THESIS

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jiří 395
Příspěvky: 180
Registrován: pát srp 03, 2007 07:19
Bydliště: Domažlice

THESIS

#1 Příspěvek od Jiří 395 »

- co na něj říkáte???, mě to auto bere dech :-)
- nikde nemůžu najít recenzi atd...???
- šly by jsste do 2.4 JTD 20Vmjet automat 129 KW???
díky

Míra 36
Příspěvky: 912
Registrován: čtv čer 09, 2005 20:40

#2 Příspěvek od Míra 36 »

když projdeš celé rady na koupi lancie, najdeš tam přímo thesis a několik názorů na toto auto i s odhadovanými náklady na provoz, prohlídni si fórum 8)

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Vítek 4 »

no vcera sem v nem sedel a prohledal si to auto no paradni to je. ale radsi manualni razeni nez automat.ja rad kvedlam radicku:o) co sem tak zjistil to auto ma cca 53 ridicich jednotek a kdyz se nejaka pokazi tak to stoji za to:o)
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
Jiří 395
Příspěvky: 180
Registrován: pát srp 03, 2007 07:19
Bydliště: Domažlice

#4 Příspěvek od Jiří 395 »

jj. díky našel jsem to :-)

Míra 36
Příspěvky: 912
Registrován: čtv čer 09, 2005 20:40

#5 Příspěvek od Míra 36 »

každopádně, a asi nejsem sám kdo si to myslí, je to o tom, jak silný jsi po ekonomické stránce... je to nádhera, ale nebude to zadarmo 8)

Uživatelský avatar
Jiří 395
Příspěvky: 180
Registrován: pát srp 03, 2007 07:19
Bydliště: Domažlice

#6 Příspěvek od Jiří 395 »

díky, víte ono je to těžké co dnes za auto, Lancia je samo o sobe drahý auto, díly jsou asi drahý, ale nikdo neví co se na tom autě kazí, jak to jezdí , je to sice Ital , ale řekl bych že na nejvišší úrovni a ta úroven je možná výš než si dokážeme představit a když vidím okolo sebe jak se kazí i BMW a Mercedesy v roku 2002-2003 tak si myslím že to nebude nic hroznýho,
motorově ???je to v poho,
elektroniku???tu už italové mají docela vychytanou(víc než Renault) nápravy??? i VW nebo Audi stojí hliníkovka na Passata nebo A6 přední v neoriginále 25.000 kč !!!
uvidím, pořád hledám nějakou recenzy ale kde nic tu nic :-)
možná koupím jen!!! Lybru combi 2.4 JTD INTENSA(nebo EXECUTIVE) r.v. 2003 a bude pokoj :-)

Míra 36
Příspěvky: 912
Registrován: čtv čer 09, 2005 20:40

#7 Příspěvek od Míra 36 »

myslím, že se na to díváš hodně rozumně, máš pravdu v tom, že ve srovnání s německou konkurencí stojí Lancia ve stejné třídě minimálně stejně vysoko a dle mého názoru ještě výš, není to jen o výbavě jak si někteří myslí, tu mají už v základních výbavách víc než bohatou, je to o celkovém provozu. Já sám když jsem hledal něco většího pro víc lidí, pro pohodlné ježdění na spoustu kilometrů, s přijatelnou spotřebou a dobrou bezpečností, padla volba jasně na Phedru, je to má 5 Lancia v řadě a ještě mě žádná nezklamala jakýmkoliv defektem, až právě Phedra byla první co měla fakt poruchu, odešlo jí turbo, a i tam jsem schválně srovnával kolik by stála oprava stejné závady u aut co mě doporučovali všichni okolo. Sharan, Viano atd... Lancia z toho vyšla líp, a i kdyby tohle vše bylo dražší, jezdila pomaleji a spotřebovala víc nafty, v mém případě, stejně bych si koupil zase Lancii. Thesis je opravdu krásné auto se vším co právě k Lanciím patří, ale i ta zmínka o Lybře určitě není zbytečná, osobně si myslím že by to byla taky dobrá volba, ale Thesis je Thesis 8) tady Ti nikdo asi nenapíše aby jsi ji nebral. 8) recenza na motor najdeš určitě i u tohoto typu co cheš u alfy, nebo u fiatu, to samé převodovka, nejlepší je ale když pojedeš, sedneš si do toho, a svezeš se, tvůj osobní dojam je daleko důležitější než nějaká recenze, kterou by nedej bože psal třeba někdo kdo nevidí dál než do Německa

