azuritko3313 - thesis

Zde se můžou noví členové představit ostatním, něco o sobě napsat atd.
Odpovědět
Zpráva
Autor
azuritko3313

azuritko3313 - thesis

#1 Příspěvek od azuritko3313 »

ahojte ludia uz som tu aj ja :-)...snad zapadnem....tesim sa

Uživatelský avatar
E-čertík 92
Příspěvky: 1786
Registrován: úte pro 13, 2005 10:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: azuritko3313 - thesis

#2 Příspěvek od E-čertík 92 »

Aaaa, koukam, ze to sem mas kousek, tak te snad nekdy uvidim. Toz vitaj brat :-)
Ex: Fiat Croma 2.0I-E Turbo
Ex: Lancia Thema 2.0I-E 16V
Ex. Lancia Lybra 2,4 JTD
Ex. Lancia THESIS Emblema 2,4 JTD-M

Jura 197

Re: azuritko3313 - thesis

#3 Příspěvek od Jura 197 »

Tož vitááj :lol: :lol:

azuritko3313

Re: azuritko3313 - thesis

#4 Příspěvek od azuritko3313 »

dik za privitanie chalani a jasne ze nieco podnikneme...urcite by som si niekedy urobil cestu ku vam....a dam dopredu vediet...
inak mam 2,4 benzin+CNG rv.2003.... a 151tis -km.na auticku som nabehal zatial cca1400km a vcelku spokojny(doteraz som mal 2x mercedes a stale aj mam a jeden cadilac)
dielenske spracovanie mi pride velmi pekne a kvalitne:-)len este som neprisiel nato ako sa dostanem v menu z talianciny do ineho jazyku(ak ma)a ci treba dake kody na spustanie tv....inak chalani mate tam daku novsiu navigaciu?ja som dostal k autu r2003 a aj to len zapadnu eu-mate stym skusenosti alebo za daky poplatok mi tam hodit tu aktualizaciu?

zatial ahooooooj a vela stastnych km....rado

Uživatelský avatar
Dalin 580
Příspěvky: 529
Registrován: pon srp 06, 2007 14:26
Bydliště: Valašsko

Re: azuritko3313 - thesis

#5 Příspěvek od Dalin 580 »

Pěknou thesis v hnědé barvě jsem viděl minulý týden před Prvou půchovskou STK (nebo jak se to jmenuje) To je ona?
AR Giulietta 1.4 MA 150CV
Lancia k Coupe 20VT

Uživatelský avatar
E-čertík 92
Příspěvky: 1786
Registrován: úte pro 13, 2005 10:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: azuritko3313 - thesis

#6 Příspěvek od E-čertík 92 »

Hmm... mapy mam stredni evropu 2009, a CDcko na zmenu jazyka taky :-)
Na spusteni TV staci stat na miste a zmacknout cudlik TV. pokud tam tu volbu nemas, nemas televizi ;-)
Ex: Fiat Croma 2.0I-E Turbo
Ex: Lancia Thema 2.0I-E 16V
Ex. Lancia Lybra 2,4 JTD
Ex. Lancia THESIS Emblema 2,4 JTD-M

azuritko3313

Re: azuritko3313 - thesis

#7 Příspěvek od azuritko3313 »

ahoj,ano to som bol ja...prave sa mi prihlasovala:-)))a neni hneda a le taka zvlastna bordova akoby:-))))a dakujem za hodnotenie:-)

azuritko3313

Re: azuritko3313 - thesis

#8 Příspěvek od azuritko3313 »

nooooo tak to sa urcite dohodneme:-)))a zakolko by si mi to tam vedel nasupat prosim ta a aj casovo ako si natom?
inak ta volba tam je (TV)ale aj ked stojim na mieste tak to stale pise nieco v taliancine..a som ztoho akosi to.... :-)))

Uživatelský avatar
E-čertík 92
Příspěvky: 1786
Registrován: úte pro 13, 2005 10:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: azuritko3313 - thesis

