Kupa Lancia Delta II 1.6 ie 8v, rv 94

Chcete koupit Lancii? Ptejte se. Tato sekce je zde pro vás..
Odpovědět
Zpráva
Autor
MaE
Příspěvky: 2
Registrován: stř srp 21, 2019 08:37

Kupa Lancia Delta II 1.6 ie 8v, rv 94

#1 Příspěvek od MaE »

Dobrý deň mám možnosť kúpy Lancia Delta II 1.6 ie 8V rok vyroby 94 za velmi dobru priam symbolicku cenu, teda podla mna je to symbolická cena. Chcem sa opytat ako je to so spolahlivostou tohto auta, aka je dynamika toho motora - podla parametrov asi nič moc ale neviem ,,,,co si mam vsimat ked pojdem na to pozriet , co si mam vsimat na motore,, a aka je zivotnost týchto motorov pokial sa udrziava.

Podla toho co som zatial videl je to auto ktorého majitelia boli sami dedkovia a podla starych technických kontrol a poistiek to bolo roky prihlasene najprv v jednom okrese - predpokladam ze to mal jeden majitel a potom v inom okrese tiez tak rovnako,.auto ma stk a ek do 2021,,,,podla terajsieho majitela je to pojazdne a nieje tam ziaden problem,,,,

Ďakujem za vase rady a postrehy ,,,,

Uživatelský avatar
Baltik 615
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 2549
Registrován: stř srp 03, 2011 07:59
Bydliště: Příbor, Novojičínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupa Lancia Delta II 1.6 ie 8v, rv 94

#2 Příspěvek od Baltik 615 »

Motor Ok, 94 rok je na dnešní dobu už dost, ale pokud dědové garažovali, tak to nemusí tak zlé :)

- přední podběhy - všude tam, kde od kola nevidíš(všechno pod plastem) - lemy blatníků, přechod z podběhu k podlaze, uchycení horního uložení
- prahy klasika
- zadní podběhy - ze strany, kde je nádrž se drží bahno a špína na hadicích. Sbíhají se tam 2 plechy uprostřed nabodováné. Jeden ze strany od kufru, druhý z venku(ten ale uvidíš pouze zevnitř z podběhu. Ten od kufru zjistíš snadno, odklopíš čalounění kufru a podle hrdze od vody zjistíš.
tak samo druhá strana.
- zadní podlaha - na krajích u kol a na konci směrem u nárazníku.


Výhoda - levný servis, levné díly, levný provoz
Nevýhoda - neseženeš na to ruzné lišty, těsnění do dveří, oken, apod. Takové blbustky jedině z ebay.
Dedra_1.6_66_97''
Astra_1.6_55_99''
106_1.4_55_98''

Obrázek

MaE
Příspěvky: 2
Registrován: stř srp 21, 2019 08:37

Re: Kupa Lancia Delta II 1.6 ie 8v, rv 94

#3 Příspěvek od MaE »

Ahoj tak bol som tam pozrel som, karoseria bola ol az na par tukancov, koroziu som nevidel, strecha kus vyblednuta od slnka, auto malo najazdenych 185tis km, startovalo to ok, len sa mi zdalo ze som pocul resp citil ked som sa drzal toho auta ako keby sli vibracie so stredu vyfuku,,spodok vyzeral bez korozie, ked som sa viezol auto malo volant kus doprava ci dolava neviem ci tam bola zla geometria alebo to bolo preto ze jedna guma predna fucala a bola makka,,,svetla sli,el okna sli, napravy nebuchali, brzdy zaberali dobre,,,,tapacirung strechy nejaky uvolneny to asi staci iba prichytit, ta vec cim sa otvara kapota motora bola odtrhnuta resp ten plast tam nebol, motor siel ticho, nevidel som tam ziaden problem ale zdalo sa mi ze ked auto stalo a bolo nastartovane tak bola teplota motora nad 90, ked som siel tak klesla pod 90, ptevodovka radila ok,.a este jedna vec tam bola a to je to ze rucicka palivomera nefungovala-bola zaseknuta v na 3/4 udajne plavak no neviem a posledna vec bola ze ked som startoval tak bolo kus citit benzin...pod klinovym remenom bolo mastne od oleja...ale olej som nevidel ze by tiekol ani nic...

Co vy na to-kolko budem musiet do toho vrazit

Uživatelský avatar
Baltik 615
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 2549
Registrován: stř srp 03, 2011 07:59
Bydliště: Příbor, Novojičínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupa Lancia Delta II 1.6 ie 8v, rv 94

#4 Příspěvek od Baltik 615 »

Termostat pustí teplotu cca 1 dílek nad 90°C. Výše by ručička neměla jít. Čalounění střechy opravíš tak, že jedině sundat a přečalounit nebo špendlíkama :oops:
Máš auto nafotit a dát sem fotky.
Dedra_1.6_66_97''
Astra_1.6_55_99''
106_1.4_55_98''

Obrázek

Odpovědět