Uživatelský avatar
Jirka 18
Příspěvky: 4639
Registrován: ned dub 24, 2005 22:28
Bydliště: hnedka u Benešova

#8 Příspěvek od Jirka 18 »

Ono když se budeš řídit recenzema,tak koupíš škodovku nebo pasata :haha: :haha:
723 498 670
ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus
Lancia Kappa 2,4 jtd

Uživatelský avatar
Jiří 395
Příspěvky: 180
Registrován: pát srp 03, 2007 07:19
Bydliště: Domažlice

#9 Příspěvek od Jiří 395 »

jj s těma recenzema máte pravdu :-) já to tvrdím pořád že co se kazí na italskej autech není italský výrovy viz. třeba BOSCH, motor v Phredře je Francouz(HDI) atd... měj jsem AR 145 1.9 JTD najel jsem na ní 120.000 km bez závad a teď jsem prodal Stilo ABARTH SELESPEED za 6 měsíců 10.000 km , kde mi akorát 2x odešla zapalovací cívka(, ale motor je uzpůsobenej že jsem vždy dojel na 4 válce :-) taky jsem byl spokojenej a hodně lidí mě od selespeedu odrazovalo, mě se to hrozně líbilo, řazení pod volantem, každej čuměl jak bukvice :-) jezdíme výhradně v italskejch autech takže bych okusil Lancii, tu jsme měli zatim jen jednu
- rozhodnu se po velikonocích dám si víkend klidu :-), musím ještě pořešit dopravu do CZ a něco málo peněz mi taky chybí :-)

DJ Levi 159

#10 Příspěvek od DJ Levi 159 »

Vítek 4 píše:no vcera sem v nem sedel a prohledal si to auto no paradni to je. ale radsi manualni razeni nez automat.ja rad kvedlam radicku:o) co sem tak zjistil to auto ma cca 53 ridicich jednotek a kdyz se nejaka pokazi tak to stoji za to:o)
a kolik myslis ze jich ma nova ochcavka?kolem 60 to bude stopro.

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Vítek 4 »

ja ti kaslu na nejake to šáde, to jsou sráči :lol: :snakeman:
Italy = Lancia
Lancia = Italy

DJ Levi 159

#12 Příspěvek od DJ Levi 159 »

kdepak...tise zaaavidiiiiisss :haha: :haha:

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od Vítek 4 »

no to urcite, šáde nebrat :lol: :snakeman:
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Míra 36
Příspěvky: 912
Registrován: čtv čer 09, 2005 20:40

#14 Příspěvek od Míra 36 »

celá Phedra je v podstatě francouz, ale srovnávám to i s kappou JTD kterou jsem měl před tím a najel jsem s ní za dva roky cca 100.000km

Uživatelský avatar
Dresik 28
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9943
Registrován: pát kvě 13, 2005 12:03
Bydliště: Praha-východ

#15 Příspěvek od Dresik 28 »

No to jo. Nedávno sem jel taxikem Pežótem a jako bych seděl v Phedře. Sice sem ji ještě neviděl naživo, ale podle obrázků je to nemlich to samé. A vypadá to sakra hezky..
Lancia Delta HF Integrale 8v
Lancia Beta 1300
Alfa Romeo 75 1600 carb
Alfa Romeo MiTo 1.4TB QV
Iveco Daily bus
Iveco Daily I odtahový speciál
ITALMOTORI

Odpovědět