Uvažuju o koupi Lybry SW JTD

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Zpráva
Autor
theo

Uvažuju o koupi Lybry SW JTD

#1 Příspěvek od theo »

Máúcta vespolek, i když to zatím není moc horký, pomalu začínám uvažovat o výměně auta a jeden z kandidátů je i Lybra SW JTD. Můžete mi někdo říct na co si dát hlavně bacha (je přední náprava taky tak choulostivá jako u sestřičky AR 156?), který ročníky brát (až od 2001?), jestli 1,9JTD není moc slabej atd?
Ciao !

theo

ještě pár dotázků

#2 Příspěvek od theo »

Jo a taky by mě zajímalo, jak je to s tím hypermegadisplayem - když to nemá navigaci, tak je to jen taková ozdůbka, která ukazuje údaje palubního počítače ? Všiml jsem si, že dost často to má jen šuplík na kazetu - to se mi zdá divný, takovej monitór a neumí přehrát CD ? Existují třeba i originální rádia, který umí přehrávat MP3, popř. jak je to s výměnou rádia, když si tam chci dát jiný ? Má to v nějakejch nadupanějších verzích i bluetooth pro telefon ?

Masak

#3 Příspěvek od Masak »

Neboj přední náprava je multipla a zadní má atip. . Radio ja vždy na kazety a v kufru je cd. Mám jí 1.9 JTD Sw r.v.2001 65 TKm

theo

#4 Příspěvek od theo »

to Masák: to jsem rád, že se někdo ozval, už jsem se bál, že jsou majitelé Lyber těžcí introverti :lol: Zajímalo by mě hodně věcí o tomto kočáru, můžeme někdy hodit phone, chat nebo tak něco? Hlavně by mě zajímala dynamika vs. spotřeba - docela mě překvapuje, že papírově má Lybra horší akceleraci při vyšším krouťáku ve srovnání se skoro stejně těžkým Silem 5D, ale ve spotřebě je na tom o půl litru hůř :? Nejsi náhodou z JM ?

Uživatelský avatar
Dan 1
Administrator
Administrator
Příspěvky: 5440
Registrován: úte bře 15, 2005 22:09
Bydliště: Praha

#5 Příspěvek od Dan 1 »

Majitelé Lyber určitě introverti nejsou (aspoň doufám :D ), ale ptal ses na motor 1.9 JTD a ten má u nás jen jeden člověk, který na fórum moc často nechodí.

theo

#6 Příspěvek od theo »

Třeba je ta Lybra tak dobrý auto, že z něj majitelé vůbec nevylízají :lol:

Uživatelský avatar
Tomáš-Oaza 7
Příspěvky: 14203
Registrován: stř bře 16, 2005 11:22
Bydliště: NIKOL CITY-608479374
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

to teda je, vzdyt je to italskej mercedes, tos nepoznal? :twisted: :lol:
Lancia KAPPA 2,4 TDS ex
Subaru impreza 1.6
Lancia KAPPA 2,0 16VT

Uživatelský avatar
E-čertík 92
Příspěvky: 1786
Registrován: úte pro 13, 2005 10:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od E-čertík 92 »

Souhlasim s Theem a Tomem, Ja mam strasny problemy z ni vystoupit kdyz uz me doveze kam jsem chtel :lol: :lol:
Ex: Fiat Croma 2.0I-E Turbo
Ex: Lancia Thema 2.0I-E 16V
Ex. Lancia Lybra 2,4 JTD
Ex. Lancia THESIS Emblema 2,4 JTD-M

theo

#9 Příspěvek od theo »

to e-certik: docela rád bych si vyzkoušel, jak se z toho nevystupuje :-) . Měl bys někdy čas (až se oteplí) mi svůj kočár předvést ? Chci si to zevnitř pořádně prolézt, abych věděl, do čeho jdu. Vpředu jsem seděl, ale chtěl bych si vyzkoušet, jestli si někdo sedne i za mě dozadu, protože měřím 194 cm. Taky bych byl rád, kdybys mi mohl předvést audio a funkci palubního PC. Já jsem v Brně skoro každej den, tak ses chtěl někdy pochlubit, tak bych přifrčel.
Děkuji předem za kladné vyřízení mojí žádosti :lol: :lol:

