Delta GTi.e. vás zdraví

Zde se můžou noví členové představit ostatním, něco o sobě napsat atd.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Lubos 42
Příspěvky: 4536
Registrován: sob črc 09, 2005 14:10
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Lubos 42 »

Chyba je vždycky na obou stranách !!! Jak manželky, tak tchýně :-)
integrale
aktualně AR 159 SW

Uživatelský avatar
Karel 6
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 4577
Registrován: pát lis 25, 2005 11:15
Bydliště: Soběslav tel:608853577

#17 Příspěvek od Karel 6 »

tak to je dobrý ani jednu nemám, :lol:
Lancia Delta HPE 1.9 JTD 6q
Lancia Delta 1.6 HF 16v
Lancia Delta HF Integrale 16V v přípravě
Lancia Stratos replika v přípravě

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4639
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

#18 Příspěvek od Jirka 18 »

Obyč GTi v inzercích nejsou,protože to bylo normální auto a teď jsou všechny zrezlý :wink: O integralu se majitelé starali protože už při koupi nové to byla darda a hlavně už byla vyráběná z jinačích materiálů.

Obyč delta se občas v německu či italii najde a cena za slušnou je na úrovni 3000 eur :?

Veterán má svou cenu,ale i starý auto jde polepšit aniž by to člověk zkazil,ale chce to soudnost a nelepit jenom spoilery :lol: :lol:
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Jura 197

#19 Příspěvek od Jura 197 »

Bonanza 270 píše:jo tuhle deltu nedavno nekdo prodaval dokonce tu nekdo na ni daval odkaz a bavilo se o ni..myslim juraHf nebo kdo 8-)
JJ, to jsem byl já :lol: už se těším až ji uvidím na sraze a pořádně ji majiteli pochválím :lol: Vitááááj Deltisto :lol: :lol:

Jura 197

#20 Příspěvek od Jura 197 »

Lubos 42 píše:Mám rád krásný udržovaný starší auta a pěkný HF a GTi na svoji dobu čekají, ale s tím srovnáním jsi dost plácl vedle. Nebo myslíš že Š 100 bude vzácnější než Š 130 ?
Lubo musím se Dresika zastat.....

Hfka všechno oddřou, lidi si myslí, že je to skoroIntegrale ( laici) a drtí ji co to jde, pak Delta umře, majitel zjistí že není jak dál ( jen finanční injekce ) a tak ji zahodí.... Kdežto integrale jsou již několik let hýčkané.... Za chvilku bude HF opravdu máálo a bude mít velikou cenu, ne jako Integrale, ale bude....

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#21 Příspěvek od Dresik 28 »

No tak jsou to emoce, ale snad se nebudeme hadat :D

Cas a samotni lide udelali z Intergrali jiste "nadauto", aby ne. Krasna, rychla, vyhravala rally a kdyz se rekne lancia, tak kazdy hned jooo integrala. Pritom rekneme si to na rovinu, skoro kazdy kdo ma dneska Lybru, Thesise, Phedru si tu Integralu mohl koupit..Zavrit ji do garaze a obcas jezdit. Ale kdo si muze koupit obyc deltu, zavrit do garaze a obcas jezdit? Nikdo, takova delta snad neni :)
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Uživatelský avatar
Bonanza 270
Příspěvky: 4403
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:59
Bydliště: u Kyjova

#22 Příspěvek od Bonanza 270 »

tak to je fakt ze sem mohl koupit integralu ale koupil sem lybru :lol: preci jenom sem potreboval auto na kazdodenni jezdeni a min servis a opravy...proste neni na to cas ...a garaz take neni ale kdyby byli finance tak jako druhe auto integrale skvela volba 8-)
Lybra SW 2.4JTD 140hp

Obrázek

one-z
Příspěvky: 63
Registrován: stř čer 24, 2009 23:33
Bydliště: Kardaška

#23 Příspěvek od one-z »

Tak to jsem rád, že mám podporu, ikdyž co čekat na tomto foru :D Zatím stojí u paneláku, ale na podzim bych měl bejt už na baráku a asi si koupim ještě jedno auto a Deltu bych zavřel do stodoly, nechal opravit karoserii, kde je rez a potom už jen víkendovka :) Takhle bych chtěl ještě sehnat Peugeota 205 1.9 GTI, nejlépe ve verzi rally a golfa III VR6 2.8. Ale to je běh na dlouhou trať...

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4639
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

#24 Příspěvek od Jirka 18 »

Dresik 28 píše:Ale kdo si muze koupit obyc deltu, zavrit do garaze a obcas jezdit?
Jááááááá :weedman: :haha: :haha:
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4639
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

#25 Příspěvek od Jirka 18 »

one-z píše:Tak to jsem rád, že mám podporu, ikdyž co čekat na tomto foru :D Zatím stojí u paneláku, ale na podzim bych měl bejt už na baráku a asi si koupim ještě jedno auto a Deltu bych zavřel do stodoly, nechal opravit karoserii, kde je rez a potom už jen víkendovka :) Takhle bych chtěl ještě sehnat Peugeota 205 1.9 GTI, nejlépe ve verzi rally a golfa III VR6 2.8. Ale to je běh na dlouhou trať...
než toho golfa III bych já šel raděj do Volkswagen Golf I Cabrio GTi 16S 1.6 100kw akorát že asi nepůjde sehnat :?
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Jura 197

#26 Příspěvek od Jura 197 »

Když nyní spočítám základy, maltu, izolaci a cihly, tak vlastně mám na dvoře integrálu :lol:

Uživatelský avatar
Radek 188
Příspěvky: 804
Registrován: stř led 24, 2007 20:16
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

#27 Příspěvek od Radek 188 »

one-z:
Ahoj, konečně další Jihočech, občas sem tě viděl v Budějkách, a deltu máš moc pěknou. Jinak co se týče srazu tak asi pojedeme nějak po kupě, tak by si mohl jet snáma. Jinak by sme se Jihočeši taky mohli sejít, sice je nás malinko ale v malém počtu se lépe pokecá.
Renault Clio Sport ph.2
Škoda Favorit 136 L/A
Fiat Ducato 2.0JTD


Něco s o nás: http://www.johnhistoricrallyteam.estranky.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Lubos 42
Příspěvky: 4536
Registrován: sob črc 09, 2005 14:10
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od Lubos 42 »

podle mého dělení je u vás 32 aut 13 členů jihočechů
integrale
aktualně AR 159 SW

Odpovědět