#9 Příspěvek od E-čertík 92 »

prehrani jazyka na pockani, a mapy pro cleny klubu 150kc (6€), pro ostatni 350kc (14€) :-)
V Brne budu zitra a ve stredu, u me doma takrka kdykoliv, ale je to jeste o 30km dal.
Ex: Fiat Croma 2.0I-E Turbo
Ex: Lancia Thema 2.0I-E 16V
Ex. Lancia Lybra 2,4 JTD
Ex. Lancia THESIS Emblema 2,4 JTD-M

azuritko3313

Re: azuritko3313 - thesis

#10 Příspěvek od azuritko3313 »

ahoj,dakujem za reakciu...velmi rad by som zbehol tam uz teraz no nejde to a najskor to vidim na bud.stvrtok pobede tj.9.9.2010... myslis ze by si sa mohol utrhnut?pripadne ale to radsej nejdem ani predbiehat tento vikend....inak aka rec sa tam da dat?je moznost aj cestiny?ci to je uz velky luxus? :-)

mam este jednu vec ak by ste mi vedeli dat radu:(nakolko moj mechanik je na cestach v DE tak to nemam skym riesit a vy mate predsa asi skusenosti)vonku sa trochu ochladilo a od vcera mi moje thesiska nenaskoci na prvy krat,ale az na druhy(nove aku som dal hned pri dovoze)a auticko akoby nemalo silu pokial sa nezahreje na prevadzkovu teplotu....musim tocit az do 3300ot. aby preradilo(automat)no po chvilke ked sa zahreje je vsetko vporiadku a slape ako hodinky a aj startuje na prvy sup...menil som vsetko,rozvody,oleje ,filtre..okrem prevodovkoveho oleja a filtra.
inak prepacte ak sa rozpisujem ako blb-no ja som laik a technicky sa v motoroch nevyznam:-(
zelam pekny i ked uprsany den a vopred dakujem za radu

Uživatelský avatar
amoladeltanuova
Příspěvky: 259
Registrován: úte srp 03, 2010 19:18
Bydliště: Praha

Re: azuritko3313 - thesis

#11 Příspěvek od amoladeltanuova »

azuritko3313 píše:ahoj,ano to som bol ja...prave sa mi prihlasovala:-)))a neni hneda a le taka zvlastna bordova akoby:-))))a dakujem za hodnotenie:-)
Pošli fotku :tonqe:
Dobrý den je, když... potkám Lancii Obrázek

Uživatelský avatar
veciak
Příspěvky: 46
Registrován: pát bře 20, 2009 12:22
Bydliště: Trencin

Re: azuritko3313 - thesis

#12 Příspěvek od veciak »

azuritko:caw caw ja som z Trencina a myslim ze aj tu som uz thesis tmavo modru az bordovu tusim videl:o)ja mam tu istu farbu:)prikladam foto:)nebol si to ty?aj v trencianskych tepliciach som ju zazrel...
inac mimochodom by sme sa mohly spolu dohodnut do toho brna zbehnut ja tiez potrebujem tu anglitcinu a asi aj mapy a televizia mi roby to iste:))
Přílohy
thes.JPG
Lancia Lybra 1,9 jtd 116k ex
Fiat 124 Sport coupe 130k
Lancia Thesis 2,4 jtd 20V

azuritko3313

Re: azuritko3313 - thesis

#13 Příspěvek od azuritko3313 »

ahoj velmi rad no nebol som to ja,sme male mesto a sme tu dvaja heheheheh jeden je starsi talian a ja co ju mame...inak tu je moje c.0915782426 a mozme sa stretnut-co ty nato?

Uživatelský avatar
PotkanGT
Příspěvky: 237
Registrován: úte kvě 11, 2010 07:20
Bydliště: Piešťany-Velké Orvište SVK

Re: azuritko3313 - thesis

#14 Příspěvek od PotkanGT »

aj ja som videl tmaveho thesisa v TN. a cca pred mesiacom stal v TT pred relaxom thesis na prvoznych tabulkach.bol tam na nom nejaky typek z TT.a potom som tu istu videl cca za tyzden v Ziari nad Hronom.spoznal som ju podla tej tabulky.
Lancia Phedra Emblema 2.2jtd 16v
Lancia Thesis 3.0V6 24v
Lancia Delta 1.3LX

Odpovědět