organizace stránek

Problémy s forem, návrhy na vylepšení
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Brudrabrudra 482
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 158
Registrován: pon dub 27, 2009 08:30
Bydliště: Orlová

organizace stránek

#1 Příspěvek od Brudrabrudra 482 »

Stránky hyundaiclub.net vypadají dost podobně, ale myslím si, že je lepší, když mají sekce rozdělené podle modelů aut. Přijde mi přehlednější, když je forum rozdělené podle modelů aut (delta, kappa, lybra atd.) a ne podle části vozu jak je to teď (motor, podvozek, elektro atd). Jednak nejsem automechanik a kolikrát nevím, jestli mám psát dotaz do sekce karoserie nebo se hodí spíše jinam. A když je dotaz veden pod modelem vozu, tak zase vím, že mi odpovídají uživatelé se stejným vozem, tudíž i se zkušenostmi s tímto vozem, potažmo mým problémem.
A nemusíme chodit ani do hyundaie. Stejně vedené stránky fora mají i klubisté od fiata - http://www.club-fiat.com/.

No zvažte to.

Uživatelský avatar
Brudrabrudra 482
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 158
Registrován: pon dub 27, 2009 08:30
Bydliště: Orlová

Re: organizace stránek

#2 Příspěvek od Brudrabrudra 482 »

brudrabrudra píše:Stránky hyundaiclub.net vypadají dost podobně, ale myslím si, že je lepší, když mají sekce rozdělené podle modelů aut. Přijde mi přehlednější, když je forum rozdělené podle modelů aut (delta, kappa, lybra atd.) a ne podle části vozu jak je to teď (motor, podvozek, elektro atd). Jednak nejsem automechanik a kolikrát nevím, jestli mám psát dotaz do sekce karoserie nebo se hodí spíše jinam. A když je dotaz veden pod modelem vozu, tak zase vím, že mi odpovídají uživatelé se stejným vozem, tudíž i se zkušenostmi s tímto vozem, potažmo mým problémem.
A nemusíme chodit ani do hyundaie. Stejně vedené stránky fora mají i klubisté od fiata - http://www.club-fiat.com/.

No zvažte to.

No a koukám, že jsem to měl dát spíše do sekce WEB :D

Uživatelský avatar
Alena 133
Příspěvky: 2472
Registrován: stř říj 15, 2008 16:00
Bydliště: Návsí
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Alena 133 »

No to je sice hezké, ale k ostatním autům odpovídají i ti co je nemají a nesetkali se s nimi, jen prostě vědí o dané věci jak to má být. Když se podíváš třeba na Seat forum tak tam je témat až hrůza a zdá se mi to dost nepřehledné i kvůli barvě. Já bych to neměnila, spousta aut má mnoho společného. Co se týče technických dotazů tak snad každý ví kam zařadit svůj problém s autem ne?
Lancia Phedra 2.2 JTD
Jeep Commander 4.7 V8
Lancia Lybra 1.9 JTD - Zápůjční vozidlo
Jeep Commander 5.7 V8 Hemi
Alfa Romeo 164 2.0 TS
http://www.carsch-auto.cz/

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#4 Příspěvek od Dan 1 »

O tom jsme už uvažovali, ale nakonec jsme se rozhodli nechat stávající stav. Systém podle modelů má svoje výhody i nevýhody, lancisti už si na naše forum zvykli, takže to měnit zatím nebudeme.
brudrabrudra píše:Jednak nejsem automechanik a kolikrát nevím, jestli mám psát dotaz do sekce karoserie nebo se hodí spíše jinam.
Na to nemusíš být mechanik :wink:
Lancia Kappa Coupé 2.0t 16v
Lancia Kappa SW 2.0t 16v (RZ v depozitu)
Lancia Lybra SW 2.4 JTD

Uživatelský avatar
Brudrabrudra 482
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 158
Registrován: pon dub 27, 2009 08:30
Bydliště: Orlová

#5 Příspěvek od Brudrabrudra 482 »

Alena 133 píše:No to je sice hezké, ale k ostatním autům odpovídají i ti co je nemají a nesetkali se s nimi, jen prostě vědí o dané věci jak to má být. Když se podíváš třeba na Seat forum tak tam je témat až hrůza a zdá se mi to dost nepřehledné i kvůli barvě. Já bych to neměnila, spousta aut má mnoho společného. Co se týče technických dotazů tak snad každý ví kam zařadit svůj problém s autem ne?
Barva seat fora je sice na prd, ale i ten seat má forum rozdělené podle modelů aut. Ford má taky forum rozdělené podle modelů, Opel taky podle modelů, Peugeot taky, Citroen taky, Fiat taky, Renault taky, KIA taky, Hyundai taky, Toyota taky, Suzuki taky, Subaru taky a dále už jsem nehledal.
Chápu starousedlíky, že jsou zvyklí na stávající podobu (prostě zvyk je železná košile), ale vzhledem k tomu, že všichni ostatní to mají podle modelů, tak to asi skutečně je pro ty uživatele lepší a není to jen můj pocit.

