli vyfláknout a skuste se tady líp poznávat nebo si to chlapi vyřešte někde v hospodě u piva - myslím ty osobní věci samozřejmě.

Co bylo v prodeji o VW nevím, ale lidi by si měli uvědomit, že každé auto si najde pána a vyhovuje mu. A každý si koupí auto dle svých požadavků a když ty požadavky neplní Lancia tak je to už smůla ale né každý je ochoten držet si "pokladničku" jenom aby nenaštval druhé. Mě taky moje auto staví neustále překážkovou dráhu a připadá mi, že nic nejde udělat v pohodě, vždy se musí něco "vzpříčit" . A když jsme byli nedávno u Vítka (cca 150km jeden směr) s Puntem, které to zajelo za 500kč!! za benzín, tak mi už taky prolétlo hlavou zda nutně potřebuju ten výkon co má Kappa, které odejde jedna věc a po opravě zase jiná. Někdy ztrácím chuť se tím prokousávat dál. A proto si myslím, že každému může být jedno zda změní značku nebo ne. Což mi připomíná téma o Harousovi, kde chudák stále vysvětluje proč chce to co chce. Vůbec nemusel, je to jeho věc.

Takže bude lepší když bude každý hlídat sám sebe a nespoléhat na to že to udělá někdo za něj nebo se to bude stále promíjet.
A pokud se zase někomu bude zdát že píšu blbosti, tak mi to prostě smažte. Než aby mé texty vyvolávaly hádky či rozhořčení tak radši nebudou žádné. Mějte se
Lancia Phedra 2.2 JTD
Jeep Commander 4.7 V8
Lancia Lybra 1.9 JTD - Zápůjční vozidlo
Jeep Commander 5.7 V8 Hemi
Alfa Romeo 164 2.0 TS
http://www.carsch-auto.cz/

Jura 197

#62 Příspěvek od Jura 197 »

Alčo, napsala jsi to pěkně :wink:

Uživatelský avatar
Honza 2
Příspěvky: 2156
Registrován: čtv bře 17, 2005 11:09
Bydliště: Plzeňsko

#63 Příspěvek od Honza 2 »

Nemám přístup do klubový sekce, tak nevim co se tam děje. Ale ze zbytku fora (jako obrazu našeho klubu), pokud můžu srovnávat s minulostí musím bohužel říct že ty pocity jsou dost smíšený.. To co se mi dřív na klubu líbilo, byla ta jeho atmosféra.. Bylo to takový rodinný, příjemný, kamarádský, stručný a jasný.. Jedinej rušitel byl Vítek vůči kterýmu stačilo se obrnit trpělivostí a nebejt vztahovačnej.. (ale když je problém, tak mi vždycky pomohl, někdy i jako jedinej)
Jasně, s narůstajícím počtem členů se tahle rodinná atmosféra postupně vytrácí v tom smyslu, že spoustu lidí prostě absolutně neznám... ale pohodu na foru bych si teda dost přál i nadále..
Dneska už na forum nechodím tak často.. jednak protože nemám čas a jednak protože se tu prostě už hrozně moc krafe... Forum je přeplněný zbytečnýma poznámkama a výplodama kecálků.. To je bohužel fakt..
Ani se nedivím, že když někdo potřebuje skutečně poradit s nějakým problémem tak založí nové téma, místo aby hledal.. protože k jeho problému mu vyjedou desíty stránek zbytečnýho plkání, který pak musí pročítat a po hodině čtení - někdy fakt bezduchých a svým způsobem omezených výjevů - to prostě vzdá.

Je fakt že těch málo lidí co ještě osobně znám je potřeba občas znát a vědět jací jsou osobně, aby člověk pochopil jejich příspěvky.. A je fakt že někteří jsou jako Dr. Jackil a Mr.Hide. Na foru tací a osobně onací...

Nemám nic proti slepému fandovství, je to každýho soukromá věc, ale lidi buďte zas krapet soudní.. a neurážejte se vzájemně.. Stejně jako ne všechno z USA je super, tak ani soudruzi v Itálii nespolkli všechnu moudrost a umění světa..

Klub a atmosféru v něm dělají především lidé.. Jasně, lidé které spojuje to, že mají rádi stejnou značku aut.. Není lehký udržet to všechno v chodu a tak je prostě na čase začít to nějak regulovat.. Jsou stanovený pravidla a měly by se alspoň trochu dodržovat.

