Kúpa Lancia Lybra

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
matiasf
Příspěvky: 50
Registrován: pát bře 07, 2008 09:11

Kúpa Lancia Lybra

#1 Příspěvek od matiasf »

Ahoj, som pevne rozhodnuty kupit toto nadherne auto, bude to moje prve auto a tak s nakupovanim aut nemam velmi skusenosti, chcem sa hlavne opytat na to ci neviete o niekom konkretnom a serioznom kto na slovensku predava lybru. Mam trochu strach z toho aby som nekupil nejake kradnute alebo havarovane atd... dikes

Uživatelský avatar
Vítek 4
Příspěvky: 5872
Registrován: čtv bře 17, 2005 23:44
Bydliště: Nedachlebice
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Vítek 4 »

a chces kombika nebo sedana? motorizace?
Italy = Lancia
Lancia = Italy

Uživatelský avatar
matiasf
Příspěvky: 50
Registrován: pát bře 07, 2008 09:11

#3 Příspěvek od matiasf »

no v podstate je mi jedno ci to bude kombi alebo sedan, obidve su nadherne, ideal by bola tmava farba a diesel 1.9JTD...

Uživatelský avatar
matiasf
Příspěvky: 50
Registrován: pát bře 07, 2008 09:11

#4 Příspěvek od matiasf »

popripade ak nepoznate napiste co si mam vsimat konkretne pri kupe tohoto auta, na co si dat pozor, co skontrolovat atd... ako som uz pisal pri 1.9ke, cital som tu toho sice uz vela a viem napr ze pri 2.4ke je dost zatazovana predna naprava atd takze preto som sa rozhodol pre 1.9ku, a este jedna otazocka na tych ktory uz tuto krasavicu vlastnia, aku to ma spotrebu? je pravda ze pod 6 / v meste / mimo mesta /kombinovana? je rozdiel na spotrebe pri kombi a sedane? fuuu som sa nejako rozbehol...

Uživatelský avatar
Marek 43
Příspěvky: 1592
Registrován: pát črc 15, 2005 21:41
Bydliště: Havířov

#5 Příspěvek od Marek 43 »

Pokud nejsi vyloženě horká krev, tak 1,9 JTD je ideální volba, v případě benzínu asi 1,8. Ideální, co se týká spolehlivosti, údržby a spotřeby paliva. Jen bych určitě doporučil verzi kombi. Kufr i u kombíka je relativně malý a sedan je už tak svobodného mládence...... samozřejmě Lybra není auto určené na stěhování, ale luxusní kočárek. :D
Subaru Legacy Outback, 2,5i
Kappa 2,4i na díly
Yamaha TDM 850

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Pavel 3 »

já nechápu co pořád vozíte sedan pro svobodnýho mládence já mám kufr poloviční jak lybra a nikdy jsem ho snad ani nenaplnil když jsem vozil rodinu tak jsme jezdili fiátkem 500 a taky jme se vešli
Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.

Uživatelský avatar
Bonanza 270
Příspěvky: 4403
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:59
Bydliště: u Kyjova

#7 Příspěvek od Bonanza 270 »

jo a ja jel ve 3 na hory a do auta se me vlezly aji 3 prkna na SnB a spousta baglu :D hold nemam nosice mno :( ale kombik je kombik :D
Lybra SW 2.4JTD 140hp

Obrázek

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Pavel 3 »

no jo každej má jiný nároky já třeba na hory nejezdím to by byla moje smrt kufr je to poslední co mě na autě zajímá
Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.

Uživatelský avatar
Bonanza 270
Příspěvky: 4403
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:59
Bydliště: u Kyjova

#9 Příspěvek od Bonanza 270 »

ja chtel puvodne uplne neco jineho ale kdyz uz sem narazil na tu lybru tak se mi vic libila v kombiku...ne proto ze bych nejak moc potreboval kombik to ne :)
Lybra SW 2.4JTD 140hp

Obrázek

Uživatelský avatar
Pavel 3
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 5483
Registrován: úte bře 15, 2005 22:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od Pavel 3 »

pravda je že kombíky jsou dost často hezčí než sedany
Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.

