Co proti ní máte???? :D

Zde se můžou noví členové představit ostatním, něco o sobě napsat atd.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Jozev 476
Příspěvky: 1427
Registrován: ned kvě 25, 2008 15:12
Kontaktovat uživatele:

#91 Příspěvek od Jozev 476 »

PlumJelinek 284 píše:Já se tu veřejně přiznávám, že mám rád mj. Rovery, Saaby, Citroeny..... :lol: kdo se přidá, ať trochu opadne to napětí? :wink:
No Octavia se mi po vzhledove strance libi neni to seredne a pripomina mi to cromu a to uz neni daleko od themy a lancie :)
Nic mene delal jsem v ni ridicak tekze neco jsem pojezdil a jizdni vlastnosti to spatny nema (jeste jsem jezdil ve fabii a to vim ze podvozek ma dobry)
Ale nic nemeni na tom ze bych ji nikdy nechtel a je to z toho duvodu protoze se mi libi veci ktera jen tak nikdo nema a to je presne Lancia...

Taky se priznam ze se mi libi Audi (doutnik), mazda 323f, volvo, atd.. :D

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

#92 Příspěvek od Harous 239 »

Jozev 476 píše:...protoze se mi libi veci ktera jen tak nikdo nema a to je presne Lancia...
To mas sice pravdu, ale pred par lety k tomu jeste nabizela nadstandartni techniku...
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Jozev 476
Příspěvky: 1427
Registrován: ned kvě 25, 2008 15:12
Kontaktovat uživatele:

#93 Příspěvek od Jozev 476 »

to jo kdyz si vemu octavii tu prvni rok 96 myslim a themu/kappu tak teda vybava je nekde jinde no :)

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#94 Příspěvek od Pavel 3 »

ono thema a octavia je taky jiná kategorie dneska se špatný auta nedělají navíc jsou ty značky všelijak provázaný a ani země původu už dneska tolik neznamená jako dřív. Osobně mi to dost vadí ale nenadělám nic škodovky rozhodně špatný nejsou ale kupovat si jí rozhodně nebudu ne kvůli kvalitě nebo jízdím vlastnostem ale prostě pro to že to je Škoda. Ten lepší nebo dostupnější servis byl vždycky argument pro škodu ale co já mám zkušenost tak to je a bylo i dřív spíš obráceně sice mají víc servisů i prodejen dílů, dřív byly i levnější než u jinejch značek ale díky tomu, že těch škodovek je tady víc než všech ostatních značek dohromady se stává že ty servisy prostě nestíhaj. Je to vůbec česká specialita aby měla domácí značka takovou převahu to v žádný evropský zemi není aby třeba v Německu bylo víc jak polovina volkswagenů nebo v Itálii fiatů to je vlastně i důvod proč škodovku nechci
Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

#95 Příspěvek od Vítek 4 »

Harous 239 píše::lol: Svata pravda Vitku, ale obavam se, ze ve Fiatech to asi o moc lepsi nebude... :lol:
Taky bych si nedal auto nikdy do servisu z tohoto duvodu :)
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

#96 Příspěvek od Harous 239 »

No jo, ale u novyho Ti nic jinyho nezbude... :lol:
Jinak souhlasim s Pavlem v tom, ze se ted spatny auta nedelaj (obcas ale mam pocit, ze dobry uz taky ne). Novy Skodovky sou fakt na velmi slusny urovni, ale me u nich absolutne chybi nejaka vnitrni sila, vyzarovani ducha, ci tak neco. To samy je ale treba i Megane nebo i Stilo (trochu to zachranuje ta naslapana vybava) a spousta dalsich. To jsou vsechno auta, ze je v podstate jedno kterym z nich jedes, protoze to vyjde nastejno - odveze Te to z bodu A do bodu B. Pokud ale od auta ocekavam vic, poohlidnu se jinde a Skodovku opravdu vynecham. Ale vynecham ji proto, ze nevyhovuje me, ne ze by to bylo spatny auto.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Kamil 372
Příspěvky: 1049
Registrován: sob kvě 31, 2008 20:33
Bydliště: Hodonín, Brno
Kontaktovat uživatele:

#97 Příspěvek od Kamil 372 »

no ale třeba takový Roomster je i docela nebezpečný, jednak může u prvních kusů pozdě vystřelit airbag nebo nevystřelit vůbec, a navíc je z toho výhled jak z tanku...
Lancia Lybra 2.4 JTD SW

Jura 197

#98 Příspěvek od Jura 197 »

roomster a nová fábie jsou dvě škaredé zrůdičky

Kamil 372
Příspěvky: 1049
Registrován: sob kvě 31, 2008 20:33
Bydliště: Hodonín, Brno
Kontaktovat uživatele:

#99 Příspěvek od Kamil 372 »

no to jo, ale s Fabií se aspoň dá jezdit, kdyby ale šéf dotáhl do firmy Roomster tak do něj nesednu a kdyby mě k tomu nutil tak dam výpověď a to myslim smrtelně vážně...
Lancia Lybra 2.4 JTD SW