Upřímně Juro, za dva roky co jsi na foru máš solidní "účet" skoro 7t příspěvků.. to samo o sobě ukazuje na to že jsi ze skupiny "kecálků" kteří ke všemu musí něco mít. Pokud je to k tématu, tak proč ne.. Ale ruku na srdce, někdy to s danou věcí nemá skoro nic společnýho a není to třeba ani vtipný.. To že za to dostaneš (ty nebo kdokoliv jinej) BAN neznamená, že vůči tobě kluci mají osobní zášť.. I když jsme se třeba viděli jen párkrát, tak vim že jsi lanciák jak vyšitej, seš mi sympatickej a svým způsobem ten klub spoluvytváříš.. Jen se kluci snaží aby to prostě nějak fungovalo.. tak to tak prosim ber.

Myslim že to že Lancii mám rád dokazuje to, kolik už jsem jich měl a že jsem si teď zas jednu pořídil.. Ale upřímně, dva roky mě věrně, bezpečně, levně a skoro k plné spokojenosti vozila japonská Micra..(i na srazy, kam jsem jezdil hlavně kvůli lidem a atmosféře). Za rok jsem služební Oktávkou najel přes 50tkm a taky v pohodě. Kdybych si mohl dovolit nový auto, tak to s největší pravděpodobností ani ital nebude.. Pokud se z toho cizímu člověku dělá zle, tak prosím.. pokud to ale vadí "kamarádovi" z klubu a jsem kvůli tomu špatnej člověk, tak to radši v žádným klubu bejt nechci..

A co se srazů a jejich organizací týká... každej kdo si to zkusil, tak ví že to není lehký cokoliv organizovat.. zvlášť když nás přibejvá.. Možná je na čase pověřit organizací nějaké jiné aktivní členy.. přineslo by to třeba zas něco nového, jiného. Jestli lepšího nebo horšího.. to už se uvidí.. Kluci by si jistě rádi odpočnuli. Já osobně jsem rád že je snaha vymýšlet i alternativní programy než je pouze letiště, protože pomalu už mi to letiště začíná být stereotypní (tím ale neříkám že se tam nepobavim).

Jura 197

#64 Příspěvek od Jura 197 »

Ano, jsem aktivní, bohužel už od mala a lepší to nebude....

Miky 201
Příspěvky: 4430
Registrován: pát led 12, 2007 11:08

#65 Příspěvek od Miky 201 »

Uz se mi to nechce cist, Dresi, prosimte, dej mi ban... At v tom decka nejsou samotny, mam napsat nejakou kokotinu nekam do prodeje, nebo ho dostanu jen tak a budeme delat, ze jsem neco napsal a ty jsi to pak smazal?
Lancia Kappa 20V Turbo - (Stařenka Hedvika - borok, má majitele na zastřelení, ale drží)

Uživatelský avatar
Szozda 190
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 3340
Registrován: sob led 13, 2007 00:28
Bydliště: Brno--608753688
Kontaktovat uživatele:

#66 Příspěvek od Szozda 190 »

Ale no tak,buď me normální.Je fakt,že poslední dobou je to tady hodně divoký,urážky a napadání už mě tady fakt se.rou,ale co s tím?Borci dostanou BAN a druhej den zas do sebe šijou o 106.Je to normální??Asi ne.Ale tohle tu asi nevyřešíme.
Nebudu tady nikoho obhajovat,ani se zastávat,to si vyřešte sami mezi sebou,nejlépe po SZ,bo číst tady 1/2 hod několikastránkovou přestřelku mě fakt nebaví.A začínám mít obavy,že mě pomalu začíná opouštět to nadšení a elán pro společnou věc,když tady denně čtu takový hovadiny.
Zkuste se zamyslet a popřemýšlejte o svém chování zde na fóru,protože nejsem zdaleka sám,koho to nadšení opouští.
A jedna rada pro ,,mistry napadání a urážení"-stačí zvednout telefon a dotyčnému zavolat.Pak můžete projevit své ,,hrdinství".Tady už na to nemám žaludek,how
Fiat Tipo 1.4 16V 2017
Ex : Lancia Delta II 1.6 8v
Ex : Lancia Kappa 2.0 20V V.I.S.
Ex : Lancia Thema 2.0i.e.
Ex : Fiat Tipo 1.4 i.e. DGT

Uživatelský avatar
Pepazdepa 408
Příspěvky: 3795
Registrován: úte zář 16, 2008 17:36
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

#67 Příspěvek od Pepazdepa 408 »

Dotaz: ten nápis "porušuji pravidla, dostal jsem ban" - to tam dal Dresik, nebo si to chlapci stvořili sami? :shock: ( to tam bude dokud nepřestanou zlobit ?).Přijde mi to jako totální blbost - to může rovnou pokračovat "...jsem zločinec, lžu jak když tiskne a kdo lže, může sníst i pejska...". Fakt mi to připadá jak černej puntík ve školce... Taky nemám rád smajlíkáře a bezduchý komentáře, ale někdy se taky neubránim a napíšu je... Jsem pro tu sekci TRASH jak říkal Harouš. A ban používat dál... A když už ho admin použije, tak určitě ne bezdůvodně a nebudu kvůli tomu brečet jak malej kluk ...
Lancia Lybra SW 1,9JTD

