BANy (zablokování) uživatelů

Problémy s forem, návrhy na vylepšení
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#46 Příspěvek od Dresik 28 »

Cervenou jsem odstranil ja. Jak sem jiz psal, tvoje pocity jsem pochopil i bez cervene barvy.
Sakra proc vsem vadi, ze se vsude plka mimo tema a tim se to zneprehlednuje a kdyz se to zacne a ted podotykam lehce postihovat, tak je ohen na strese??

Kdyz to reknu konkretne - tak pro vas je Lenos neco min? Je to snad lůza kvuli tomu, ze si dovolil nabidnout k prodeji Mareu a ze mu tento system dovolil si dat jako avatar obrazet Passata? JE? Dle meho neni. Italske auta miluju, ale nemuzu spasit svet a nakazat aby nekupovali nic jineho
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Míra 36
Příspěvky: 912
Registrován: čtv čer 09, 2005 20:40

#47 Příspěvek od Míra 36 »

Juro, nevím o co přesně jde ale reaguju jen na to co si až teď můžu přečíst. Když bych to měl říct politicky, patříš mezi extremisty, a to proto, že jak psali kluci, pokud něco nenese made in italia je to šmejd. A opačně. Ber to jako diskuzi, ne jako útok. Pokud neuneseš napomenutí za něco co Ti tu konkrétně kluci vypsali tak je to smutný. Nikdo tu nebude bojovat za itálii, v tom je ten Tvůj extremismus, ani já ne, jsem fandou značky, ale dokážu uznat i něco dobrého z jiných států, ale především jsem čech. I Ty jsi před časem prodával deltu, i když nakonec neprodal, a taky Tě k tomu vedl Tvůj důvod, a každý jednotlivec v klubu má jiný názor na jakoukoliv jinou věc. A i proto je každého věc co si koupí ať už na silnici, nebo domů... Povznes se nad to všechno a pochop, že jde o to, aby se opravdu v prodeji přestali řešit kraviny a psalo se k věci. A co i mě popudilo je zmínka o Prážácích. Já když mám jet do Prahy, mám z toho vyrážku, ale ne kvůli lidem. Na blbce natrefíš všude, pokud jsi to myslel tak. I v Brně i u nás. Tím jsi mohl taky urazit spoustu kluků, kterých se to přinejmenším ani trošku netýká. Zkus si to nechat projít hlavou a potom v klidu posoudit, jestli je nebo není plkání v prodeji nutné řešit. Já se domnívám, že už bylo na čase, a že jsi to odnesl Ty s Radkem je smůla. Znám Vás oba osobně a nemnění to můj názor na Vás. Vezměte to jako zkušenost a jde se dál :wink:

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#48 Příspěvek od Dresik 28 »

Miro, rekl jsi to pomerne dobre.
Jinak ikdyz bydlim na okraji Prahy, tak pochazim z Budejic, to jen tak mimo.
A znova jak rekl Mira, plkani v prodeji a nejen tam JE nutne resit. A ten ban by dostal kdokoliv, pisu KDOKOLIV, kdo by tam mimo tema psal. To ze jste byli prvni, je opravdu smula a nema to nic spolecneho s tim, ze bych si na tebe zasedl. Nikdy jsem na tebe spatny nazor nemel.
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Jura 197

#49 Příspěvek od Jura 197 »

Dresiku, editoval jsem jej pouze finanční částku...

Na otázku proč , Ti neodpovím, to hledej někde jinde a myslím, že nemusíš jít daleko ....

Ale na rovinu mi tady chybí spousta příspěvků od moc skvělých členů, takových tych kořenových, kde jsou ? Proč je jen vidím dole v podpise, že tu jsou, ale nepíší.... Když jsem na klub vstoupil byl jsem ještě víc OT a aktivnější,ale poslední dobou to tu ovládá jen pár členů... Protože ne každý všemu rozumí, a nelze pořád v sekci "popelnice" jen plkat o všem, prostě to občas ulítne OT i jinde a ruku na srdce, když se někde zavtipkuje, přidá si i spousta starší bandy a hned je veselo, občas to ulítne určitě, to by sem pak mohli jen psat roboti, ano/ne/nevím.

