Definitivně tady

Zde se můžou noví členové představit ostatním, něco o sobě napsat atd.
Zpráva
Autor
Jura 197

#16 Příspěvek od Jura 197 »

Pěkná Alfa

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

#17 Příspěvek od Harous 239 »

Ahoj Kleo, ja ze nejsi na CS.net a Ty se vykecavas tady. :lol: S tim telefonem je to blby, ale ve Stilu na to taky kaslu. Mam tam ale BT handsfree. Kdyz budu mit SIM kartu vrazenou do navi a budu si chtit zavolat tak mam stejne smulu, protoze neznam cislo. A prepisovat do toho celej telefoni seznam by se mi moc nechtelo. :lol: Do Lybry by idealnim resenim byl pocin E-Certika, ale netusim jak daleko je ve vyvoji a v testech. Kazdopadne to vypada velmi dobre. Omrkni to tady:
forum/viewtopic.php?t=1189

P.S. Ve vyhre me Kleo svezl a jede to fakt dobre. Na zatah se mi to zdalo srovnatelny s Kappou 20V Turbo.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Míra 36
Příspěvky: 912
Registrován: čtv čer 09, 2005 20:40

#18 Příspěvek od Míra 36 »

Kleo a letos jedeš na Kámen s Lybrou? :D

Kleofáš 466

#19 Příspěvek od Kleofáš 466 »

Míra 36 píše:Kleo a letos jedeš na Kámen s Lybrou? :D
Třeba ukecám moji milou a přijedu oběma :D

A jinak vážná poznámka: Pokud Kámen bude, je to nějaký komplikovaný :?

Harous píše:Do Lybry by idealnim resenim byl pocin E-Certika, ale netusim jak daleko je ve vyvoji a v testech. Kazdopadne to vypada velmi dobre. Omrkni to tady:
forum.....php?t=1189
Jo jo, na to jsem koukal. Jenže víš jak - nechci to tu moc šířit, ale Lybra je auto na práci, takže se držím zásady necpat do toho zbytečnosti navíc. I když to jsem si říkal i u mařky a skončila s xenony, origo CD rádiem apod.
:)

Ono se s tím očividně dá udělat leccos. Viz http://www.youtube.com/watch?v=TzkZ0XB9 ... re=related

Já jsem spíš přemýšlel - teoreticky pochopitelně, víš, že jsem humanista :lol: --) jestli by nešlo nějak vestavět BT. Čistě teoreticky by to mělo jít. Tak aby si auto myslelo, že simkarta v telefonu je v té zdířce. Překvapuje mě, že ještě nikdo takový ondoň nevynalezl a neprodává, když existují adaptéry snad na všechno.

Jo a tobě ta BT komunikuje s rádiem? Jde mi jen o to, aby to dokázalo ztlumit muziku, to by mi ke spokojenosti stačilo.

Uživatelský avatar
Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 7053
Registrován: čtv čer 30, 2005 14:50
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

co to s Kámenem? To by byla škoda. Kdysi jsem jednal s pány z TZUS a půjčení letiště na sraz se jevilo jako neprůstřelné. Pak jsem se divil, že pořadatelé ARC se s nimi dohodli. První Lancia srazy byly na Kámeni, ale teď tam nikoho nechtějí pustit. Paradoxně je závora přes letiště pořád otevřená a jezdí se tudy jako zkratku a traktory se tam prohánějí dle libosti.
xxxx

Kleofáš 466

#21 Příspěvek od Kleofáš 466 »

Pokud budu popisovat nějakou obecně známou skutečnost, tak se omlouvám, ale s Kamenem je to takto. TZUS dostalo letiště v roce 2007, ale tehdy ještě nebylo v katastru přepsané na ně, takže tam akce povolovali zadarmo a tvářili se, že nic nevidí. Loni už se musel platit pronájem a to nemalý. Mají letiště rozdělené na sektory, podle toho, kolik jich chceš, platíš nájem. Pokud by se pronajala byť jen rozumná část letiště pro nějaký "okruh" a sprinty, bavíme se za víkend o částce v řádu několika desítek tisíc Kč. Takže bude velmi záležet na tom, jestli se s nimi podaří vyjednat alespoň nějaká kompromisní varianta. A taky jestli se do toho Venca bude chtít pustit, předběžně říkal, že by rád, ale že toho teď má moc. Dělat to jinde moc nechce, protože všechen materiál je uskladněný někde poblíž Kamene, takže je to ideál

