BANy (zablokování) uživatelů

Problémy s forem, návrhy na vylepšení
Odpovědět
Zpráva
Autor
Miky 201
Příspěvky: 4430
Registrován: pát led 12, 2007 11:08

#31 Příspěvek od Miky 201 »

Ad komentare: strikne zakazat veskere komentare nebo vecne dotazy je pekna volovina, komentovani ceny je jasne, ale u inzeratu, kde je napsano, ze komentar o cene je pripustny bych to neresil. Rozhodne by se to melo zanest do pravidel pro prodavaji, spousta lidi totiz prodava nejakou vec a nema konkretni predstavu o cene. Ja jsem do sveho inzeratu treba napsal : "Diskuse o cene prijatelna..." Takze bych to tak nejak navrhoval zanest do pravidel.

Ad Vitek: Bylo predem jasny, ze si to Vitek vezme osobne, kdybych dostal Demonstrativni BAN ja nebo Oaza, nebo nekdo jiny z prispivajicich clenu, zrejme by se nic nestalo - pojali bychom to jako fakt a nebylo treba zasrat forum 30 dalsimi prispevky o tom, jaky je Vitek pako, ze se takhle projevuje, a o tom jak Vitek barvite popsal sve mineni o tech, co mu ban pridelili, ale u Vitka si myslim, ze bylo dopredu odhadnutelne jak se zachova. Nahoda to mozna byla, ze on byl prvni, ale taky Dresiku uz ho znas vis jak by reagoval, kdyby dostal banan az jako druhy, nebo este s nekym zaroven, treba by ho to tak moc nevzalo, takhle to bylo dopredu jasny...
Lancia Kappa 20V Turbo - (Stařenka Hedvika - borok, má majitele na zastřelení, ale drží)

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#32 Příspěvek od Dresik 28 »

Jasný..těma komentářema bylo myšleno hlavně řešení ceny od toho, kdo o to zájem nemá. Je jasný, že inzerát bude obsahovat otázky a dotazy na stav a podobně. Tohle klidně v pravidlech může být zaneseno.. vč. povolení majitele o diskuzi o ceně.
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

#33 Příspěvek od Harous 239 »

Jinak si myslim, ze musi mit Dan a Dresik dost trpelivosti. Za ty nadavky co se tu objevily bych ten BAN asi protahoval vzdycky o dalsi den... :lol:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od Vítek 4 »

At ho nedostanes ty ty moudra knizko :lol:
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Petra 17

#35 Příspěvek od Petra 17 »

no tak kluci nehádejte se

Radim

#36 Příspěvek od Radim »

v tomle musí být admini a moderátoři nekompromisní, nebo se forum časem zvrhne v bezobsažný a zmatený chat. přesně nevím o co jde, ale dle těch několika posledních nadávek bych napařil Banána klidně natrvalo. jsem alergický na urážky rodiny a hned po tom lidí, kteří na vývoji webu,klubu a fóra nechali dost a dost dní práce. sám vím o čem mluvím, mám za sebou 2 projekty.

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#37 Příspěvek od Dan 1 »

To, co Vítek předváděl na foru, je už jen slabý odvar toho, co nám psal po icq nebo sms.
Lancia Kappa Coupé 2.0t 16v
Lancia Kappa SW 2.0t 16v (RZ v depozitu)
Lancia Lybra SW 2.4 JTD

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

#38 Příspěvek od Vítek 4 »

Klidne to zverejni tady me uz to je jedno :wink:
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Michal 236
Administrator
Administrator
Příspěvky: 1603
Registrován: úte črc 10, 2007 08:14
Bydliště: kolem Prahy
Kontaktovat uživatele:

#39 Příspěvek od Michal 236 »

Za takove mnozstvi invektivu, co jsem videl na foru, by melo byt okamzite ukonceni clenstvi v klubu+dozivotni ban na forum. Clovek, ktery neuznava alespon zakladni pravidla slusneho chovani, tu podle me nema co delat. Bez takoveho cloveka se klub velmi dobre obejde...