A radši budu pročítat XXX ot, než nějaké nadávky na členy, urážky apod. Ale to už moc rozpatlávám, poctata věci je někde jinde.

Vůbec tady nikoho nemotivuješ, nějak pomoct, přispět, ukázat se, nebo přinést něco do klubu. Já tak rád skenoval články,čmuchal a hledal obrázkya pod. jen aby se to cpalo sem, ale teď už nevím, jestli to vlastně někdo čte......


P.S.: Dresiku, ani nevíš jak mě to mrzí, ale asi to přišlo v dobu, kdy sem to nejméně čekal a tuplem, tuplem mě to štve, protože jsem to dostal za VW, za tu hnusnou značku, se kterou se denně potkávám a hádám a bojuju za čest Lancie... Teď ještě víc nesnáším němce, bože já snad přestanu chodit i na němčinu :lol:

Míra 36
Příspěvky: 912
Registrován: čtv čer 09, 2005 20:40

#50 Příspěvek od Míra 36 »

Juro otevři si litrovku Martini a zítra to budeš vidět už jinak:-)

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#51 Příspěvek od Dresik 28 »

Do haje ja nikomu nedal ban za OT ve zbytku fora. To vas akorat napomenu a pak tise hodinu dane tema promazavam.
Tohle bylo za OT v prodeji, tam to proste nepatri, ikdyby prodaval buhvi co. Vzdyt ja ho znam osobne, mel jiste duvod proc zmenil znacku a italska auta mel vzdy rad a zil jima. Nikomu by se preci nelibilo, kdyby mu jeho inzerat pechovali prispevkama lidi co o danou vec nemaji ani zajem...ach jo
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Jura 197

#52 Příspěvek od Jura 197 »

jen pro odlehčení, hlavní hlavy klubu sídlí v Praze a okolí, tak to bylo myšleno s tou Prahou. V Praze je nejden člen, na který se třepu, až se ozvou, pojedou na sraz apod, prosím nepleťte to ....

Míro, za tvůj názor si tě vážím ještě víc, než dřív, ty cítíš co myslím a já rozumím co píšeš..... Děkuju

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#53 Příspěvek od Dan 1 »

Juro, co se týče článků v technice, nikdy veřejná motivace nebyla, je to stále stejné, v tomhle ohledu se nic neměnilo. Lidé články posílají ve stejné míře jako dříve, já párkrát do měsíce na netu hledám něco nového, prostě je to jako dříve. Bohužel velká část práce v klubu je taková, že u ní nemáš odezvu a nevíš, do jaké míry byla užitečná, případně ani lidi neví, že jsi to udělal zrovna ty.
Lancia Kappa Coupé 2.0t 16v
Lancia Kappa SW 2.0t 16v (RZ v depozitu)
Lancia Lybra SW 2.4 JTD

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

#54 Příspěvek od Vítek 4 »

Hosi musim se trochu Jirika zastat, spravedlive to 100% neni, staci se podivat do prodeje ode me na dily na Deltu. Plka tam volne s marcelem 20VT ktery neni v klubu (takze ho se to netyka nejspis) Jirka 18 a Karel 6. Nic proti nim nemam,ale pokud chces aby to spravedlive bylo meli by dostat i oni. To je jeden pripad z mnoha, mohl bych najit i neco jineho treba i na sebe, protoze ja uz ani nevim kde jsem co napsal spatne. navic jsem te Dresiku tam prosil at to promazes nebo presunes a stale nic, vim ze mas praci ale uz je to delsi doba.
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Míra 36
Příspěvky: 912
Registrován: čtv čer 09, 2005 20:40

#55 Příspěvek od Míra 36 »

nemáš zač děkovat Juro :wink: stačí si prostě někdy odpustit komentář, o nic jiného nejde. Je to i opačně víš, vím, že když lidi jako Ty přijedou na závody, o atmosféru je postaráno. Ale třeba ve vstíně abych psal konkrétně, byl někdo s Kappou a klubovou a když jsme pozdravili, ani neodpověděl. To je zase Tvoje obrovská přednost. Respektuj kluky co se o fórum strají, protože jinak jim , a to nejen Ty, přiděláváš spoustu práce. A zbytečné, o tom to je taky. To by asi nebavilo nikoho, obzvlášť v létě když je hezky. Už bych to víc neřešil ani nerozváděl, Ti kterých se to týká vědí a co jde a dá se to vysvětlit i osobně na sraze, nebo telefonicky, protože i tahle diskuze je jakousi reprezentací klubu ;-)

