ahoj jsem tu nový......

Zde se můžou noví členové představit ostatním, něco o sobě napsat atd.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Zdeněk 342

ahoj jsem tu nový......

#1 Příspěvek od Zdeněk 342 »

ahoj a zdravím všechny majitelé vozů z italské stáje vincenza lancie.Jsem tu nový zelenáč a jsem moc rád,že mám tu čest být ve vašem klubu.jinak jsem asi měsíc vlastníkem lancie lybry 1.9.jtd a můžu vám v klidu napsat,že je to opravdu zážitek,napíšu to ve zkratce asi sem se zamiloval.Ne opravdu je to nedoceněný autíčko.
Před koupí lybry jsem vlastnil peougeota 806 to je takový polonákladák,ale to asi všichni znáte.vlastnil jsem ho asi dva roky ,ale celou dobu sem věděl,že jsem šáhl vedle i když je to celkem spolehlivý auto,ale do srdíčka se mi prostě nedostalo.Musel jsem čekat až doplatím leasing,abych se mohl konečně podívat po autíčku mého srdce.lancie mi padla hned do oka,ale netušil jsem,že taková kára je takhle cenově dostupná.tak jsem si sehnal přes net jednu naleštěnou krasavici a zatím jsem moc spokojen.zdravím všechny "lancisti" a snad se uvidíme na nějakém srazíčku. :lol:

Míra 36
Příspěvky: 912
Registrován: čtv čer 09, 2005 20:40

#2 Příspěvek od Míra 36 »

vítej v klubu:-))

Michal 153

#3 Příspěvek od Michal 153 »

Tož vitaj :lol: :lol:

Jura 197

#4 Příspěvek od Jura 197 »

Dobře jsi udělal :wink:

Uživatelský avatar
Krwel 146
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 1983
Registrován: pon zář 18, 2006 20:53
Bydliště: V lese hnedka u Prahy
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Krwel 146 »

Je vidět, že jsi dostal rozum :lol: , sorry ale nedalo mi to :oops: . V tom je právě kouzlo lancie u nás :wink: . Nejbližší pořádnej srazík je v pacově.
Lancia Kappa 2.4 JTD SW "Parníček"
Lancia Dedra 2000 Turbo Egoistka

Uživatelský avatar
Zdenek 250
Příspěvky: 181
Registrován: ned čer 03, 2007 02:41
Bydliště: Prostějov

#6 Příspěvek od Zdenek 250 »

JJ, taky nechápu, jak jsem doteď mohl jezdit v těch (jak jen to říci slušně - jo, už vím) plečkách (Šk..a) :D
Lancia Kappa SW 2,4JTD

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Richie 10 »

Zdenek 250 píše:JJ, taky nechápu, jak jsem doteď mohl jezdit v těch (jak jen to říci slušně - jo, už vím) plečkách (Šk..a) :D
no fuj to sem snad ani nepis :)
Mazda 6 GH 2.5i Dynamic (Sport)
EX - Lancia Dedra SW 1.6 16v, EX - Lancia Dedra 1.6 ie
EX - Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v, Alfa Romeo 156 2.4 JTD, Alfa Romeo 33 1.5 4x4, Alfa Romeo Alfetta GTV 2.0

Odpovědět