Lancia Delta III 2.0 JTD

Zde se můžou noví členové představit ostatním, něco o sobě napsat atd.
Odpovědět
Zpráva
Autor
HonzaSt
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 09, 2018 13:43

Lancia Delta III 2.0 JTD

#1 Příspěvek od HonzaSt »

Moje první Lancia a jsem zvědavý, jaké naše soužití bude. Máme pár bolístek, které bude potřeba vyřešit, myslím, že to bude fajn. Jinak konkrétně tento kousek je bohužel trochu bez výbavy. Otázka je, co půjde a co nepůjde dodělat. Myslím tempomat a automatická klima. Rád bych se zbavil šestnáctek a koupil na zimu R17 a na léto R18, co si o tom myslíte? Bohužel nefunguje dálkové ovládání, chtěl bych vyměnit masku, protože je prasklá. Klasický servis, jako výměna kapalin a filtrů ji čeká příští týden. Nějaké tipy triky?
Přílohy
IMG_1288.jpeg
IMG_1289.jpeg
IMG_1286.jpeg

Uživatelský avatar
Richie 10
Příspěvky: 6401
Registrován: úte bře 22, 2005 09:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Delta III 2.0 JTD

#2 Příspěvek od Richie 10 »

ty vetsi profily budou akorat tvrdsi...bych urcite nemenil...je to skoda...nehlede k tomu, ze podvozek bude vic trpet...
jinak je teda krasna...gratuluji..
Mazda 6 GH 2.5i Dynamic (Sport)
EX - Lancia Dedra SW 1.6 16v, EX - Lancia Dedra 1.6 ie
EX - Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v, Alfa Romeo 156 2.4 JTD, Alfa Romeo 33 1.5 4x4, Alfa Romeo Alfetta GTV 2.0

Uživatelský avatar
Mantaman 461
Příspěvky: 81
Registrován: sob pro 27, 2008 14:53
Bydliště: Frýdek - Místek

Re: Lancia Delta III 2.0 JTD

#3 Příspěvek od Mantaman 461 »

Přesně tak, taky mám na zimu 16 a letní 17 a je to úplně dostačující. Nehledě na to myslím že auta na 18 měla trochu z výroby omezený rejd. Protože gumy jsou širší.
Ale jinak auto hezké a ať dobře slouží.
Jinak mřížka jen original a není zrovna nejlevnější.
Volvo S60 2.4T mazlik :D
Lancia Delta 1.9 JTD
ex Lancia Lybra 1.9 JTD

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8394
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

Re: Lancia Delta III 2.0 JTD

#4 Příspěvek od Harous 239 »

Tempomat - mělo by být otázkou pouze páčky a možná aktivace přes diag. Kabel by tam měl být připravený, bude to chtít se mrknout pod plasty jestli tam je.
Aut. klima - obávám se, že tohle je moc velká překopávka. Muselo by se toho udělat strašně moc.
R17/R18 - Asi by to vypadalo dobře, ale ty 18" mi už k Deltě moc nesedí. Mohla by se tím ztratit ta pohodlnost. Ty 17" asi optimální kompromis mezi vzhledem, jízdníma vlastnostma a pohodlím.
Dálkové ovládání - u Brava mi odešel klíček, za nový chtějí cca 10 tisíc. Pokud máš druhý klíč s DO, zkus ten druhý.
Tipy - pokud má Delta zadní brzdy stejně blbý jako Bravo (a nemám důvod si myslet, že je to jinak) tak je potřeba zvýšená péče aby se vraceli desky a nepřibrzďovalo to.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

HonzaSt
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 09, 2018 13:43

Re: Lancia Delta III 2.0 JTD

#5 Příspěvek od HonzaSt »

Díky za rady a poznatky. Na zimu nechávám 16 a léto pořídím R17. Klimatizaci nebudu řešit. Po mřížce budu koukat a dálku zkusím nějak vykutit. Baterku jsem vyměnil, nepomohlo tak půjdu postupně dál.

Uživatelský avatar
Mantaman 461
Příspěvky: 81
Registrován: sob pro 27, 2008 14:53
Bydliště: Frýdek - Místek

Re: Lancia Delta III 2.0 JTD

#6 Příspěvek od Mantaman 461 »

kola jsem viděl tady moc pěkné https://www.sbazar.cz/hanacek.d0/detail ... ncia-delta
a masku tady: https://www.sbazar.cz/novotny.bl/detail ... -delta-iii
od toho pána ze Znojma jsem už něco bral a super rychlá domluva a druhý den posílal na dobírku
Volvo S60 2.4T mazlik :D
Lancia Delta 1.9 JTD
ex Lancia Lybra 1.9 JTD

Odpovědět