EDIT:
to Vitek 4: me to zas tak "intristing" - patrne jsi myslel "interesting", ale nastesti jsem pochopil - nepripada, pripada mi to, co jsem napsal, jako naprosto bezne a normalni. A pokud pises, ze by klub nevznikl, tak mas pravdu, na urazkach a vulgarismech toho skutecne mnoho nepostavis...
Pro priste mi podobne SZ neposilej, myslim ze je to pod uroven nas obou...
Předseda Lanciaklub.cz
predseda@lanciaklub.cz
________________________
Lancia Ypsilon 1.2 8V (843)
Lancia Musa 1.9 JTD Platino
Lancia kC 2.4

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#40 Příspěvek od Dresik 28 »

Takze me uz nebavi porad zvedat prst a jen hrozit.

JURA 197
RADEK 188 dostali hodnocení, že porušují pravidla a polovicni ban - coz je zakaz vstupu do sekce klub.

Proste rejpat a plkat naprosto mimo tema se v prodeji nebude. A jestli si myslite, ze napisete "sorry za ot", tak to rozhodne ne!!!!!!
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Jura 197

#41 Příspěvek od Jura 197 »

Dresiku, to jsi přehnal ! Nikomu jsem nic neprovedl a nikoho jsem neurazil ! A je to to samé, co se odehrává na sraze !!!!!!!

A já nikde nepsal, sorry za ot, tak nepiš v množném čísle... .

Léčíš si na mě komplex !!!

V Níhově ti Jitka řekla, že sraz co jsem v Níhově pořádal s Evičkou a J.T.ým je lepší než Vaše dopodavaď, jsi se naštval a odešel jsi.

Potom jsi se vrátil za 30 minut posilněn alkoholem a začal jsi s dozorem Dana po mě dost nepříjemně a bezdůvodně řvát !!!! A všechno mi vyčítat, aniž bych ti řekl půl slova, protože jsi asi neměl sílu, jít ke zdroji tvého naštvání. Na to, že mě stála organizace srazu dost kč, jsem nikde nefňukl, prostě je to pro klub, místotoho, aby jste nás pochválili, tak mi dáš BAN? No to jsi teda u mě klesl hluboko, nečekal, jsem že to takhle dopadne. Jsem krutě znechucený, nikomu jsem nezkřivil vlas a hrubím slovem neurazil.

Ale je to tak, každý dobrý skutek bývá po zásluze potrestán.....


Dresiku, děkuji ti !!!!

Je to tady jako hon na členy:

Bachááááá vidím někoho, honem upozorním ostatní, jooo bude mít BAN, hone to říct, poté šup, hošani máte BAN a je to a mám jeden dobrý bod na kontě.

Doprdele místo aby jsme tady spolu pekli za itálii a vše ostatní se tu poslední dobou jen opravdu řeší nepříjemnosti.

Přiznám, někdy napíšu blbost, ale jsem taková povaha a troufám si říct, že tím, co se snažím pro klub a členy přinášet, se to dá tolerovat....

Ale co, aspoň vím na čem jsem....
Deltu prodávat, nebudu, miluju Itálii a Lancii ( fiat a vše další), ale tohle mě mrzí.


Vy tam nahoře v Praze vzpamatujte se, ať tady nejste klub osamělých hochů, co si dají sraz na letišti.....


Dresiku, trefil jsi do černého !

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#42 Příspěvek od Dan 1 »

Víc k tomu sice řekne Dresik, ale na tohle musím prostě reagovat. Jinak, Juro, klidně piš černý písmem klasické velikost, takhle se to blbě čte.
Jura 197 píše: Na to, že mě stála organizace srazu dost kč, jsem nikde nefňukl, prostě je to pro klub, místotoho, aby jste nás pochválili, tak mi dáš BAN?
Mám pocit, že váš sraz na foru chválený byl, kde jinde bys chválu ještě chtěl? Udělení banu a organizace srazu nemají nic společného :wink:
Jura 197 píše: Přiznám, někdy napíšu blbost, ale jsem taková povaha a troufám si říct, že tím, co se snažím pro klub a členy přinášet, se to dá tolerovat....
Určitě znáš přísloví "tak dlouho se chodí se džbánem.....". Mohl by sis aspoň přiznat, že zrovna ty patříš mezi ty, kteří píšou poměrně dost ot. A ty poznámky v prodeji, že si Lenoši koupili Passata, proč to tam psát, hm? Je to jejich věc.
Jura 197 píše: Vy tam nahoře v Praze vzpamatujte se, ať tady nejste klub osamělých hochů, co si dají sraz na letišti.....
Opět ti vadí letiště, které sis vždycky chválil?