Uživatelský avatar
matiasf
Příspěvky: 50
Registrován: pát bře 07, 2008 09:11

#11 Příspěvek od matiasf »

Marek 43 píše:Pokud nejsi vyloženě horká krev, tak 1,9 JTD je ideální volba, v případě benzínu asi 1,8. Ideální, co se týká spolehlivosti, údržby a spotřeby paliva. Jen bych určitě doporučil verzi kombi. Kufr i u kombíka je relativně malý a sedan je už tak svobodného mládence...... samozřejmě Lybra není auto určené na stěhování, ale luxusní kočárek. :D
no s tou horkou krvou by som radsej pomlcal, lebo ked som vravel znamym ze asi kupim 2.4JTD tak vraveli ze uz setria na pohreb :lol: takze radsej tu 1.9... mne osobne sa viac paci sedan ale take cierne kombi s tymi striebornymi listami je tiez na zozranie. cital som niekde ze pri kombiku ma po sklopeni zadnych sedadiel kufor kapacitu az 810 litrov :shock: ,to znie dobre aj ked si myslim ze by som to nevyuzil....
skuste mi este odpovedat na to ze co si vsimat pri kupe, fakt do toho velmi nevidim, je mi jasne ze trochu popocuvat motor ci ide pravidelne a urcite vyskusam vsetku elektroniku co to ma, lebo som tu uz cital ze niekto kupil lybru bez radia :shock: . a este poprosim postrehy ohladom spotreby, pri eko jazde a pri sportovejsej atd. ako som za tych par dni cital prispevky na tomto fore tak ju mate viacerí...

Miky 201
Příspěvky: 4430
Registrován: pát led 12, 2007 11:08

#12 Příspěvek od Miky 201 »

hele.. s tezkou nohou bude na tom 2.4 mozna i spotrebou trochu lip a hlavne ten motor vic vydrzi, protoze ho nebudes muset tolik tocit...
Lancia Kappa 20V Turbo - (Stařenka Hedvika - borok, má majitele na zastřelení, ale drží)

Uživatelský avatar
Bonanza 270
Příspěvky: 4403
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:59
Bydliště: u Kyjova

#13 Příspěvek od Bonanza 270 »

tak ja najel uz pres 4tisice km a jezdim furt brno mesto...jednou sem byl ted na horach....prumerna spotreba 6.8l nafty...a to jezdim po meste z stredne tezkou nohou...pri koupi vyskusaj vsechnu elektroniku aj klimu jestli to topi i chladi vyzkusaj radio a cd changer vsetky repro jestli je nekdo nevykrad a nedal tam nake sunty pak jestli vsetko licuje na karosarine...vetsinou se sem vozi bouracky...a pak jak vypada motor jestli to hned naskoci ...jestli to necmudi ....ake sou kotoce jestli nejsou zkorodovane ze to dlouho stoji a nikdo to nechce :lol: atd atd atd.
Lybra SW 2.4JTD 140hp

Obrázek

Uživatelský avatar
matiasf
Příspěvky: 50
Registrován: pát bře 07, 2008 09:11

#14 Příspěvek od matiasf »

Miky 201 píše:hele.. s tezkou nohou bude na tom 2.4 mozna i spotrebou trochu lip a hlavne ten motor vic vydrzi, protoze ho nebudes muset tolik tocit...
no ja tu tazku nohu budem musiet krotit, aby som nemal potom lahku penazenku :lol: :D :lol:
Bonanza 270 píše:tak ja najel uz pres 4tisice km a jezdim furt brno mesto...jednou sem byl ted na horach....prumerna spotreba 6.8l nafty...a to jezdim po meste z stredne tezkou nohou...pri koupi vyskusaj vsechnu elektroniku aj klimu jestli to topi i chladi vyzkusaj radio a cd changer vsetky repro jestli je nekdo nevykrad a nedal tam nake sunty pak jestli vsetko licuje na karosarine...vetsinou se sem vozi bouracky...a pak jak vypada motor jestli to hned naskoci ...jestli to necmudi ....ake sou kotoce jestli nejsou zkorodovane ze to dlouho stoji a nikdo to nechce :lol: atd atd atd.
dikes ta spotreba co si pisal je pri tvojej 2.4ke ze? tak to nie je vela... 1.8ka by mohla teoreticky este menej....

momentalne mam vyhliadnute toto http://lancia-lybra.autobazar.eu/card.php?id=429990 ale neviem ci to dotycny este nepredal, nevolal som tam lebo mi este neprisli prachy, budu az dako za mesiac cize ak ju este bude mat tak ju asi vezmem, ak nie tak popozeram po niecom podobnom alebo aj kombiku ale toto je pre mna uplny ideal...

Uživatelský avatar
Harous 239
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 8397
Registrován: pát bře 31, 2006 09:28
Bydliště: Kolín

#15 Příspěvek od Harous 239 »

Pavel 3 píše:já nechápu co pořád vozíte

Obrázek

:lol:
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´

Odpovědět