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#68 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

to je narez,stravit hodinu cteni dohadu :lol: :lol:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Karel 211
Příspěvky: 522
Registrován: stř dub 04, 2007 18:47
Bydliště: Zlin

#69 Příspěvek od Karel 211 »

:lol: Pár dnů nejsu na přijmu a toto,že sa Vám chce sa pořád jebat o slovička,ted v létě když je tak krásně,běžte raděj projed ty Vaše rachotiny :lol:

Uživatelský avatar
Standa mladší 5
Příspěvky: 1855
Registrován: pát bře 25, 2005 21:44
Bydliště: Praha 9

#70 Příspěvek od Standa mladší 5 »

nechtěl jsem se do týhle sekce zapojovat,ale nedá mi to něco nenapsat.
Předně chci říct,že se taky nikoho nezastávám,ani nejsem proti nikomu nijak zaujatý, a ani neříkám,že vždy dodržuju naše pravidla.
Nicméně souhlasím tady s většinou,že už mně taky celkem unavuje,že pomalu v každý sekci musim číst dohady,nějaký hádky,atd...
A jsem zásadně PRO,aby se dál udělovali BANY těm kdo si to opravdu zaslouží,ale nemělo by zároveň jít o buzeraci,a za každý zaškobrtnutí hned udělovat BAN...Myslím ,ale že tady se ale o nic jako buzerace,zasedlost na někoho,atd nejedná,a je všechno v pořádku.
Jestli to takhle půjde dál a všichni se budou navzájem urážet,atd,tak pak když se sejdem na sraze,tak už to nebude takový to nadšení a vítání,když někod dorazí,ale budem po sobě koukat jak telata...
jo a taky mi vadí jak se pořád všichni navážej do někoho kvůli tomu,že si dal na auto tohle a tamto..Jako Jo,řeknu svůj názor (od toho je to diskuze),ale někdy to někteří fakt s tou kritikou dost hrotí..To pak člověka úplně odradí psát ,že si na autě něco upravil,nebo vylepšil,předělal,protože se na něj hned sesypou a zhaněj mu to.
aktuálně: Alfa Romeo GT
Ex:Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTD
Ex:Fiat Tipo 1.9 TD 66kw
Ex: Lancia Delta HPE 2.0 16V
Ex: Fiat Bravo 1.6 16V
ostatní Ex: nebyly z Itálie :/

Uživatelský avatar
Radek 188
Příspěvky: 804
Registrován: stř led 24, 2007 20:16
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

#71 Příspěvek od Radek 188 »

Harous 239 píše: Asi si to odnes hodne i za Radka, kterej by svoje inzeraty nechaval promazat dvakrat denne a pak do ciziho inzeratu napise, ze by blil z avataru... :?:
Co to meleš za kraviny ty rozumbrado, koukám že toho víš víc jak já, tak se uklidni!!!! Nevim jak si na takovouhle p.í.č.o.v.i.n.u. přišel

Jinak ano, VW sem měl, najezdil sem snim 3 měsíce a sem od této značky na dosmrti vyléčenej
Renault Clio Sport ph.2
Škoda Favorit 136 L/A
Fiat Ducato 2.0JTD


Něco s o nás: http://www.johnhistoricrallyteam.estranky.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8395
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

#72 Příspěvek od Harous 239 »

Zkus se chovat slusne a muzem o tom v klidu pokecat jo? :wink:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Radek 188
Příspěvky: 804
Registrován: stř led 24, 2007 20:16
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

#73 Příspěvek od Radek 188 »

Ty napadneš mě a já se mam chovat slušně?? Di se ven proběhnout a pak můžem začít
Renault Clio Sport ph.2
Škoda Favorit 136 L/A
Fiat Ducato 2.0JTD


Něco s o nás: http://www.johnhistoricrallyteam.estranky.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8395
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

#74 Příspěvek od Harous 239 »

Pletes si napadani s komentovanim reality, ale ono je to asi jedno. Stejne to nevypada, ze bych si s Tebou pokecal... :lol:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Radek 188
Příspěvky: 804
Registrován: stř led 24, 2007 20:16
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

#75 Příspěvek od Radek 188 »

ty, narovinu, ani nemam chuť kecat s člověkem kterej poure roznáší nepravdivé drby
Renault Clio Sport ph.2
Škoda Favorit 136 L/A
Fiat Ducato 2.0JTD


Něco s o nás: http://www.johnhistoricrallyteam.estranky.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět