Delta lll konečně doma

Zde se můžou noví členové představit ostatním, něco o sobě napsat atd.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Mantaman 461
Příspěvky: 81
Registrován: sob pro 27, 2008 14:53
Bydliště: Frýdek - Místek

Delta lll konečně doma

#1 Příspěvek od Mantaman 461 »

Zdravím Vás všechny, jsem tady už docela dlouho a měl jsem Lybru, ale konečně přišel ten čas a po hledání se doma usadila nová Deltička, je to 2009, s 1.9 JTD pod kapotou a musím říct že to jede neskutečně.
Výbavu má zasímavě sestavenou, je tam panoramatická střecha, xenony, hlídání jízdních pruhů, alcantra, navigace, ale chybí blue&me a pár dalších drobností.
Tak uvidíme jak bude sloužit v rodině.
A hned bych měl dotazy k navigaci, já ji nespustil, a jsou tam prý jenom německé mapy. Uměl by mi někdo poradit a případně zprovoznit?
Přílohy
to je ona, ještě na foto z bazaru
to je ona, ještě na foto z bazaru
delta.jpg (2.28 KiB) Zobrazeno 2696 x
Volvo S60 2.4T mazlik :D
Lancia Delta 1.9 JTD
ex Lancia Lybra 1.9 JTD

Uživatelský avatar
Jarda 357
Příspěvky: 125
Registrován: úte dub 22, 2008 12:18
Bydliště: Benešov

Re: Delta lll konečně doma

#2 Příspěvek od Jarda 357 »

Gratuluju, a ať slouží. Na navigaci se přpneš tlačítkem navi (zobrazí se mapa). Mapy by na SD kartě měly být celé Evropy, ne jen Německo. Cíl se zadává přes menu. Návody jsou tady http://aftersales.fiat.com/ELUM/Model.a ... _number=#1
Lancia Delta Platino 1,9 JTDm Twin turbo
ex. Lancia Lybra SW 2,4JTD
ex. Fiat Marea TD100

Uživatelský avatar
Mantaman 461
Příspěvky: 81
Registrován: sob pro 27, 2008 14:53
Bydliště: Frýdek - Místek

Re: Delta lll konečně doma

#3 Příspěvek od Mantaman 461 »

Tak jsem koukal na tu SD kartu a je na ní napsáno jenom Germany 2008/2009 a mapa se mi vůbec nespustí.
Volvo S60 2.4T mazlik :D
Lancia Delta 1.9 JTD
ex Lancia Lybra 1.9 JTD

Uživatelský avatar
Mantaman 461
Příspěvky: 81
Registrován: sob pro 27, 2008 14:53
Bydliště: Frýdek - Místek

Re: Delta lll konečně doma

#4 Příspěvek od Mantaman 461 »

taky jsem koukal na výpis výbavy když se ta moje deltička prodávala jako funglovka v německu a byla tam k navigaci jenom karta Německa a ne evropa
ale prý se dá sehnat nějaká cracknutá verze, ale já na netu zatím nic nenašel, nemáte někdo zkušenost případně možnost?

možná bude něco tady na těchto stránkách, ale angličtina není zrovna moje silná stránka,, tak kdyby byl někdo bystřejší a šikovnější a neco našel bylo by super

http://gpsunderground.com/forum/car-nav ... at-lancia/" onclick="window.open(this.href);return false;
Volvo S60 2.4T mazlik :D
Lancia Delta 1.9 JTD
ex Lancia Lybra 1.9 JTD

Odpovědět