Marek - Lancia Delta

Zde se můžou noví členové představit ostatním, něco o sobě napsat atd.
Odpovědět
Zpráva
Autor
alabama311
Příspěvky: 7
Registrován: stř bře 02, 2011 00:59
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Marek - Lancia Delta

#1 Příspěvek od alabama311 »

Čaute všetci, takže chcel by som vám predstaviť mojú prvú Lanciu, je to Delta TDs. Kúpil som ju cez troch ludí a o bývalom majitelovi viem len to že mal 19rokov, a mal ju asi dva mesiace, pred tým to mal nejaký starší pán (asi nejaký kutil, a vtipálek), je to dovozka priamo z talianska v nejakom 1992, pod sedačkou som našiel 2000 lír takže to asi nikto v živote nevysával, nejaké papiere od poistky tiež taliasnke, a "uživatelskú príručku" tiež ako inak v taliančine. O aute asi len tolko že sa ten predchádzajúci majitel - kutil, naozaj vyhral hlavne s elektrikou, páčka na ovládanie svetiel nefunguje, tak tam hodil dva vypínače zo škodovky 120... Dorábal tam elektrické okná, ovládanie je na streche pri spätnom zrkadle :), vedla ovládačov su dorobené nejaké nefunkčné diodky, kopec káblov ktoré neviem kam smerujú a tak vypadá elektrika po celom aute. Zbytok auta je vo fajn stave, až na turbo ktoré sa pridiera pri vyšších otáčkach (nad 2400), tým blokuje vzduch a tak vypadá aj spotreba 7,5l/100km...!!! Chcel som ho meniť, ale ja na to nemám odvahu a priestor a už ani peniaze na mechanika :D .
Lancia sa mi zatial páči, podvozok je geniálny, a je neuveritelné ako to drží aj na 14kach balónoch :) . Jediné čo ma mrzí je to turbo pretože to je auto bez výkonu, a keďže moje bývalé autá boli benzíny tak si neviem zvyknúť (Fiat Tipo 1,4ie, BMW E30 coupe 1,8karbec, Fiat Tipo 2,0 16v 107kw ;) ) Ale po 150koňovom Tipe som si povedal že potrebujem niečo lenivé pretože som si už koledoval o prúser :D To je zatial všetko a vopred ďakujem za spoluprácu hlavne v téme ELEKTRO :D
Přílohy
raz si kúpim DELTU s týmto hajzlíkom s preplňovaním, neviem si predstaviť tú silu, už bez turba si ma ten motor omotal okolo prstu :)
raz si kúpim DELTU s týmto hajzlíkom s preplňovaním, neviem si predstaviť tú silu, už bez turba si ma ten motor omotal okolo prstu :)
2,0 sedicivalvole 107kw krásny výkon na tak malé auto
2,0 sedicivalvole 107kw krásny výkon na tak malé auto
také malé zlo 3:-)
také malé zlo 3:-)
moje prvé žihadlo
moje prvé žihadlo
rally style
rally style
forum1.jpg
umelecká :)
umelecká :)

Odpovědět