Uživatelský avatar
Alena 133
Příspěvky: 2472
Registrován: stř říj 15, 2008 16:00
Bydliště: Návsí
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Alena 133 »

No vida tak aspoň něco v čem se lišíme :lol: . Rozdělení podle modelů je možná fajn, ale zas to bude kilometrový obsah.
Lancia Phedra 2.2 JTD
Jeep Commander 4.7 V8
Lancia Lybra 1.9 JTD - Zápůjční vozidlo
Jeep Commander 5.7 V8 Hemi
Alfa Romeo 164 2.0 TS
http://www.carsch-auto.cz/

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#7 Příspěvek od Dan 1 »

Tak jen namátkou za pár minut hledání, stejný styl jako my http://www.honda-club.cz/forum/

A tohle je extrém http://forum.fordclubs.org/

Jsi tu nový, takže je naše forum pro tebe nezvyk. Někomu vadí všeobecně tenhle typ fora, někomu rozdělení, někomu třeba barvy a já nevím co. Je na každém, jestli si zvykne a půjde s většinou nebo jestli to nepřekousne a přestane sem chodit, všem se zavděčit není možné.
Lancia Kappa Coupé 2.0t 16v
Lancia Kappa SW 2.0t 16v (RZ v depozitu)
Lancia Lybra SW 2.4 JTD

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#8 Příspěvek od Dresik 28 »

No, jak rekl Dan. Kdyz se trochu menilo forum, tak sme uvazovali o ruznych zmenach co se tyce ruznych sekci a rozdeleni. Koukal jsem na stranky hyundaye, ale berme to tak, ze tam je v sekci cca 20 modelu pekne zvlast a u kazdeho je neco. Jo to chapu, proc ne.

Ale kdyz to prevedu na nas, tak nevim, jakou mas zkusenost s Lanciema, ale u nas na klubu a vubec vseobecne v cechach jezdi dohromady jen zlomek typu co u hyundaye. A k tomu, ze k tematu odpovidaji lidi co to auto nemaji, zas nevim jak je to u hyundaye, ale dovolim si tvrdit ze jen par lidi ma tech aut vic a nekdy jindy jineho hyundaye melo. Protoze u nas je to trosku jine, skoro kazdy ma tech Lancii povicero a ruzny typy a hlavne vetsinou ty lidi chodi od modelu k modelu. Takze kdyz majitel Lybry napise do tematu k Prisme, je docela mozne, ze tu prismu kdysi pred lety take mel a s problemem se setkal.
Novinkam se samozrejme nebranime a sme radi za vsechny postrehy, ale zatim se zmeny neplanuji, ale clvek nikdy nevi, ze :wink:
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Uživatelský avatar
Alena 133
Příspěvky: 2472
Registrován: stř říj 15, 2008 16:00
Bydliště: Návsí
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Alena 133 »

Ford má jenom Mondeo, Focuse a Fiestu? :lol: :lol: .
Jinak mě se to tady líbí, je to pro mě přehledné.
Lancia Phedra 2.2 JTD
Jeep Commander 4.7 V8
Lancia Lybra 1.9 JTD - Zápůjční vozidlo
Jeep Commander 5.7 V8 Hemi
Alfa Romeo 164 2.0 TS
http://www.carsch-auto.cz/

Uživatelský avatar
Bonanza 270
Příspěvky: 4403
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:59
Bydliště: u Kyjova

#10 Příspěvek od Bonanza 270 »

taky se me zda ze u nas je to zatim nej...nemenil bych to 8-)
Lybra SW 2.4JTD 140hp

Obrázek

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8395
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

#11 Příspěvek od Harous 239 »

Na http://forum.cuoresportivo.net/index.php to mame tak nejak napul a lepsi to je asi tady. Jde o to, ze ruzny modely pouzivaj stejny motorizace a pak se tam opakujou stejny dotazy v ruznych sekcich, prestoze motory jsou tam samostatne...
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 7053
Registrován: čtv čer 30, 2005 14:50
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

Po Lancii se kupuje zase Lancia, to už tak je
xxxx

Míra 36
Příspěvky: 912
Registrován: čtv čer 09, 2005 20:40

#13 Příspěvek od Míra 36 »

co taky jiného že? :D ještě to můžeme rozdělit v sekci motor na 1. válec, 2. válec.... a u převodovek na 1. rychlost, 2.rychlost ...... zpátečka :lol:
ne, nechal bych to, jen možná u inzerce udělat zvlášť auta a to ostatní jak se o tom už psalo

Jura 197

#14 Příspěvek od Jura 197 »

Mě rozdělení našeho forum maximálně mi vyhovuje, stejně pročtu všechno a je mi jedno, jak je to rozdělený :lol:

Uživatelský avatar
Ben 312
Příspěvky: 2056
Registrován: pon úno 04, 2008 22:04
Bydliště: Praha

#15 Příspěvek od Ben 312 »

Kůrkyn 38 píše:Po Lancii se kupuje zase Lancia, to už tak je
kdyby jsme se aspon ty prvni za dobrych podminek zbavily vid :lol:
ex. Lancia Y10 1.3 GTi.e., r.v. 1989
ex .Lancia Lybra SW 2.4 JTD Intensa, r.v. 2002
Lancia Delta II 1.6 16V
Volvo V70II 2.4D/96kW

Odpovědět