Jozev 476
Příspěvky: 1427
Registrován: ned kvě 25, 2008 15:12
Kontaktovat uživatele:

#100 Příspěvek od Jozev 476 »

Jo a videli ste nekdo Yeti? To se mi vubec nelibi ty predni oci vypada to opravdu divne :(

Zato vcera jsem se byl podivat na jednu Lybru (pritelkyne kolem ni jezdi denne do prace) ale sedana a me vlastne napadlo ze jsem sedan ani nevidel takova cerveno vinova metaliza moc pekna a ma ji nejaky pan ktery s ni asi moc nejezdi mooooc pekna :D

Miky 201
Příspěvky: 4430
Registrován: pát led 12, 2007 11:08

#101 Příspěvek od Miky 201 »

Myslim si, ze argumentace tim, ze "rychlej najdes servis" je nesmysl. Ten servis hledas jen jednou, pak uz vice/mene jezdis na jedno misto. Proste jednou najdu, kde mi tu Lancii opravi a pak uz vzdycky jezdim tam a zase najit servis, kde to opravi si myslim neni takovy problem. A teda nerekl bych, ze najit relativne kvalitni servis na skodovku je nejak vyrazne rychlejsi nez najit relativne kvalitni servis na Lancii. Chce se mi az rict, ze je to prave naopak, ze tim, ze ty Skodny dela kazdej jouda je prave ta kvalita mnohdy diskutabilni. Otazkou pak jsou specializovane servisy, typu Geometrie a tak, ale kam jsem kdy auto odvezl, nikdy sem si jeste nevyslechl: "Hmm, Lancia, to my nedelame." Takze taky out.

Jinak k Vlado tebou obhajovanym fabiim(v pripade I a teda u me Roomsterum v pripade II), mas pravdu, nejsou to spatny auta, ale jsou veci, ktere me proste irituji. Vyhled z vozu?(proc je tam ted debilni ksilt u Roomstera/Fabia II???, proc je tam doprdele ten debilni ridicuv A sloupek, zrovna tam??) Sedacky?(proc trestny lavice??) Interier?(je jak plastova krabicka na hrebiky) Jo, jasne, jsou veci, ktery me na roomsterovi docela prijemne prekvapily, ale jinak bych o to v pripade vyberu noveho vozu ani nezavadil, protoze celkovy dojem je nula bodu, to uz bych radej sel k Hyundai/Kia (i30/Ceed - sice konkurenti octavie, ale za cenu fabky jsou to neporovnatelne lepsi auta). U Octy nemuzu mluvit z vlastni zkusenosti, takze nebudu mluvit vubec.

Zaslepenost Lancii to podle me neni, proste jenom nechapu, proc je kolem Fabii takovyho povyku o tom jak jsou to bajecny a skvely auta. Nejsou.
Lancia Kappa 20V Turbo - (Stařenka Hedvika - borok, má majitele na zastřelení, ale drží)

Jozev 476
Příspěvky: 1427
Registrován: ned kvě 25, 2008 15:12
Kontaktovat uživatele:

#102 Příspěvek od Jozev 476 »

S tim sloupkem jsem mel docela problem u Octavky jak jsem v ni delal papiry a pak jsem sedl do cromy a pohoda o mnoho lepsi vyhled. 8-)

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4639
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

#103 Příspěvek od Jirka 18 »

Sloupky jsou daň za bezpečnost--jiná auta na tom nejsou o moc líp :wink:
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Kamil 372
Příspěvky: 1049
Registrován: sob kvě 31, 2008 20:33
Bydliště: Hodonín, Brno
Kontaktovat uživatele:

#104 Příspěvek od Kamil 372 »

no jo, ale pak je sice větší šance že havárku přežiju bez větší újmy na zdraví (i když pokud vystřelí airbag pozdě nebo nevystřelí předpínače tak ani ne), ale zároveň je taky vyšší šance že nějakou havárku způsobim, jelikož přehlídnu nějaké auto kvuli tomu sloupku. Ty sloupky by měli dělat trochu s rozumem, ne jen s cílem nasbírat body na crashtestu :? , škoda že výhled je mnohem míň sledovaný aspekt při návrhu aut :? , přitom v bezpečnosti hraje snad stejně důežitou roli jako airbagy, deformační zóny, atd.
Lancia Lybra 2.4 JTD SW

Uživatelský avatar
Vladimír 82
Příspěvky: 2861
Registrován: úte lis 22, 2005 17:18
Bydliště: Brněnsko, telefon 603 834 810
Kontaktovat uživatele:

#105 Příspěvek od Vladimír 82 »

na ten sloupek si rychle zvyknes. v tom bych zase takovej problem nevidel...klasicky se tu zase porovnava fav´bia s lybrou a kappou, coz je totalni kravina. nema cenu to resit, jste banda zaslepencu a ja milovnik skodovky :twisted:

jo a kamile zajimalo by me jestli jsi tak nenavidel mercedes tridy A kdyz se prevratil pri losim testu, ty airbagy jsou vyreseny, takze muzes byt v poklidu :lol:
Lancia Y10

Odpovědět