Buďte pozdraveni

Zde se můžou noví členové představit ostatním, něco o sobě napsat atd.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Michal 236
Administrator
Administrator
Příspěvky: 1603
Registrován: úte črc 10, 2007 08:14
Bydliště: kolem Prahy
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Michal 236 »

Koukam ze mas velmi racionalni a co se aut tyka celkem nenarocnou zenu. Skoro zavidim, ta moje porad neco povida o Puntu bez strechy :D

Jinak Sam zdravi, byl prekvapenej ze sis koupil Lancii. Rikal ze si taky nejakou bude muset poridit, kdyz jste tu ty a Kleo tak nechce zustat mimo :D

Btw pokud bys chtel ceduli tak ti ji muzu privezt nekam k tobe na sever. Hodne casto tam jezdim...
Předseda Lanciaklub.cz
predseda@lanciaklub.cz
________________________
Lancia Ypsilon 1.2 8V (843)
Lancia Musa 1.9 JTD Platino
Lancia kC 2.4

Uživatelský avatar
Jahody.11 484
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 138
Registrován: čtv dub 23, 2009 21:15
Bydliště: Teplice

#17 Příspěvek od Jahody.11 484 »

Dane ceduli určitě psal jsem ti mail.
Jinak co se týká Bety. Dneska jsem ji nakvrdlal a odvezl k sobě na plac. Je to asi 1Okm a to si piš že jsem ji na rovince aspoň trošku otevřel. Zvuk je úchvatnej a i s výkonem jsem spokojenej. Trošku plave zadek asi tlumiče ale jinak na to že stála takovou dobu tak i brzdí celkem hezky. Kdybych ji chtěl jen tak zmastit tak podle mně za dva týdny vyrazím. Teď ale bohužel není vůbec čas. Zítra jedu na noc pro jedno auto do Slovinska na úterý další německo a navíc mně čeká už třetí stěhování "vrakáče".
Michale pokud pojedeš okolo Teplic určtě cinkni ale já se přiznám že jsem víc pryč jak doma. Spousta lidí z bravo webu za mnou jezdí sem tam pro díly a spousta jich jezdí jen tak na kávu (Padre na kořalku) tak určitě první nebudeš. Na štěstí i přes to že jsem tam za sebou celkem bouchnul dveřma si mně ty co chtěj vždycky najdou. Někdy se určitě malinko zasteskne ale zase na druhou stranu ctím slovo chlapa. No nic to už je uzavřená kapitola nerad bych to tady pitval.
Jirko 15 Máš s Betou nějaké větší zkušenosti? Já teda zatím nic nepotřebuju (kromě dlouhých šroubů abych mohl do budoucna obout ty origo hlíny) jen to zkouším kdyby náhodou.
Lancia Beta Coupe 1600, Lancia Y 1.2 8V

Uživatelský avatar
Jirka 15
Příspěvky: 908
Registrován: úte dub 26, 2005 19:30

#18 Příspěvek od Jirka 15 »

Nějaký extra konkrétní zkušenosti ani ne. Renovace mě teprve za nějaký čas čeká. Mám toho ale hodně nastudováno :lol: :lol: :wink: .

Nejvíc toho bude vědět Roman 9, nebo třeba Franke - právě má v prodeji jednu Betu po komplet renovaci.

Ale na Betu se toho dá poměrně hoodně sehnat, ne ale u nás (Německo, Italie) - třeba e-bay to jistí :lol: . Třeba téměr "nesehnatelné" zadní světla na Spidera jsem bez problému sehnal v Německu v zánovním stavu + jiné věci. A z Italie mám třeba uplně nové přední světla, i v origo balení 8-)

Uživatelský avatar
Jahody.11 484
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 138
Registrován: čtv dub 23, 2009 21:15
Bydliště: Teplice

#19 Příspěvek od Jahody.11 484 »

Já v podstatě nepotřebuju nic akorát ty šrouby a ty není problém koupit nový a kdyby se náhodou někde vyskytlo origo chromový zrcátko. Rád bych ho dal na pravý dveře. Ebay sleduju zrovna minulý týden tam jedna byla celá bez papírů s nádherným origo dřevěným volantem. Ten mně do budoucna bude čekat jelikož ten můj je nic moc a navíc se mi vůbec nelíbí. Bohužel mi ale utekla jelikož jsem nasadil málo a když byl konec byl jsem v Berlíně pro auto.
Ta Frankeho je nádherná. Pozorně jsem studoval jeho stránky ještě než jsem jel pro tu mojí. Co se týče opravy snad až to odkreju nebudu muset bejt tak razantní jako to dělal on. Pěkně si na ní máknul ale výsledek stojí za to.
Lancia Beta Coupe 1600, Lancia Y 1.2 8V

Odpovědět