Hop a je tu ... Kapka

Zde se můžou noví členové představit ostatním, něco o sobě napsat atd.
Zpráva
Autor
Zdeněk 464

Hop a je tu ... Kapka

#1 Příspěvek od Zdeněk 464 »

Tak a jsem tu a abych trochu řekl něco o sobě a tak no tak si zahraju na spisovatele. Předem omluvte pravopis budu se snažit ale sem tam něco uklouzne.

Kappu a vůbec Lancii jsem donedávna vůbec neznal abych řekl pravdu nikdy by mě nenapadlo koupit Itala to člověk pořád slyší ze všech stran nekupuj Itala je to šmejd sere se to no nakonec mi jeden známý když jsme se bavili, že chci vyměnit favo za pohodlnější vůz hodil inzerát na azzurru a na jednu Kappu no první věc fuj a hned jsem to zavřel, ale poté ve mě začal hlodat červíček a okno si znovu otevřel a koukal na to a další den si to šel prohlédnout co to vůbec je za auto a jak je velké. No a už to bylo Lancia Kappa se mi zalíbila byla prostorná, pohodlná, atd. No a nastalo hledání kde jak levně koupit a neprohloupit no nakonec jsem z Brna jel až do daleké Prahy přesněji do Říčan u Prahy stála mě 28t měla nějaké vady, ale za tu cenu jsem byl ochoten pár věcí přehlídnout. Jenže co se nestalo pro auto jsem jel ráno a řekl jsem si zastavím se za otcem který v Praze bydlí no a odjížděl jsem až večer a spěchal jsem. Cestou pořád něco padalo chvíli voda chvíli sníh no a samozřejmě muselo se stát co se stalo hnal jsem to celou cestu kolem 130-140 no a tak 20km před Brnem to přišlo auto se začalo točit já korigovat ale nezvládl jsem to hodiny jsem sice neudělal, ale podíval jsem se do středových svodidel nejdřív prdelí a pak čumákem a pak ještě ťuknutí do feldy a hupky dupky do příkopu no krása super já z toho celý vyjuchaný no brrr. Naštěstí borec s feldou ok ani autu nic nebylo toho jsem jen lízl, ale moje auto prozatimní součet: ZL světlo kaput a zadní blatník promáčklý. Vzadu jinak ok takže se přesuneme dopředu zde to bylo horší LP světlo totálně na srajdu , LP blatník taky dokonce se hnul i kousek výztuhy s chladičovou stěnou naštěstí po poradě s klempířem to by mělo jít taky spravit, kapota taky bouchlá ale vzhledem k nabídce na jinou nemá cenu řešit opravu téhle to radši jinou a lak no a samozřejmě nárazník žije no, ale není mu dobře je v něm dírka a pak jak jsem vlítl asi do té škarpy tak samozřejmě disk a možná i pneu v pr***i na vyvažovačce v pneuservisu mi jen řekl že je to šišaté no a to je asi snad vše. Auto má pár typických vad jako urvané madlo spolujezdce, jeden zámek neotevírá a tak ale jinak super auto a pohodlné hmm.

No tak snad už jsem vyčerpal všechny negativní zkušenosti do začátku a teď už budou jen lepší zážitky. Auto je momentálně trochu odstrojené a ve favu už mám nachystané nějaké díly pro něj a další ještě přibudou. Nějaké fotky sem přidám ale dnes jsem na to zapoměl. Mimochodem dement co vymyslel hvězdicové šrouby.

Zdeněk 464

#2 Příspěvek od Zdeněk 464 »

Ještě bych chtěl tímto poděkovat jmenovitě Tomovi za to jakou má trpělivost když ho pořád otravuju s prkotinama a že mě ještě neposlal do háje

Jura 197

#3 Příspěvek od Jura 197 »

Tož vitááj :yawinkle:

Uživatelský avatar
Lubos 42
Příspěvky: 4536
Registrován: sob črc 09, 2005 14:10
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Lubos 42 »

Pro začátek dobrý, tak hodně zdaru při léčbě a dalších cestách. U Toma jsi v dobrých rukách :-)
integrale
aktualně AR 159 SW

Zdeněk 464

#5 Příspěvek od Zdeněk 464 »

Díky díky snad nebudu dělat ostudu :-)

Petra 17

#6 Příspěvek od Petra 17 »

S Lancií nikdy ostudu dělat nemůžeš. :lol: Vítej v klubu

Uživatelský avatar
Lukáš 434
Příspěvky: 368
Registrován: pon říj 22, 2007 11:32
Bydliště: Mariánské Lázně

#7 Příspěvek od Lukáš 434 »

Když to jede tak ne, ale když se po..re a tánhe to nějakej germán tak si lidi udělaj hned svuj vlastní debilní úsudek. :cry: Taky vítám, a hodně síly při opravování.
Lancia Delta 1,6HF Turbo
Lancia Kappa 3,0 V6
Alfa Romeo 156 2,4JTD
Alfa Romeo 147 1,9JTD
Subaru Impreza 1,8 4WD
Lancia Kappa 2,4TDs, na díly
Lancia Dedra SW 1,6, na díly

Uživatelský avatar
Bonanza 270
Příspěvky: 4403
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:59
Bydliště: u Kyjova

#8 Příspěvek od Bonanza 270 »

ahoj a vitej u nas :)
Lybra SW 2.4JTD 140hp

Obrázek

Uživatelský avatar
Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 7053
Registrován: čtv čer 30, 2005 14:50
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

začal jsi dobře, snad Tě z klubu bouráků brzy vyhodí :)
xxxx

Zdeněk 464

#10 Příspěvek od Zdeněk 464 »

No děkuju pěkně za takový klub :cry: No a dál se uvidí zítra se jede pro kapotu a koleska (liťáčky) a pak se začne vyklepávat a vyrovnávat co bude potřeba a pak skládačka aby to mohlo na silnice no a jak budou peníze tak lak protože auto je v šedé metalíze a díly od Radka jsou jakési zelené či co (jsem barvoslepý tak nevím) No a pak už jen takové hračičky jako výměna zámku na zadních dveřích a tak no. Povedlo se mi udělat dnes nějaké fotky jak to je nabořené tak je sem přidám
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 7053
Registrován: čtv čer 30, 2005 14:50
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

nic vážného 8-)
xxxx

Zdeněk 464

#12 Příspěvek od Zdeněk 464 »

Máme rozdílné pojmy pod nic vážného :-) jako jo na jednu stranu máš pravdu na druhou si vem člověk jede pro auto do Prahy aby ušetřil a teď když si spočítám kolik do toho vrazím a připočítám cestu tam a zpět a známku tak jsem docela na částce za jakou bych to sehnal v Brně z Azzurry to mě právě asi nejvíc štve víš

Uživatelský avatar
Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 7053
Registrován: čtv čer 30, 2005 14:50
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

tak jasně, ale na bouračku to dopadlo dobře, taky jsi to mohl rovnou rozsekat na maděru :)
xxxx

Zdeněk 464

#14 Příspěvek od Zdeněk 464 »

To máš recht na to kolik jsem to kalil

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

nemas jezdit jak prase s autem ktery neznas :lol:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Odpovědět