A112 Abarth

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Odpovědět
Zpráva
Autor
fenri
Příspěvky: 1
Registrován: pát lis 15, 2019 17:48

A112 Abarth

#1 Příspěvek od fenri »

Ahoj, naskytla se mi možnost koupě A112 s tím správným motorem. Je pojízdná ale bohužel dost zrezlá, minimálně blatníky, prahy budou chtít vyvařit. Pokud by bylo potřeba vyvařit komplet podvozek, kolik by to mohlo vyjít? Potom bude nutný celolak a poskládám si to sám. Lakýrníka mám dobrého, jde mi o cenu vyvaření, aby to nebyl nějakej nesmysl.

Uživatelský avatar
Jan 69
Příspěvky: 2331
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:53
Bydliště: Praha 6

Re: A112 Abarth

#2 Příspěvek od Jan 69 »

Ahoj, klempíři jsou ohrožený druh, skoro před vymřením :) a těch pár, co něco umí a chtějí dělat starý auta, mají mraky práce a za pár korun to dělat nebudou. Otázka je čemu říkáš "dost zrezlá", každej má jiný měřítka... ale pokud to má být udělaný pořádně, což znamená vařit natupo, zachovat všechny prolisy atd., budeš se pohybovat kolem 50 a víc jen za klempířinu.
A112 moc neznám, nikdy jsem jí neměl, tak nevím jak je to s dostupností plechařiny (asi nicmoc), možná bych prověřil možnou shodu s F127, kusy prahů, podlah a lemů by se možná daly použít.

Nebo dárce kastle, něco jako https://auto.bazos.cz/inzerat/109527505/Fiat.php

Anebo najít nějakýho šmudlu, kterej to prostě nějak tak podomácku poléčí, pořádně to ošetřit a užívat zdivočelých 70HP.

Každopádně přeju hodně štěstí a třeba někdy porovnáme s mou F 127 :wink:
Lancia Beta Coupe 1300,2000,VX
Alfa Romeo 75, Sprint, 159 SW
Fiat 127, Uno, 600D, 131

Uživatelský avatar
Oskar 58
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 1488
Registrován: úte srp 22, 2006 12:34
Bydliště: Děčín

Re: A112 Abarth

#3 Příspěvek od Oskar 58 »

Na bazosi se porad podbizi chlapik myslim nekde od kladna. Zadej si Lancia Delta a je tam inzerat se schnilou Deltou a nabidka na vyvereni a opravy karoserii.
Ale počitej ranec. dneska je vetsina autoklempiru taky pouze menici dilu. je to pochopitelny, je lepsi udelat 1000 výměn nárazniků než jedno sahnout do nečeho, co se ti rozpadne pod rukama a nevis jaky bude vysledek.
ex Lancia Lybra SW 1.8 VVT
ex Lancia Lybra SW 2,4 JTD Intensa
ex Lancia Delta 1.6 HF
ex Lancia Lybra SW 2,4 JTD Elegance
Lancia Delta 2,0 HF Integrale 16V
Lancia Thesis 2,0T

Odpovědět