Lancia Thesis cod na rádio a navigaci.

Zde se můžou noví členové představit ostatním, něco o sobě napsat atd.
Odpovědět
Zpráva
Autor
mirek75
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 15, 2018 11:28
Bydliště: Praha

Lancia Thesis cod na rádio a navigaci.

#1 Příspěvek od mirek75 »

Lancia Thesis cod na rádio a navigaci.Zdravím a moc prosím o radu budu muset odpojit obě baterie na mém Thesisu a nevím jestli při zpětném zapojení baterií se mi nezablokuje navigace a rádio a nebude to po mě chtít cod.Pokud ano tak ho bohužel nevím a nejsem ho schopnej od bývalého majitele sehnat.Můžete mi někdo poradit co v takovém případě dělat.Díky moc za radu.

Domenico
Příspěvky: 28
Registrován: stř dub 13, 2011 21:33

Re: Lancia Thesis cod na rádio a navigaci.

#2 Příspěvek od Domenico »

U mé Thesisky není problém s odpojením obou baterií. Ale mám verzi bez navigace. Takže rádio funguje bez kódu. Možná, že se to dá spouštět přes kód, ale to by se pak nastavovalo v SETUPu Connectu. Kouknul bych se do nastavení.
Po opětovném zapojení baterií se na přístrojovce objeví některá chybová hlášení (ikonky chyb), ale ty se po několika metrech jízdy resetují. Pak je vše OK.
aktuálně Lancia Thesis 2,4JTD
+Lancia Lybra 1,9JTD

mirek75
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 15, 2018 11:28
Bydliště: Praha

Re: Lancia Thesis cod na rádio a navigaci.

#3 Příspěvek od mirek75 »

Domenico píše: úte bře 20, 2018 07:49 U mé Thesisky není problém s odpojením obou baterií. Ale mám verzi bez navigace. Takže rádio funguje bez kódu. Možná, že se to dá spouštět přes kód, ale to by se pak nastavovalo v SETUPu Connectu. Kouknul bych se do nastavení.
Po opětovném zapojení baterií se na přístrojovce objeví některá chybová hlášení (ikonky chyb), ale ty se po několika metrech jízdy resetují. Pak je vše OK.
Díky.

Uživatelský avatar
vlad47
Příspěvky: 674
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:57
Bydliště: BA/RS
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Thesis cod na rádio a navigaci.

#4 Příspěvek od vlad47 »

Radio v thesise kod nema. To co sa na palubke rozsvieti je kalibracia uhla natocenia volantu, po par otoceniach sa za jazdy sam nakalibruje.
Lancia Thesis Emblema
- 3,2 07
- 3,0 04
- 2,0tb 02
- 2,4jtd 03
Lancia K coupe 20VT 99
Lancia Beta coupe 2,0ie 84
Alfa Spider 3.0 12V 00
Lancia Delta T-jet 110kw Platino
http://www.lanciathesis.eu

mirek75
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 15, 2018 11:28
Bydliště: Praha

Re: Lancia Thesis cod na rádio a navigaci.

#5 Příspěvek od mirek75 »

vlad47 píše: úte bře 20, 2018 23:18 Radio v thesise kod nema. To co sa na palubke rozsvieti je kalibracia uhla natocenia volantu, po par otoceniach sa za jazdy sam nakalibruje.
Moc děkuju za radu.Takže se nezakoduje ani navigace?Ještě jednou díky.

Uživatelský avatar
vlad47
Příspěvky: 674
Registrován: čtv úno 10, 2011 22:57
Bydliště: BA/RS
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Thesis cod na rádio a navigaci.

#6 Příspěvek od vlad47 »

Po radiom som myslel cely connect cize ani navigacia sa nezakoduje. Kludne to mozes aj medzi autami prehadzovat, nema to ziadnu ochranu proti tomu.
Lancia Thesis Emblema
- 3,2 07
- 3,0 04
- 2,0tb 02
- 2,4jtd 03
Lancia K coupe 20VT 99
Lancia Beta coupe 2,0ie 84
Alfa Spider 3.0 12V 00
Lancia Delta T-jet 110kw Platino
http://www.lanciathesis.eu

mirek75
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 15, 2018 11:28
Bydliště: Praha

Re: Lancia Thesis cod na rádio a navigaci.