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

#22 Příspěvek od Harous 239 »

Me ta HF s radiem nekomunikuje, ale je to snad ta nejobycejnejsi nokiacka sada s reprackem. Novy sady se ale zapojej mezi radio a iso konektory a vezmou si z toho napajeni, pouzijou repraky v aute a umej to radio i ztlumit.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Míra 36
Příspěvky: 912
Registrován: čtv čer 09, 2005 20:40

#23 Příspěvek od Míra 36 »

loni jsem byl na ARc poprvé a líbilo se mi tam, to byla škoda kdyby to nebylo

Kleofáš 466

#24 Příspěvek od Kleofáš 466 »

Harous 239 píše:Me ta HF s radiem nekomunikuje, ale je to snad ta nejobycejnejsi nokiacka sada s reprackem. Novy sady se ale zapojej mezi radio a iso konektory a vezmou si z toho napajeni, pouzijou repraky v aute a umej to radio i ztlumit.
Já měl tu stejnou jako ty ve Stilu v 147 (aspoň co jsem si všimnul toho tlačítka) a bylo tam potřeba přidat nějaký modul asi za pětikilo a pak to ztlumovalo rádio a mluvilo a zvonilo z repráků. V Mařce to už nedokázalo mluvit do repráků, ale pořád to umělo ztlumit rádio i bez toho modulu. Ale obě ta rádia s připojením HF počítala. Což asi rádia se zabudovaným telefonem nebudou. Zkusím se tady poptat jedněch dobrejch autoelektrikářů a dám vědět.

Mira36: Jo jo, byla by to velká škoda, moc příležitostí si takhle zajezdit není a hlavně na Kameni je skvělej povrch.

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#25 Příspěvek od Dan 1 »

Jojo, letiště v Kámeni bylo ideální, škoda toho pronájmu. Stejná situace bude asi co nevidět i v Táboře. Už loni bylo letiště na prodej za cca 18 milionů, ale byly nějaké problémy s přilehlými pozemky, takže se prodej zrušil. Až se to vyřeší, bude se opět prodávat. Tak můžeme jen doufat, že případný nový majitel bude rozumnější a nebude stejný vydřiduch jako v Kámeni.
Lancia Kappa Coupé 2.0t 16v
Lancia Kappa SW 2.0t 16v (RZ v depozitu)
Lancia Lybra SW 2.4 JTD

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

#26 Příspěvek od Harous 239 »

No jestli to nekdo koupi za 18 mega tak neni 20.000Kc za den vydridustvi, ale minimalni cena... :lol:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Uživatelský avatar
Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 7053
Registrován: čtv čer 30, 2005 14:50
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

Nedá se nic dělat, údržba a provoz plochy taky něco stojí. Kamenské letiště bylo po odchodu armády volně přístupné a to v podstatě taky není normální. Pokud budeme dělat srazy na takových plochách, tak budeme muset mít náležitý program. Jen tak postavit auta k sobě kvůli fotkám za pár stovek na den není moc zajímavé :lol: Asi to nepůjde bez závazných přihlášek, záloh atd. protože organizace zábavy ve stylu závodů na okruhu už není prča na dva večery... Na ARC to fungovalo - mězi Alfisty je hodně lidí, kteří chtějí jezdit kolečko na čas, ale z lancistů jsou to většinou jen deltaři, ostatní podle mě o závodění moc nestojí. Ale to je čistě jen můz názor, hlasování by ukázalo třeba jinak.
xxxx

Míra 36
Příspěvky: 912
Registrován: čtv čer 09, 2005 20:40

#28 Příspěvek od Míra 36 »

máš pravdu Kůrky, i já si už delší dobu myslím že to bez toho nepůjde už jen pro klid. nedej bože kdyby se někde něco stalo na ploše kde nemáme co dělat... to by si bulvár smlsnul a hlavně by to asi byl problém do budoucna

JayBee 465
Příspěvky: 34
Registrován: pon bře 09, 2009 10:14
Bydliště: Praha 5

#29 Příspěvek od JayBee 465 »

také tě vítám:)

Uživatelský avatar
Jahody.11 484
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 138
Registrován: čtv dub 23, 2009 21:15
Bydliště: Teplice

#30 Příspěvek od Jahody.11 484 »

Buď pozdraven stará vojno.
Teď dost dobře nevím jestli tě mám vítat nebo máš vítat ty mně ale to je asi jedno co? :D
Lancia Beta Coupe 1600, Lancia Y 1.2 8V

Odpovědět