Lancia Delta III

Zde se můžou noví členové představit ostatním, něco o sobě napsat atd.
Odpovědět
Zpráva
Autor
drioton
Příspěvky: 8
Registrován: pát zář 23, 2016 13:22
Bydliště: Levice

Lancia Delta III

#1 Příspěvek od drioton »

Ahojte.Po predaji passatu som s priateľkou pokukoval po novom aute. Dohodli sme sa na podmienkach a všetko to splňovalo naše "vysnené" auto,ktoré sme prvý krát videli vo filme Listy pre Júliu :D Priznám sa trochu som ich tak aj nastavil :D Potom som ho vídaval aj u mňa v meste kde jazdí dosť talianov(EMO) tak ostalo len čakať čo ponúknu inzercie.Nakoniec sme miláčika našli až v čechách.Tak sme zaradili do rodiny k abarthu,fiatu aj lanciu. Jediné čo mi sem tam vadí ako sa ľudia k delte stále približijú a slintajú ako úchyláci,ale zas niekedy sa s priateľkou na tom dobre smeje :) Bicolor je bicolor :) Lancia Delta III 2010 88kW selectronic a aktuálne 67073km
Lancia Delta 1,6 88kW 2010

Uživatelský avatar
Jarda 357
Příspěvky: 125
Registrován: úte dub 22, 2008 12:18
Bydliště: Benešov

Re: Lancia Delta III

#2 Příspěvek od Jarda 357 »

Gratuluji. Po prodeji Passata sis koupil konečně auto =D> Tak ať dobře slouží. Listy pre Juliu jsem neviděl, ale Delta byla také v Andělé a Démoni
Lancia Delta Platino 1,9 JTDm Twin turbo
ex. Lancia Lybra SW 2,4JTD
ex. Fiat Marea TD100

drioton
Příspěvky: 8
Registrován: pát zář 23, 2016 13:22
Bydliště: Levice

Re: Lancia Delta III

#3 Příspěvek od drioton »

Ďakujem. Passata som moc nechcel , ale tak nejak som sa ak nemu dostal :D Zatiaľ si Deltu nevieme vynachváliť,ani tí čo sa v nej viezli,len teraz trocha blbne tá kontrolka.Keďže nám bude treba časom ešte jedno auto pokukujem po Thesis. Ak tu je niekto kto spal v lete pri Temešvári na odpočívadle, tak ma utvrdil mať Thesisa. Nevedel som z neho oči odtrhnúť .No idem si pozrieť anjelov a démonov :D
Lancia Delta 1,6 88kW 2010

Odpovědět