Uživatelský avatar
E-čertík 92
Příspěvky: 1786
Registrován: úte pro 13, 2005 10:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od E-čertík 92 »

To Theo: Zadost kladne vyrizena :D
Ozvi se mi na ICQ nebo e-mail (mam v profilu), ja jsem v Brne porad, tak se domluvime kdykoliv. Ovsem mam verzi s telefonem a navigaci, ale klidne ti to predvedu :wink:
Ex: Fiat Croma 2.0I-E Turbo
Ex: Lancia Thema 2.0I-E 16V
Ex. Lancia Lybra 2,4 JTD
Ex. Lancia THESIS Emblema 2,4 JTD-M

theo

#11 Příspěvek od theo »

No konkrétně ten telefon by mě hodně zajímal, navigace taky - hlavně jestli u nás vůbec funguje nějaká pořádná mapa. Máš verzi LX nebo Emblema ? Tak dík za vyřízení mojí žádosti, ozvu se na mail.

Uživatelský avatar
E-čertík 92
Příspěvky: 1786
Registrován: úte pro 13, 2005 10:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od E-čertík 92 »

Mam verzi LX, navigace funguje dobre, ale mapy CR nejsou :-( Mailuju si kvuji nim s "NAVTEQ" kteri maji SW a mapy do techto GPS "na svedomi". Ve standartni nabidce (dokonce ani v mapach stredni Evropy) mapy CR proste nejsou. Mozna kdyz je zacne bombardovat vic lidi, vyvinou vic usili ;-)
Ex: Fiat Croma 2.0I-E Turbo
Ex: Lancia Thema 2.0I-E 16V
Ex. Lancia Lybra 2,4 JTD
Ex. Lancia THESIS Emblema 2,4 JTD-M

theo

#13 Příspěvek od theo »

Co já vím, tak si i majitelé Fiatů Stilo vybavených navigací a pořízených v ČR stěžovali, že jsou tam od nás snad jen silnice prvních tříd - ani dealer není schopen zajistil lepší mapu ČR. Oni jsou prej dva dodavatelé digitálních map a Fiat ( + Lancia a Alfa) má zrovna toho, kterej ČR moc neprožívá. Toho druhýho zase nepřekousne soft v té navigaci :(
Neuvažovals, jak dostat do beden MP3 ?

Uživatelský avatar
E-čertík 92
Příspěvky: 1786
Registrován: úte pro 13, 2005 10:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od E-čertík 92 »

No tak to by me zajimalo, kde se ty mapy daji sehnat, prozradis?
Uvazoval jsem i o MP3, a vzhledem k tomu ze mi z Themy zbyl DVD prehravac, tak jsem premysle i o tom, jak na ten vestaveny displej dostat video. :wink: Ale je tezke sehnat dokumentaci. Jestli nekdo cokoliv na Lybru mate, ozvete se mi. Diky jednomu clenovi uz mam napriklad zapojeni jednoho konektoru pocitace, diky cemuz vim, jak dostat RGB video na displej :) Ale zvuk jen mono :-( Jakmile to vyzkousim v praxi, tak se podelim o zkusenosti.
Ex: Fiat Croma 2.0I-E Turbo
Ex: Lancia Thema 2.0I-E 16V
Ex. Lancia Lybra 2,4 JTD
Ex. Lancia THESIS Emblema 2,4 JTD-M

theo

#15 Příspěvek od theo »

Pokud vím, tak by ty mapy měly být shodný jako pro navigaci ve Fiatu Stilo. Mysím, že bych od někoho mohl nějaký mapy sehnat, taky snad nějakej upgrade softu - ale to nevím, jestli bude identickej i v Lybře.

Odpovědět