Jura 197

#56 Příspěvek od Jura 197 »

Néé, jen na sraze né, to mě všichni z Dresikovi party ztlučou do bezvědomí :lol: :lol: :lol:

OK je to tak, ale musel jsem si vylít srdíčko.... Ten Ban za to VW za FIAT beru, ale mohl jsem to tam mít u toho banu dopsáno, za co ho mám, kurňa jak tak přemýšlím, já su za to i docela hrdý :lol:

Mám Vás rád :weedman:

Míra 36
Příspěvky: 912
Registrován: čtv čer 09, 2005 20:40

#57 Příspěvek od Míra 36 »

:lol: :lol: :lol: no vidíš, vše má dvě strany :wink:

Uživatelský avatar
Petr 20
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 544
Registrován: čtv říj 06, 2005 21:45
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

#58 Příspěvek od Petr 20 »

No pravda je, že nějaké postihy ve formě banů, je dobré nápravné jednání.
Jelikož právě jsem si zase vlez na fórum, a už 30minut čtu jak tady do sebe šijete.
S postihama souhlasím, alespoň tady ubude nadávek a ot.
Jelikož poslední dobou rači všechno nečtu, protože to nemá kolikrát hlavu ani patu.
Chce to aby si každý z nás co chodí na fórum uvědomil že nic nevyřeší nesmyslné plkání o tom kdo, co má, a za kolik co prodává, nebo takové rady nad zlato vím co s tím máš....( je to rozbité ), cha cha cha. Takovéto příspěvky mi docela poslední dobou dost mrzí. :cry:
Chce to drobet soudnosti. :idea:
I když jsem nečekal, že mezi prvními průkopníky bude JURA, ale jak říkám někde to musí začít, i když je to pro dotyčné nemilé.
Lybra 2.4 JTD................v ekologické likvidaci
Delta 1.6 GT i.e. ...........v renovaci
Delta 1.6 HF Turbo ........čeká na renovaci
Delta 1.9 TD

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#59 Příspěvek od Dresik 28 »

Zadna Dresikova parta neni. Vitku pokud jsi mi neco takoveho psal, tak se zkus pripomenout, bud jsem to nedostal a nebo holt zapomnel, to se stava.
Ano jsou tam i ostatni pripady, ale prece nemuzu jet cca 4 roky zpet a vsem rozdat bany. Proste dnesek byl zlomovy, kdy sem to zacal vice hlidat. Juro zmenil jsi pohotove podpis, ale tvuj predchozi byl trefny - kazdy dobry skutek je po zasluze potrestan.
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

#60 Příspěvek od Harous 239 »

Navrhuju zridit nekde sekci Trash (jako to mame na CuoreSportivo.net) kam by se potom podobne OT presouvalo. Dodatecne by bylo videt co kdo napsal. Z toho co pise Jura by me oko nezustalo suchy a zacal bych Dresika nenavidet.....kdybych nevidel co tam Jura s Radkem napsali... :lol:
Tenhle "polovicni" BAN je asi idealni moznost jak nekoho upozornit a udelat tytyty. Dresikovi to vubec nezavidim, protoze vim jaky to je se nejakym zpusobem starat o web a pak poslouchat hlasy nespokojenejch uzivatelu.
Juro kdyz nekdo da inzerat tak ho prece dava proto aby prodal nebo koupil. Urcite by slo to co si psal slo napsat treba do pokecu a mohla se tam strhnout diskuze. Asi si to odnes hodne i za Radka, kterej by svoje inzeraty nechaval promazat dvakrat denne a pak do ciziho inzeratu napise, ze by blil z avataru... :?:
Nerikam, ze sem nikdy nic nenapsal do inzerce, ale posledni dobou je to tu fakt pravidlem. :(
Takze jsem pro to, aby Dresik tyhle tresty pouzival i dal a pravidelne.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Odpovědět