#7 Příspěvek od mirek75 »

vlad47 píše: stř bře 21, 2018 09:45 Po radiom som myslel cely connect cize ani navigacia sa nezakoduje. Kludne to mozes aj medzi autami prehadzovat, nema to ziadnu ochranu proti tomu.
Děkuju.Ještě bych se Vás chtěl zeptat na dvě věci prosím:Thesis je 3.0.V6.LPG.První otázka- Na palubovce mi to píše wariosteer fault a je u toho obrázek volantu.Tak jestli náhodou nevíte co je tam za problém.Podotýkám že se mi zdá že volant je trochu tužší při zatáčení.A druhá otázka- Pak se mi taky zdálo že někdy se teplota vody špatně zvedala na provozní teplotu jako kdyby byl špatnej termostat vždycky když po městě vyšplhala na provozní teplotu tak potom když sem vyjel z města a jel zase delší rovnou trasu po rovince hned začala klesat do studena a někdy se ani po městě moc nezvedne prostě ručička si dělá co chce lítá sem a tam prostě jak kdy.V servisu řikaly že se jim zdá že termostat je ok a tak to napíchly na diagnostiku a ta jim napsala že je vadný čidlo termostatu nebo snad chlazení.Nevíte kde to čidlo je?Moc Vám děkuju za rady a nezlobte se že se tak vyptávám.

Uživatelský avatar
Jiří 588
Příspěvky: 746
Registrován: stř říj 27, 2010 12:00
Bydliště: Rožnov p.R

Re: Lancia Thesis cod na rádio a navigaci.

#8 Příspěvek od Jiří 588 »

Termostat je, když se postavíte před auto a koukáte na motor, tak na pravé straně, přidělaný na těle motoru.
Co jsem zatím viděl, tak mi výměna přišla jednoduchá, protože není potřeba sundávat celé tělo termostatu, ale jen určitou část, která je zapojená do "tlusté" hadice.
Termostat by měl fungovat tak, že při studeném motoru to do dané hadice nepustí a při teplém ano.
Když kouknete na to, jak vypadá daný díl, tak by to mělo být jasné.

Variosteer nevím - mě svítí pouze v zimě když dlouho nejezdím.... s tím, že vím že mám horší baterii. Po 5 sekundách od startu zhasne a je klid.
Volant jde při manévrování na parkovišti velmi lehce, něco jako třeba v Puntu režim CITY, tak si myslím že ve Vašem případě tomu něco asi bude.
WV Golf 7 2.0 TDI Blue Motion
Škoda Octavia 1.9 TDI 66kW
Ex: Opel Meriva 1.6 16V GPL - "eggy" , Lancia Thesis 3.2 V6 LPG , Lancia Lybra SW 1.9 JTD

mirek75
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 15, 2018 11:28
Bydliště: Praha

Re: Lancia Thesis cod na rádio a navigaci.

#9 Příspěvek od mirek75 »

Díky za info.

Uživatelský avatar
Bryx 123
Příspěvky: 710
Registrován: stř kvě 03, 2006 17:00
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Thesis cod na rádio a navigaci.

#10 Příspěvek od Bryx 123 »

Problem s termostatem jsem resil.... Auto se spatne zahrivalo, kdyz jsem jel rychle tak se spise ochlazovalo a nekdy teplota klesla tak nizko ze mi to hodilo na maxidotu chybu cidla teploty, sepla se sahara atd. jelikoz jednotka nevedela jaka je teplota motoru, :D vymena termostatu ( cca 900kc ) vse vyresila, auto se hzned zahraje a drzi 90 i pri 200km/h :D

Co se tyce chyby se servem, tak se mi taky obcas rosviti, ale jen pri rychlem nastartovani a hned zhasne, myslim ze se to uz tu resilo proste kdyz pri startu klesne napeti ( resil bych novou baterkou )... ale jestli ti porad vkuse sviti, tak nevim...
L. Thesis V6
EX - L. Lybra 2.4jtd Black
EX - 2x HPE 1.6 16V, HPE HF
EX - Fiat Bravo jtd
EX - Opel Kadett GSI 16V , Vectra 2.5 V6 CDX
EX - L. Dedra 2000 Turbo
EX - L. Dedra 1.8 VVTi
EX - L. Dedra 1.6ie

mirek75
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 15, 2018 11:28
Bydliště: Praha

Re: Lancia Thesis cod na rádio a navigaci.

#11 Příspěvek od mirek75 »

Díky moc za info.

Odpovědět