Jinak přesně takovou reakci jsem čekal. Volá se tu po opatřeních a když se nějaké udělá, hned jsou z toho takovéhle příspěvky (opakuje se historie), místo toho, aby postižení přiznali svou chybu.

A že Radkovi vadí obrázek Passata v profilu, tomu se fakt divím, zvlášť když měl jeden čas v podpisu Transportera, kterého tu taky nabízel.
Lancia Kappa Coupé 2.0t 16v
Lancia Kappa SW 2.0t 16v (RZ v depozitu)
Lancia Lybra SW 2.4 JTD

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#43 Příspěvek od Dresik 28 »

Juro, dekuji za tvuj prispevek.
Nevim zda se mam vyjadrovat ke srazu v Nihove, ale prece jen par slovama.
Za sraz jsem podekoval i zde na foru. Nejsem urazlivy typ a rozhodne jsem se neurazil, kdyz jsi rekl, ze nase organizace byla horsi. Me je to jedno. Vzdycky musi byt nekdo horsi a nekdo lepsi.
A rozhodne nejsel tedy alkoholik a bezduvodne nervu. V dane sitauci me mrzelo,ze srovnavate jak se lidove rika hrusky s jablkama.

Nikdo si na tebe nezasedl a hlavne NIKDO si na tobe komplex neleci, takze to je trochu unahlene.
POLOVICNI ban jsi dostal pouze za komentare v prodeji Fiatu Marea, kde Lenoch prodava svou Marku. Neduh fora a priznavam, mohu si za to sam, kdyz jsem povolil editovat vlastni prispevky i zpetne je, ze se ted mluvim na cely klub rozohnite a pak postupem casu sve prispevky upravite a neni videt co se tam psalo.
Nedavno jsi se sam rozciloval nad tim, jak se porad krafe v tematech o jinych vecech, nez proco byly zalozeny. Sice to neni technicka sekce, ale v prodeji se proste psat nebude. Sakra vzdyt tobe a nebo Radkovi taky nikdo nevycita, ze mate Mareu a on treba VW Transportera. Tak proc se musi vzdy, kdyz nekdo ma jine auto nez italske na prodej nebo s nim ma problem strhnout silena diskuze?
Odpovez mi, proc ja musim porad hlidat a promazavat prispevky?Je to nutne?Proc mi ustavicne chodi SZ s prosbou o promazani temat, kvuli OT a to hlavne v prodeji?
Mrzi me, ze si myslis, ze sem si na tebe zasedl, pravda to neni.
Pokud ses urazil, tak se omlouvam a pokud vubec budes chtit komunikovat, muzes napsat co v tvem prispevku bylo, nez jsi ho zpetne editoval.
PS- to ze jsi nastvany pochopim i z normalni barvy pisma a jeho fontu.
Naposledy upravil(a) Dresik 28 dne úte srp 25, 2009 16:54, celkem upraveno 1 x.
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Jura 197

#44 Příspěvek od Jura 197 »

Ano opakuje se historie a lovná zvěř je opět lovena....

Dane, to je vše co dovedeš? Odmazat barvu, vytáhnout 3 citace a rozmatlat to? Všechny citaci co jsi vytáhl, jsi jen upravil směrem, který si sám představuješ.

Když mám ten ban, tak se tu aspoň teď vyvztekám a napíšu to na rovinu. A vsadím se, že mraky, ale mraky lidí spoustu věcí mrzí, jen to zde nenapíšou, aby se na ně nedíval nidko černě...

Jen do mě, snesu celkem dost !

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#45 Příspěvek od Dan 1 »

Juro, já ti příspěvek neupravoval, takže klídek. Vadí ti citace? Nevím proč, vyjadřuju se k tvému příspěvku, k tvým názorům a komentuju je. Tomu se říká diskuse.
Lancia Kappa Coupé 2.0t 16v
Lancia Kappa SW 2.0t 16v (RZ v depozitu)
Lancia Lybra SW 2.4 JTD

Odpovědět